Ömrümü kendime harcamak hedefim

Ben şifayı kaptım akşma da misafir var
Ay çok geçmiş olsun, misafir inşallah öyle önemli birileri değildir halden anlar yardımcı olur size
Hafta sonu ya herkes bi yerlere kaçmış galiba
Ben kendimi önce alışveriş attım ama kısa sürdü malum günümüz fiyatları sabahtan beri dolap kapı siliyorum
Ay benim son haftasonlarım çok sönük geçti diye evrenden intikam almaya çalışıyorum fıldır fıldır gezmelerdeyim
Benim yerime de gez ohhhh mis

Benim de evde geçiyor bütün gün
Kahvaltı kahve yemek

Evde durunca da para harcanabiliyor bu internetten alışveriş hiç iyi bişey değil
Önceden çıkmayınca harcamazdık ne güzel

Dün akşam değişik bir film izledim
Bu aksam da öyle gececek
Film kitap yemek temizlik dil çalışması spor ve sokak hayvanlarını beslemeyle gecıyor günlerim
Oğlumun sınav haftası arada ona da yardım ediyorum

Günler yoğun ama maşallah verimli geçiyor başarılar dilerim oğlunuza

Selam hanımlar nasılsınız? Ben de şifayı kaptım bir de işim de çok yoğundu strese yorgunluğa direnemedi her halde kaptım en son tüm mikrobu hastalığı çöktüm şuan kımıldayacak halim bile yok

Teşekkür ederim eşimin arkadaşları yardım ederler mi bilmem

Çok geçmiş olsun ya bu aralar bir salgın var bende yeni iyileştim sayılır. Ama bu grip asla iyileşmiyor dinlenmeyle garip

Biraz ders çalıştım bugün kızlar
Ama hala düzen oturtamadım
Diğer günden daha fazla çalışmak hedefim şimdilik

Sizler nasılsınız?
Benim de aralık ayının ortasında sınavım var ama kitabın kapağını bile açmadım ya. Aslında çalışmaya başlamam lazım. Arada buraya ders çalıştığınızı yazarsanız belki ben de gaza gelirim umarım işe yarar

Valla geçmiş olsun, bu ara forumda o kadar kişiye geçmiş olsun dedim ki az önce bayılacaktım bi anda içim çekildi, beni de çektiniz kendinize

En özendiğim şey otomatik uyanmak çünkü geç uyanınca tüm günüm boşa geçmiş gibi hissediyorum
Ben de özlediim Bu aralar buraya yazacak faydalı bir şey yapmıyorum, o yüzden yazmadım. Dizi izliyorum sadece.

Hep akşam yapacaklarımı bitirince yazarım diyorum erteleye erteleye gidiyor, o yüzden artık yapmayı planladıklarımı yazacağım yine, en azından yarısını yapsam bile kardır.

Keşke günlük topluca yaptığımız bir şey olsaydı eğlenceli olurdu.

En özendiğim şey otomatik uyanmak çünkü geç uyanınca tüm günüm boşa geçmiş gibi hissediyorum
Ben önceden saat kaç olursa olsun uyandıktan sonra geri uyuyabilirdim. Şimdi niyeyse yapamıyorum ya onu, 6'da eşimi yolculuyorum mesai 9'da başlıyor benim, biraz daha uyusam gün içinde daha enerjik olurum belki ama cıks Gün sonunu düşünmezsek erken başlamayı ben de seviyorum. Bende yeni başladı sende de başlar belki

Şu andan yarın geceye kadar olan hedeflerim:
-Sağlıklı kahvaltı
-Odamı toplayıp temizlemek
-Kitaptan 50 sayfa okumak
-Ders planı yapmak
-2 saat alanımda okuma
-Dil uygulamasında günlük hedefimi yapmak

Buraya en son kitap okuduğumu söylediğim zamandan beri ne kitap okudum ne dil çalıştım, şimdi buraya yazmak bile heveslendirdi. 5 dk sonra telefonu şarja takıp kitaba devam edeceğim

Ben eğer o gün yapmam gereken zorunluluk yoksa erken uyanıyorum; varsa kalkışı sonsuza kadar erteleyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…