Ömrümü kendime harcamak hedefim

Snow white yi izlemiştim pamuk prenses ve yedi cüceler aslında ama film hali biraz karanlık tarafları var :) şimdi onun 2. Filmi Avcı: Kış Savaşı nı izledim çok beğendim ben.
Alice in worderland da çok iyiydi iki filmi var :)
Açlık oyunları izlemediyseniz çokça tavsiye ederim genel olarak fantastik kurgulara bayılıyorum

Ay ben açlık oyunlarının filmleri çıkmadan önce kitabını okumuştum son kitaba ne kadar ağladım anlatamam Filmleri de gayet güzeldi çok hoşuma gitti izlerken.

1000. post benden gelmiş. Yok mu bi ödül ne bileyim yılın en şanslı kişisi plaketi falan

Canım topiğimin çok sevgili kadınları,
Bugün 1000. entrymizi kutlamak için toplandık. Çıktığım bu yolda beni yalnız bırakmayıp şifama şifa katan, derdime ortak olan canım kadınlara teşekkür ediyorum.
Bu güne özel sizlere haremimin en nadide parçası olan vampir elijah görseli armağan ediyorum. Kendisi 7 vampir kocamdan sadece biri
labellevie Natsume strawberryland cimbomlukiz P Pncklla La Vie C cranial P Pncklla Reinaa E Esila09 little bird Black Light Kirmizi krizantem Orangegreysky sedos11 Mikan S sarahconnor Annwyl

Son düzenleme:
Nice 1000. Entrylere

Daim olsun

Ben de kendi adıma: böyle bir topik açıp beni pozitif enerjinle motive ettiğin için, seninle ve diğer topikteki arkadaşlarla tanışmama vesile olduğun için teşekkür ediyorum. Daha nice 1000 entrylere

çok teşekkürler

biraz önce online seanstaydım, psikolog bile dayanamayıp ne çok şey gelmiş başınıza dediay bu yolun sonunda ışık görünse bari
Bazen her şey üst üste geliyor. Gelmiş geçmiş olsun. Bundan sonra sağlıklı mutlu günler dilerim.

Az önce Disney'de Nat Geo Köpek Balıklarının Ziyafeti adlı belgeseli izledim. Çok heyecanlı bir belgeseldi. Köpek balıkları sandığımız gibi iç güdüsel olarak değil stratejik olarak avlanıyormuş. Strateji ve avlanma harika bir belgesel haline getiriyor. Tavsiye ederim.

Saçma sapan bi toplantıya girdim. Özel bir grup seçip bu grupla bir test yapmak istedik. Hanımefendinin biri toplantı linkini başka biriyle daha paylaşmış. Toplantının içine etti resmen afedersiniz. Ne kadar ayıp ya sana özel paylaşılmış bir link İlk denememiz olduğu için çıkaramadık da adamı. Öfff.

Gergin bir gün süreç olmuş Orange şimdi bir yeşil çay ve relax time öneririm sana insanlar bazen kendisine özel olan şeyi hava atmak için bazen saçma bir iyi niyetten suistimal ediyor ne yazık ki

çok teşekkürler

biraz önce online seanstaydım, psikolog bile dayanamayıp ne çok şey gelmiş başınıza dediay bu yolun sonunda ışık görünse bari
Ben bu mesajı az önce gördüm
Her karanlık gecenin bir de şafağı var bunu unutmayın lütfen

Günaydın sevgili kadınlar bugün kendimi şahane hissediyorum ve bugünü kendimi mutlu etmeye ayırmak istiyorum.
Uzun zamandır sürekli dışarıdan yiyordum mecburen toplantı vs olunca yanımda yemek götüremiyorum. Çorba bile içsem dışarıdan olunca bana dönüşü şişkinlik oluyordu.
Sabah kendime şahane bir kahvaltı hazırladım. Ah, şahane derken sucuklu yumurta felan yok 1 yumurta ile omlet, beyaz peynir, kırmızı biber, salatalık, domates. Ama mutlu etti beni sağlıklı beslenmek. Yanına da çay demledim. Şimdi öğlen yiyeceğim yemeği hazırlıyorum. Sonra giyinip işe giderim

Hepppinize günaydın hanımlar, çok geç bir günaydın oldu ama

Dün iş çıkışı o kadar verimli spor yaptım ki bugün bile mutluluğu devam ediyor. Akşam canım edward'ımın Gece Yarısı Güneşi kitabını bitirdim. Şimdi Yeniay'ı okuyorum ama bitanecik Edward'ımın iç sesi olmadan okumak çok sıkıcı üf.

Bugün güneş tutulması varmış. Ofisteki abla günlerdir astrolojik videolar izliyor. Akrep burcu için iyi bişey mi kötü mü bilmiyorum hiç. Haftasonum rezalet geçti ama bugün çok iyiyim mesela. Of keşke astrolog yakın arkadaşım olsa boğazına sarılsam, sıksam ümüğünü tüm bilgisini benimle paylaşsın diye. Konuş ulannn konuşşş bugün napmam lazım dökül bakalımmm. Çok iyi arkadaş olurduk.

Güneş tutulmaları su grupları için radikal olur aslında akrep için radikal olmayan bişey yoktur. Akrep ölümü simgeler, küllerinden yeniden doğan burç olduğu için sık sık başına felaketler gelir ve sonrası bir aydınlanmayla devam eder. Tutulma sürecinde bence toprak grubu ve su grubu en çok etkilenen burçlar. Toprak grubu istediklerinin olmaması ve yollarının tıkanması için veryansın ederken su grubu her şerde bir hayır vardır modun da olacak. Dengede kalmak duyguları kontrol etmek hiçbir duyguda aşırı olmamak her zaman olduğu gibi bu tutulmada da önemli. Tşk. Saygı ve sevgi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…