Ömrümü kendime harcamak hedefim

selam kızlar,

bir süredir yoktum evet ama ailemde çok ciddi saglık sorunları oldu, ben yine kendimi noluyo ya bu sene derken falan buldum, hepimiz toparlandık geldim ateş elementi yogamı bitirdim ama toprak elementinde tökezledim ve 10. günde bıraktım, tek gün bile ara verilse baştan başlamak gerektiği için bugun başlıyorum tekrar, meditasyonlara başladım, evi dip köşe temizleyip kendime tütsü buhurdanlık vs... köşesi yaptım, bakınca bile bir huzur geliyorsigarayı içmiyorum hala ama iki kilo aldım, aslında almayabilirdim ama şımarttım kendimi, bu hafta dikkat edip vermeyi planlıyorum, bugun disneyin dünyayla benim aramda dizisini izledim full, yapım belki eleştirilir ama kendimce biraz ders aldım, ben çok sabırsız ve her şeyi çat çat söyleyen biriyim, biraz düşünerek davranma, sakin ve sabit kalma konularında çalışacagım ki bu da toprak elementi konusuuzun oldu sanki yaa

Öncelikle çok ama çok geçmiş olsun. İnşallah kısa zamanda tüm sağlık sorunları atlatılır.
Dünyayla benim aramda bana çok vasat bir dizi gibi geldi. Düzenli olarak izliyorum ama biz neden sadece aşk, ihtiras, aldatmaca üçgeninde çok iyiyiz bu beni üzüyor.

Size de geçmiş olsn

Çok geçmiş olsun canımlar

Aman aşk dizisi deme. Aşk dizisi diye bir heves başlıyorum dram dizisi çıkıyorlar. 2 saniye mutlu oluyorlar 20 bölüm acı çekiyorlar. Bıktım artık aşk dizisi olarak Kore dizileri araştırıyorum onlar bu işi iyi biliyorlar. Ama hep altyazılı. Türkçe dublajlı bulabilirsem güzel olacak.

Size de geçmiş olsn

Çok geçmiş olsun canımlar

çoook teşekkürler kızlar

Ya ne güzel aradan çıkmış dermişim Allah analı babalı büyütsün

Hayırlı olsun, sağlıcakla anala babalı büyüsün.

Çok geçmiş olsun.

Ay Allah analı babalı büyütsüüün. Doğum yaptım geldim kısmına güldüm ya Hazırlıksız yakalanmışsınızdır ama olsun bi anda olması belki daha iyidir.

Hepinize günaydın kızlaaar. Yeni bir haftaya başlıyoruz hadi bakalımmm

Günaydın canımlarr. Annem kolonoskopi çektirecek, daha alınmadı bekliyoruz beklerken de kitap okuyorum. Çabucak girer çıkar inşallah Eki Görüntüle 3150041
Çok geçmiş olsun. Ağrısız acısız hemen olur biter inşallah sonuçları da çok güzel çıkar

Cadıların Keşfi okumak istediğim kitaplardandı ama sıra gelmedi bir türlü.

Çok geçmiş olsun. Ağrısız acısız hemen olur biter inşallah sonuçları da çok güzel çıkar

Cadıların Keşfi okumak istediğim kitaplardandı ama sıra gelmedi bir türlü.
Amin çok teşekkürler inşallah

L LADY VEGA bu kitabı anlattıkça kitap tanıdık geldi ama çıkaramamıştım. Sonra aradım buldum, eski iş arkadaşımla okuyalım diye atmışız sepete seneleeer seneler önce ama alamamışım bi türlü bu zamana kısmetmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…