Ömrümü kendime harcamak hedefim

Merhaba kızlar, bu aralar kitaba gömüldüm. Bitmek üzere şu an. Dizilerim de bitti sayılır 🤓

Günlük tutmak istiyorum ama birisi bulur diye korkuyorum yoksa kağıda yazmak benim için daha güzel. Bilgisayarıma tutsam da yarın bir gün ölür kalırım ailem görür diye orası da iptal çünkü onlarla alakalı şeyler de yazacağım 😂 Bana öneriniz var mı? Aranızda günlük tutan var mı?

Merhaba canım kadınlar,
Bu aralar içsel bir inzivayadayım sanırım ya. İnsanlarla minimum etkileşim içindeyim. Kafa dinlemeye ihtiyacım varmış demek ki. Sabah işe yürüyerek gidip sabah sporunu aradan çıkardım. Ofiste köşeme çekilip mutfak ve yemek alanı tasarımı yaptım, sonra tasarımı 3 boyutlu olarak görsele döktüm. Öğle arası kendimi yemeğe çıkardım ama diyeti bozmak istemediğim için ev yemekleri yapan bir yerde etli fasulye yedim 🤣 şimdi işten çıkıp eve geldim bir duş alıp ardından kitap okumaya geçeceğim.

Merhaba canım kadınlar,
Bu aralar içsel bir inzivayadayım sanırım ya. İnsanlarla minimum etkileşim içindeyim. Kafa dinlemeye ihtiyacım varmış demek ki. Sabah işe yürüyerek gidip sabah sporunu aradan çıkardım. Ofiste köşeme çekilip mutfak ve yemek alanı tasarımı yaptım, sonra tasarımı 3 boyutlu olarak görsele döktüm. Öğle arası kendimi yemeğe çıkardım ama diyeti bozmak istemediğim için ev yemekleri yapan bir yerde etli fasulye yedim 🤣 şimdi işten çıkıp eve geldim bir duş alıp ardından kitap okumaya geçeceğim.
Mutfak tasarımını hangi programla 3 boyutlu yapıyorsunuz. Adeko’yu korsan bulamadım ben bi türlü :KK48:

Bir sürü iş hallettim üstüne akşam sporuma da gittim şimdi duş alıp yemek yiyip çalışmaya devam. Mutfak maliyeti hesaplayacağım :olamaz:Ama şu iş bi bitsin kitabımın son 100 sayfasındayım onu bitireceğim bu gece bekle beni edward :KK53:

Mutfak tasarımını hangi programla 3 boyutlu yapıyorsunuz. Adeko’yu korsan bulamadım ben bi türlü :KK48:

Bir sürü iş hallettim üstüne akşam sporuma da gittim şimdi duş alıp yemek yiyip çalışmaya devam. Mutfak maliyeti hesaplayacağım :olamaz:Ama şu iş bi bitsin kitabımın son 100 sayfasındayım onu bitireceğim bu gece bekle beni edward :KK53:
ürünleri kendim autocad üzerinden çizip sketchup da modelliyorum v-ray ve lumiondan da render alıyorum.

İnşaat mühendisiyim ama kadın olduğum için çevremdeki insanların gözünde mimarım galiba :KK53: Bu yüzden benden mutfak çizimi bilmemne tasarımı istiyorlar ben de bişeyler uyduruyorum mecbur:KK48:
Ben endüstri mühendisiyim. Ama endüstriyel tasarımcı olarak çalışıyorum. Herkesin gözünde iç mimarım 🤣

Kızlar herkese selam :) Nasılsınız umarım çok çok iyisinidir. Ben bu hafta kök çakra ve sakral çakra çalışmaya ve sakral çakramı besleyerek dişil enerjimi yükseltme ritüellerine başlayacağım. Uzuuuuuuun bir yogunluktan çıktım feci yorgunum. Beden algım özellikle bacaklarımda kayboldu ki zaten kök çakra sorunum var numerolojik olarak da gözüküyor. Kendimde farkındayım. Umarım miss gibi olur kendimle ilgilenince modum yükseliyor ayy:KK37:

Kızlar herkese selam :) Nasılsınız umarım çok çok iyisinidir. Ben bu hafta kök çakra ve sakral çakra çalışmaya ve sakral çakramı besleyerek dişil enerjimi yükseltme ritüellerine başlayacağım. Uzuuuuuuun bir yogunluktan çıktım feci yorgunum. Beden algım özellikle bacaklarımda kayboldu ki zaten kök çakra sorunum var numerolojik olarak da gözüküyor. Kendimde farkındayım. Umarım miss gibi olur kendimle ilgilenince modum yükseliyor ayy:KK37:
Selamlar :) numerolojik olarak kök çakra sorunu olduğunu nasıl anladın? Nerden baktın :)

Selamlar :) numerolojik olarak kök çakra sorunu olduğunu nasıl anladın? Nerden baktın :)
Birincisi kendi yaşadığım hayattan . İstikrar problemim vardı. İkinci olarak numerolojik danışmanlık aldım ve son olarak isminde kalın sesliler ve özellikle ama özellikle A harfi olmayanların kök çakrası kuvvetsiz olabiliyor.

Selamlar umarım hepiniz iyisinizdir. Ben bu sıralar kendimi halsiz hissediyorum. Zorlayarak aktif kalmaya çalışıyorum. Yürüyüşlerimi mesela elimde kitapla yapmaya başladım. Zaman yetiremiyorum sanki 🤣🤣 Telefonla bağınızı azaltmak için uyguladığınız bir yöntem var mı ayrıca?

Ritüellerinizi kendiniz mi oluşturdunuz birilerinin çalışmalarını mı uyguluyorsunuz?

Merhaba canım kadınlar,
Dün, başladığım belgesel serisinden iki bölüm izledim. Gerçekten çok ilginç bir seri. Sonrasında kitap okuyup uyuyakaldım 🤣
Bugün arkadaşımla bir kahve içip işe geçtim, şimdi eve geldim bişeyler yiyip kitap okuyacağım. Kitabım çok heyecanlı olmaya başladı

Merhaba canım kadınlar,
Dün, başladığım belgesel serisinden iki bölüm izledim. Gerçekten çok ilginç bir seri. Sonrasında kitap okuyup uyuyakaldım 🤣
Bugün arkadaşımla bir kahve içip işe geçtim, şimdi eve geldim bişeyler yiyip kitap okuyacağım. Kitabım çok heyecanlı olmaya başladı
Ne okuyordun Vega

İyi akşamlar 💜
Ben de bugün Halil Cibran’ın Ermiş kitabına başladım. Başka kitaplarda sürekli alıntılarını okuyup çok merak ediyordum.

Biriken sayfaları okuyup enerji depoladım, teşekkür ederim :KK68:

Dan Brown Dijital Kale
Ay bi anda anılar geldi haklıma. 2011 yılında Dan Brown - Dijital Kale kitabının cep boyunu zincir marketlerin birinden 3 liraya almıştım hala kitaplığımda durur. Nasıl bi anda böyle ayrıntılı hatırladım ya :KK48: Güzel kitaptı hatta ben yazarın diğer kitaplarından daha çok sevdim onu.

Gece yarısı güneşi kitabını yarıladım ben de. İyi ki yazar ben tüm seriyi bitirdikten 11-12 yıl sonra çıkarmış bu kitabı. Edward’ın gözünden olan bu kitabı zamanında ben ve diğer ergen kızlar okumuş olsaydı hepimiz sokakta kudurmuş ve çıplak şekilde “EDDFIIIRRRT ISSIIRR BENİİ” diye haykırarak koşuyor olurduk.

Neyseki serinin ergen hayranları artık evlenip çoluk çocuğa karıştı. Ucuz atlattık.

X