Ömrümü kendime harcamak hedefim

Artık sağlıklı yaşam gurmesi oluyoruz ama değil mi

Nasıp yapıyorsun canım
7 senedir nasıl bıraktın
Ne olur bana da söyle bu formülü
Yalnız sigarayı bırakmış gibi hissettim kendimi Zaten herkesin bir patlama noktası oluyor. Baktım sessiz kalıp saygılı olmanın bir faydası yok onlar için her türlü eleştirilecek bi kişisin bende içimde tutup hasta olacağıma kendimi ezdirmemek adına her şeyi söyledim yüzlerine onlar bile böyle bir tepki beklemiyordu benden. Ne giyimim ne fiziğim ne sosyal hayatım hakkında kimse artık laf edemiyor edende lafını alıyor. Unutma mutsuz insanlar seni her şeyinle eleştirir ve kendine benzetmeye çalışır. Bu yüzden ulaşamadıkları o hayatı gömüyorlar. Kilolusun zayıfsın onları yararı ve zararı ne ki zaten. Bunlar hep psikolojik baskılar. Bunlar dış minnahların oyunu diyesim geldi bi an

Bana mesela kilolu iken diyorlardı ki
Kaç kilosun 80 var mı diyorlardı ve ben hayatımda bırak 80 i 70 bile olmadım
Şimdi 55 kiloyum
Şimdi de diyorlar ki
Sen zaten hep zayıftın hiç kilolu olmadın ki

Şimdi 55 kiloyum
Şimdi de diyorlar ki
İşte ben bu noktada '' sizde Ajda Pekkansınız mübarek bu kadar kusur aradığınıza göre '' derdim o yüzden iki kez düşünüyorlar benimle konuşurken Kimsenin o laflarına katlanmak zorunda değilsiniz. Tamam bazı noktalarda aman uğraşamam diyoruz ama kırıcı bir hale geldiğinde kimse kusura bakmasın haddini bilmeli. Benim kilom hiç değişmediği halde kem küm ediyorlar ne desek diye kabız olmuş gibi kıvranıyorlar resmen Popon yok, memen yok asdfggh. Estetik yaptırsam '' Allah'ın verdiği bedeni değiştirme kuzum günah '' derler Tahmin edebiliyorum yani. Birde bunu söyleyen insanlarla zaten bi araya gelmiyorum ben pek kırk yılda bi görüyorum oda dün Yasin okundu bizde mesela o zaman gördüm onun dışında benim çevremde bunu söyleyen yoktur olmazda ama annemin arkadaşları biraz patavatsızdır onlarıda yonttum çok şükür

İyi yapmışsın
Ama bu insanlar her yerde
Keşke sadece annemin arkadaşları olsaydı

Jane sabah altıda uyanmak dedin beni bi etkiledin hemen bende masa başına geçip Ekim in hedeflerimi belirleyeceğim ve umarım kasıma geçmeden hepsini bitirdim bildirimini de okurum
Ay evet evet, sabah 6'da uyanmak benim için çok iyi olacak, bana çok vakit kalacak. Şu an köydeyim, eve gidince biraz daha düzene sokacam uykumu inşallah. Yazmaya çalısırım arada, motive ediyor beni burası.
Etamin kanaviçe varya, iğne ile kumaş işlemeye deniliyor.

Şimdi 55 kiloyum
Şimdi de diyorlar ki
Ben de 50 kiloyum, boyuma göre kilom çok ideal. Ama sürekli aşırı zayıfsın diyorlar

C cranial 1. Gün:)

Adını mı değiştirdin etiketleyemedim?
Anlattıkların çok güzel, farketmediğimi etkileri olduğunu bilmek beni daha da mutlu hissettirdi. Bu arada ben de daha önce videoyuyu izlemediğim için pratiğin ilk bölümünü yapamadım. Evden çıkmıyor olman bunu yapmana engel değil. Aklını böyle şeylerle doldurma:) ego yapıyor bazen böyle şeyler. Kuzu kuzu yapacağız:) yakma için fikir alışverişi yapalım. Neyin içinde yakacağız:)) Acaba yırtsak da aynı etki olur mu?
Bir de bunun rahatlatmadığına karar vermek için bence daha erken. Bi dur bakalım:) önyargılı olma. Beni baya zorladı bu arada. Ayakların üzerine oturmak beni mahfediyor. Sende durum nedir?
Bu arada depresyonla ilgili bir şeyler yazmışsın. Ben yanındayım merak etme. Sana boş tavsiyelerde bulunmayacağım. Boş teselliler etmeyeceğim. Biliyorum ki işe yaramaz. Çabaladıkça batarsın. Ama yoga bizi iyileştirecek. Zamana bırakacağız.
Bu serimiz bitsin elementlere başlayalım. O da çok iyi hissettiriyor. Biz ne düşünürsek düşünelim hayat devam ediyor. Direnmeyelim. Hayatla beraber akıp gidelim güzel arkadaşım benim

Ben senin yazılarını zevkle okuyorum, uzun uzun anlatman özellikle sanki bir arkadaşım yada yakınımdan mektup almışım gibi. Mektuplaşma jenerasyonundan değiliz ama filmlerden büyüklerimizden duyduğumuz kadarıyla.

Diğer konuya gelirsek, illa özele gitmeye gerek yok bence, devlette yada üniversite hastanelerine de gidilebilir. Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama ben bir kez oğlumu götürmüştüm çok iyiydi.

İyi geceler kızlar, ancak bu vakit kendimle baş başa kalabiliyorum. Yazdıklarınızı okudum, açıkçası yogaya ben de merak sardım. Yarın sabahtan itibaren başlamayı istiyorum.

Benim iki çocuk, biri okula gidiyor diğeri tuvalet alışkanlığı döneminde. Büyüğünü okula götür al, bilsem’e de aynı şekilde, ödevleri, beslenmesi, küçüğü çok hareketli.

Bugün evi süpürdüm, oğlumu okula ve bilsem’e götürüp getirdim. Küçüğünü tuvalete alıştırma derken gün nasıl geçti anlamadım. Bir de çok geç yatıyor küçük oğlum.

Benim de hedeflerim yoga yapmak, spor yapmak, kitap okumak, dil çalışmak.

Günaydınlar, sayfayı okumak çok ama çok hoşuma gidiyor. Yarından itibaren keto ağırlıklı beslenmeye ve spora başlıyorum . Kilom 85 ama kendimi hiç şişman hissetmiyorum. Hatta hayatımın en dişi döneminde hissediyorum çevremden de bu yönde feedbackler alıyorum. Ayrıca kereviz sapı kürüne başlayacağım aynada cildimi kaymak gibi görmek hoşuma gidiyor :):):):) Gencecik güzel kadınlarız nasıl istersek öyle oluruz kime ne? Bizler iç motivasyonumuzu yüksek tutarsak ışıldayabiliyoruz hanımlar çat çat cvpları verip geçmekten çekinmeyelim biz üzüleceğimize onlar üzülsün :) Bu huyumu çok severim biraz sivri dilliyim ama bana ilk taşı attıysa hak etmiştir. Tatlı ve narin ruhlarımızı üzmeyelim üzdürmeyelim biz dişiyiz. Işıldamalıyız Hepinizi seviyorum hanımlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…