Ömrümü kendime harcamak hedefim

Günaydın 🥰

Pazartesiden itibaren düzgün bi kahvaltı yapmaya başlayacağım, kendime hedef :) Son zamanlarda hep mısır patlağı yiyorum midem kendinden geçti. Sade de değil bi de hardallı olandan 🤦🏿‍♀️ Gün içinde de başka bi şey yiyemediğimi fark ettim. Bunları bırakacağım hafta başı 🪩
Ben sabah kahvaltısı olarak deniz mahsullü makarna yedim :halay::halay:
Rezalet iyi bir kahvaltıydı ama sonra çok ağır geldi. Yarından itibaren ikimizde düzene giriyoruz pazartesini bekleyemez bu prenses mideler

Ben sabah kahvaltısı olarak deniz mahsullü makarna yedim :halay::halay:
Rezalet iyi bir kahvaltıydı ama sonra çok ağır geldi. Yarından itibaren ikimizde düzene giriyoruz pazartesini bekleyemez bu prenses mideler
Benimki mecburiyetten bekleyecek dolapta bi şey yok :KK70: Maaş da yarın yatacak sjfkd hafta sonu olsun senin güzel hatrına hadi 😛

Kızlar kusura bakmayın, buraya da bakamadım.
Müsait de değilim girince aklıma gelmiyor bildirimlerden, arada gelirsem yazarım inşallah 🙏🏻🥰ama çok gelemeyebilirim ben
Oysa başta üçlü ve güçlü olacaktık :/

Beyazlardaki değişim güya 6. aydan sonra belli olmaya başlıyormuş, benim pek ümidim yok o konuda. Ama bu kadar kısa zamanını alıp ilk günlerden etkisini göstermeye başlayan başka bir şey varsa da ben bilmiyorum. Daha ilk günden sindirimimde iyileşme ve ruhsal bedensel rahatlama hissetmiştim. Rüyalar daha belirgin, hatırlanır oluyor deniyor; bende de oldu. Daha fazla renkli ve etkileyici rüya görmeye başlıyorsunuz. Uyku düzenimin de tibetle ilgisi olduğundan neredeyse eminim. Sabaha kadar ayakta olmama rağmen gece 11-12 gibi esnemeye başlamıştım daha ilk günlerden.

Doğru düzgün kitap okuyamıyorum ben bu aralar. Çalıkuşu çok güzel, çok akıcı ama elimde süründü resmen, bu hafta biter inşallah.

Merhabalar tamda böyle bir yer arıyordum karşıma çıktı benide aranıza alır mısınız 😊
Ama ben baya umutsuz vakayım el atılmasına çok ihtiyacım var 🙏
Merhabalar öyleyse hoşşşş geldiniz ama lütfen bu topikte umutsuz vakayım, ben yapamam, benden olmaz gibi kendinize ait ön yargı içeren sözcükleri kullanmayın.
Hep birlikte hayatlarımızı düzenleriz 🌻❤️ kendinizi tanıtabilir misiniz? Sonra hep birlikte şifa olalım kendimize

Hoşbuldum enerjiniz harika 🥰
Kendimden bahsedeyim 2 yıllık evliyim şuan 7.5 aylık hamileyim İzmir’de yaşıyorum hiç bilmediğim tanımadığım bir yerdeyim birkaç kişi dışında çevrem yok diyebilirim çalışmıyorumda kitap okumayı çok seviyorum açıköğretim üniversite okuyorum şuan dönem açılmadı genel olarak geç uyanıp kahvaltı yapıyorum yemek hazırlayıp ev toplama derken günü bitiriyorum bu düzenden hiç memnun değilim ama düzeltecek enerjiyi içimde bulamıyorum eşimle birbirimize değer veren uyumlu bir çiftiz ama son zamanlarda gerek bendeki hormon değişiklikleri gerek ondaki değişikliklerden aramız da çok iyi sayılmaz maalesef bişeyleri değiştirmem gerek dediğim gibi ama ilham enerjim yok boşvermişlik var üzerimde kusura bakmayın çok uzun oldu

Hoşbuldum enerjiniz harika 🥰
Kendimden bahsedeyim 2 yıllık evliyim şuan 7.5 aylık hamileyim İzmir’de yaşıyorum hiç bilmediğim tanımadığım bir yerdeyim birkaç kişi dışında çevrem yok diyebilirim çalışmıyorumda kitap okumayı çok seviyorum açıköğretim üniversite okuyorum şuan dönem açılmadı genel olarak geç uyanıp kahvaltı yapıyorum yemek hazırlayıp ev toplama derken günü bitiriyorum bu düzenden hiç memnun değilim ama düzeltecek enerjiyi içimde bulamıyorum eşimle birbirimize değer veren uyumlu bir çiftiz ama son zamanlarda gerek bendeki hormon değişiklikleri gerek ondaki değişikliklerden aramız da çok iyi sayılmaz maalesef bişeyleri değiştirmem gerek dediğim gibi ama ilham enerjim yok boşvermişlik var üzerimde kusura bakmayın çok uzun oldu
Estağfurullah ne güzel anlamışsınız. Hayatınızda düzeltmek istediğiniz neler varsa bugünden itibaren bu topik sizin de şifa günlüğünüz artık. Ve umarım bebişi sağlıkla kucağınıza alırsınız

29 Eylül Perşembe
- Sabah erkek arkadaşımla buluşup yemeğe gittik ve kahve içtik
- iş yerimde bilgisayarımla ilgilendim sürekli güncelleme vs vs
- iş çıkışı yürüyüş yapıp otobüsle eve gittim
-Sabah ağır yediğim için (Deniz mahsullü makarna) günü 2 öğün olarak geçirip akşama hafif bişeyler yedim
-okuduğum kitabı bitirip yeni bir kitaba yarın başlayacağım
İyi geceler herkese

Günaydın herkese Eylül ayını da bitiriyoruz böylece, zaman çok çabuk geçiyor
Günaydın
Evet Eylül de bitti ne ara bitti anlamadım
Kış giderek yaklaşıyor, Demir eksikliğim olduğu için normal insanlardan fazla üşüyorum. Günlük pekmez içme rutinine başlamam gerekiyor 😱

Günaydınnn 🥰

Sene başından beri aman iş konusunda kitap okuyayım aman o konudan şaşmayayım diye diye 1 kitabı bile zar zor bitirdiğim bi dönemdeydim. Bu ay 4 kitap bitirdim 💃🏿 Kitap kurtları için az ama bi süredir üzerine toprak atılmış gibi olan benim için güzel bir sayı, mutluyum 😍

Bugün temizlik için ablamız geldi bi tane. Ona yardım ediyorum, o gidince de birkaç yemek yapacağım yarın kayınvalidem ve kayınpederim gelecek. Ufaktan hazırlıklara başlarım.

L LADY VEGA Düzgün kahvaltıya da yarın başlıyorum, market siparişim bu akşam gelecek 😅

Ekim ayında hedefim her gün bolca su içmek. Ailede böbrek sorunu olduğu için ve ben de buna rağmen günde 1 bardağı bile zor içtiğim için son zamanlarda canım sıkılmaya başladı. 2 litrelik mataralardan sipariş vereceğim bugün, gün içinde bitirmeye çalışırım. Bir yerde alışkanlık yapar diye umuyorum.

Bir de en azından bir mahalleyi turlayıp gelsem her gün 🤦🏿‍♀️

Günaydınnn 🥰

Sene başından beri aman iş konusunda kitap okuyayım aman o konudan şaşmayayım diye diye 1 kitabı bile zar zor bitirdiğim bi dönemdeydim. Bu ay 4 kitap bitirdim 💃🏿 Kitap kurtları için az ama bi süredir üzerine toprak atılmış gibi olan benim için güzel bir sayı, mutluyum 😍

Bugün temizlik için ablamız geldi bi tane. Ona yardım ediyorum, o gidince de birkaç yemek yapacağım yarın kayınvalidem ve kayınpederim gelecek. Ufaktan hazırlıklara başlarım.

L LADY VEGA Düzgün kahvaltıya da yarın başlıyorum, market siparişim bu akşam gelecek 😅

Ekim ayında hedefim her gün bolca su içmek. Ailede böbrek sorunu olduğu için ve ben de buna rağmen günde 1 bardağı bile zor içtiğim için son zamanlarda canım sıkılmaya başladı. 2 litrelik mataralardan sipariş vereceğim bugün, gün içinde bitirmeye çalışırım. Bir yerde alışkanlık yapar diye umuyorum.

Ben de eskiden çok az su içerdim içe içe alışıyor insan merak etmeyin😊
21 gün kuralını uygulayabilirsiniz. Bir şeyi 21 gün düzenli olarak yapınca vücut fonksiyonlarımız ona göre çalışmaya başlıyor. O kadar az su içiyorsanız birdenbire 2 litreye geçmek sizin için sıkıntı olabilir. Önce 1 litreyle başlayıp sonra 2’ye çıkarabilirsiniz. Naçizane tavsiyem☺️

Ben de eskiden çok az su içerdim içe içe alışıyor insan merak etmeyin😊
21 gün kuralını uygulayabilirsiniz. Bir şeyi 21 gün düzenli olarak yapınca vücut fonksiyonlarımız ona göre çalışmaya başlıyor. O kadar az su içiyorsanız birdenbire 2 litreye geçmek sizin için sıkıntı olabilir. Önce 1 litreyle başlayıp sonra 2’ye çıkarabilirsiniz. Naçizane tavsiyem☺️
Çok teşekkür ederim. Zaten muhtemelen yarısını da bitiremem ilk geldiğinde 😅

Selam kızlar
Dün yine nöbetçiydim. Sadece kitap okuyup yürüyüş yapabildim ki buna da şükür 🤭
Şimdi de kahvaltımı yaptım çarşıya gideceğim hem gezmek hem dolanmak için.
Bir de biraz sağlıklı beslenmeye geçiş yaptım ufaktan. Abur cuburu çok yemesemde azaltmaya karar verdim ve bol su içmeye calısacagım. cildim de biraz kötüleşti 🤦‍♀️

Günaydın
Evet Eylül de bitti ne ara bitti anlamadım
Kış giderek yaklaşıyor, Demir eksikliğim olduğu için normal insanlardan fazla üşüyorum. Günlük pekmez içme rutinine başlamam gerekiyor 😱
Ekim ayını çok severim. Neden bilmem ama yılın en güzel ayı ekimdir bence. Demir eksikliğin için çok geçmiş olsun ihmal etme pekmezini ❤️
Günaydınnn 🥰

Ne güzel kitaplar okunmuş, alışveriş yapılmış ve kararlar alınmış. Eskiden çok çok az su içerdim ben, bence bu yüzden hem sivilcem çıkar hemde cildim yağlanırdı ama hepsinden öte 3 ayda bir böbrek taşı düşürürdüm. Kendime su içmeyi adet edindim 3 ltye yakın içmeye çalıştım şimdi su olmadan yaşayamıyorum. Muhakkak bardağım dolu olacak yanımda olacak. Dışarı çıksam ilk işim su almak. Umarım sende bu alışkanlığı edinirsin 🤍❤️
Selam kızlar
Dün yine nöbetçiydim. Sadece kitap okuyup yürüyüş yapabildim ki buna da şükür 🤭
Şimdi de kahvaltımı yaptım çarşıya gideceğim hem gezmek hem dolanmak için.
Bir de biraz sağlıklı beslenmeye geçiş yaptım ufaktan. Abur cuburu çok yemesemde azaltmaya karar verdim ve bol su içmeye calısacagım. cildim de biraz kötüleşti 🤦‍♀️
Ne güzel kararlar alınmış Ekim ayı bize şans getirir umarım 🤍❤️

X