Ömrümü kendime harcamak hedefim

Ekim ayını çok severim. Neden bilmem ama yılın en güzel ayı ekimdir bence. Demir eksikliğin için çok geçmiş olsun ihmal etme pekmezini ❤️

Ne güzel kitaplar okunmuş, alışveriş yapılmış ve kararlar alınmış. Eskiden çok çok az su içerdim ben, bence bu yüzden hem sivilcem çıkar hemde cildim yağlanırdı ama hepsinden öte 3 ayda bir böbrek taşı düşürürdüm. Kendime su içmeyi adet edindim 3 ltye yakın içmeye çalıştım şimdi su olmadan yaşayamıyorum. Muhakkak bardağım dolu olacak yanımda olacak. Dışarı çıksam ilk işim su almak. Umarım sende bu alışkanlığı edinirsin 🤍❤️

Ne güzel kararlar alınmış Ekim ayı bize şans getirir umarım 🤍❤️
Teşekkür ederim ❤️
Ayrıca sana da geçmiş olsun böbrek taşı düşürmek çok ağrılı. Kardeşim de düşürmüştü 🙁

Bugün hiç kitap okuyasım yok. Kendime rest day ilan ettim yatıp dizi ya da film izlicem yarın koşturmacalı geçecek ne de olsa
Arada bir bu da lazım bence. Sürekli bir şeyler yapmam gerek diye düşünmek yorucu oluyo bazen bomboş yatmak gerek 🙈 ben de kitabımı okudum yatmadan da biraz okurum oh bitti bugun de

Reinaa Reinaa E Esila09 little bird little bird Orangegreysky Orangegreysky bir gun mutlaka bir gun mutlaka Black Light Black Light Kirmizi krizantem Kirmizi krizantem labellevie labellevie Natsume Natsume P Pncklla La Vie La Vie C cranial Mylittlehoneybee Mylittlehoneybee Tebessum34 Tebessum34 strawberryland strawberryland cimbomlukiz cimbomlukiz

Unuttuğum var mı kızlar? Varsa kusuruma bakmasın etiket işi çok zor telefondan girince.

Mutlu haftasonları dilerim herkese çok sessiz bu sabah topik bir etiketle sohbete davet edeyim sizleri 🌻💜

Ekim ayı geldi hoş geldi, Eylül ayını iyi kötü bitirdik ama ben eylül için topik olarak güzel bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. Hepinize sarılıyor ve tebrik ediyorum.
Hepiniz iyi ki varsınız

selaaaam💕💕💕

sigarayı bırakmanın etkisiyle enerjim yükseldi ve tam da yoğun bir haftaya denk geldi,
❤️işte ekstra yapılması gereken çok prosedur vardı mesai dolu bir haftaydı,
❤️doktora danışmanım makale istedi yarıladım bu hafta sonu bitirmek amacım,
❤️o arada netten biriyle tanıştım, kahve içmeye çıktık bu hafta, uzun uzun konuştuk gün içinde de ama dün olamayacağımıza ve anlaşamayacağımıza karar verdik, olsun tanışmak iyi geldi,
❤️ateş elementi yogalarım her hün devam
❤️sevdiğim insanlarla dün bir piknik organize ettim ve eve geldiğimde bayılmış gibiydim artık😅bugun uzun uyuyarak tekrar enerji depoladım

çok güzel bir ekim olsun inşallah🙏

Günaydın herkese 🥰
Dün çok çok yakın arkadaşımın kona gecesi vardı eve çok geç geldik bugün düğünümüz var sağlam bir kahvaltıyla başladım güne dünün yorgunluğunu atıyorum hala birazdan ev işlerine başlarım sonra kuaföre gitcez annem şehir dışından geliyor yarına hazırlık yaparım ekim ayı hepimize Uğur şans getirsin benim bu ay ilk hedefim bebek için eksiklerimizi tamamlamak ve odasını tamamen hazırlamak malum nasipse kasımda anne oluyorum inşallah 😍

Tünaydın kızlar bugün uzun bir temizlik yapmam gerek sonra cilt bakımı, kitaplığı düzenleme, çiçek bakımı var. Şu döngülere havaların serinlemesiyle yürüyüş de ekleyeceğim yazın çekilir şey değil ben sıcağa karşı çok agresif oluyorum. Bugün beslenme konusunda da kendime bir reset atmam lazım biraz kötü beslendim bu hafta çünkü iş yerimiz taşındı ve taşındığı yerde yakında yemek yiyecek çok düzgün yerler yok yani her yerde çok yağlı kalorili yoldan çıkaran restoranlarla fast foodçular var. Yemek işinde bir değişiklik yapmam belki evden getirmem gerekecek bu da sabah 6 da kalkıp işe giden benim için biraz zor. Akşamdan hazırlayabileceğim pratik yöntemlere bakacağım. Bu haftasonu tüm düzenleri değiştirmekle ve temizlikle geçecek.
O halde herkese ekimle beraber yenilenme, tazelenme, huzur ve sağlık dilerim. Sonbahar ve kış aşığı olarak bana şimdiden bi enerjı geldi 😂

Reinaa Reinaa E Esila09 little bird little bird Orangegreysky Orangegreysky bir gun mutlaka bir gun mutlaka Black Light Black Light Kirmizi krizantem Kirmizi krizantem labellevie labellevie Natsume Natsume P Pncklla La Vie La Vie C cranial Mylittlehoneybee Mylittlehoneybee Tebessum34 Tebessum34 strawberryland strawberryland cimbomlukiz cimbomlukiz

Unuttuğum var mı kızlar? Varsa kusuruma bakmasın etiket işi çok zor telefondan girince.

Mutlu haftasonları dilerim herkese çok sessiz bu sabah topik bir etiketle sohbete davet edeyim sizleri 🌻💜

Ekim ayı geldi hoş geldi, Eylül ayını iyi kötü bitirdik ama ben eylül için topik olarak güzel bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. Hepinize sarılıyor ve tebrik ediyorum.
Hepiniz iyi ki varsınız
Mutlu haftasonları canım
Sen de iyi ki varsın, en sevdiğim topik burası 🫶

Merhaba herkese mutlu ekimler 🌸
Şampuan ve saç maskesi siparişi vermiştim parabensiz sülfatsız. Onlar geldi heyecanlıyım. Saçlarımın sağlıklı gür görünmesini çok istiyorm🥳 Birazdan kaçamak yapıp çikolata yiycem. Ne zamandır yemiyordum hak ettim bence 😄

Merhaba herkese mutlu ekimler 🌸
Şampuan ve saç maskesi siparişi vermiştim parabensiz sülfatsız. Onlar geldi heyecanlıyım. Saçlarımın sağlıklı gür görünmesini çok istiyorm🥳 Birazdan kaçamak yapıp çikolata yiycem. Ne zamandır yemiyordum hak ettim bence 😄
Bazen kaçamak yapmak lazım canım afiyet olsun. Eğer saçlarına iyi gelirse bana da özelden yazar mısın? Saçlarım o kadar kuru ki bu aralar. 💜💜

Son düzenleme:
Tünaydın kızlar bugün uzun bir temizlik yapmam gerek sonra cilt bakımı, kitaplığı düzenleme, çiçek bakımı var. Şu döngülere havaların serinlemesiyle yürüyüş de ekleyeceğim yazın çekilir şey değil ben sıcağa karşı çok agresif oluyorum. Bugün beslenme konusunda da kendime bir reset atmam lazım biraz kötü beslendim bu hafta çünkü iş yerimiz taşındı ve taşındığı yerde yakında yemek yiyecek çok düzgün yerler yok yani her yerde çok yağlı kalorili yoldan çıkaran restoranlarla fast foodçular var. Yemek işinde bir değişiklik yapmam belki evden getirmem gerekecek bu da sabah 6 da kalkıp işe giden benim için biraz zor. Akşamdan hazırlayabileceğim pratik yöntemlere bakacağım. Bu haftasonu tüm düzenleri değiştirmekle ve temizlikle geçecek.
O halde herkese ekimle beraber yenilenme, tazelenme, huzur ve sağlık dilerim. Sonbahar ve kış aşığı olarak bana şimdiden bi enerjı geldi 😂
İş yerine yemek götürmek başlarda beni de çok zorluyordu en güzeli zeytinyağlı tarifler. Akşamdan saklama kabına suyunu yağını delikli servis kaşığıyla süzüp koyuyorum. Yanına da bir tane hazır paket ayran alıyorum. Et ürünleri veya süt ürünleri iş yerinde dolap olmazsa ya da yolda sıcakta kötü oluyor ama zeytinyağlı fasulye ya da zeytinyağlı türlü asla kokmuyor ve dolaba koymaya da gerek yok oda ısısında dayanıyor. Sonbahar yürüyüşü benim de en sevdiğim özetlerim de bol bol yürüyüş göreceksiniz artık 💜💜

Günaydın herkese 🥰
Dün çok çok yakın arkadaşımın kona gecesi vardı eve çok geç geldik bugün düğünümüz var sağlam bir kahvaltıyla başladım güne dünün yorgunluğunu atıyorum hala birazdan ev işlerine başlarım sonra kuaföre gitcez annem şehir dışından geliyor yarına hazırlık yaparım ekim ayı hepimize Uğur şans getirsin benim bu ay ilk hedefim bebek için eksiklerimizi tamamlamak ve odasını tamamen hazırlamak malum nasipse kasımda anne oluyorum inşallah 😍
Ekim ayına kurtları dökerek giriyorsunuz ne güzellll, ay çok heyecanlı kasımda anne oluyorum diyorsunuz ben heyecanlanıyorum burda, sağlıkla kucağınıza alın inşallah 💜💜

Tünaydın kızlarr
Kahvaltımı ettim dışarda işim vardı onu hallettim hem de yine yürümüş oldum 2600 adım kadar 🥳
Şimdi ev işlerini yapacağım
Kahve keyfiyle bi kitap okuyacağım
üşenmezsem akşama doğru araba sürmeye çıkmak istiyorum kendimi geliştirmek adına hadi inşallahh
Ne tatlı bir gün ama ben en çok kahve ve kitap kısmını sevdim afiyet olsunnn 💜💜

selaaaam💕💕💕

sigarayı bırakmanın etkisiyle enerjim yükseldi ve tam da yoğun bir haftaya denk geldi,
❤️işte ekstra yapılması gereken çok prosedur vardı mesai dolu bir haftaydı,
❤️doktora danışmanım makale istedi yarıladım bu hafta sonu bitirmek amacım,
❤️o arada netten biriyle tanıştım, kahve içmeye çıktık bu hafta, uzun uzun konuştuk gün içinde de ama dün olamayacağımıza ve anlaşamayacağımıza karar verdik, olsun tanışmak iyi geldi,
❤️ateş elementi yogalarım her hün devam
❤️sevdiğim insanlarla dün bir piknik organize ettim ve eve geldiğimde bayılmış gibiydim artık😅bugun uzun uyuyarak tekrar enerji depoladım

çok güzel bir ekim olsun inşallah🙏
Bazen yeni biriyle tanışmak sohbet etmek bile insana öyle iyi geliyor ki. Sigarasız hayatını kutluyorum canım. Bende 3 gün hiç içmedim sonra baktım olmuyor aldım 4 tane içtim gün içinde sonra haftasonu hiç içmeyeceğim belki pazartesi bile içmem. Umarım sigara hayatımızda bi anı olarak kalır 💜💜

X