Ömrümü kendime harcamak hedefim

Yazmaya tereddüt etme sebebiniz nedir? Sohbet için bile topiğimizin kapısı herkese açık. Sigarayı benimde bırakmam lazım aslında diş etlerim acıyor artık. Ben çok denedim ama bırakamadım azaltarak bırakmayı düşünüyorum artık. Siz ne kadar içiyorsunuz ben günde yarım paket içiyorum. Sınır ihlali hissettiğiniz bir ortamda bulunmama kararınızı tebrik ederim. En doğru kararları sınırlarımız sayesinde verdiğimize inanıyorum hep. Birlikte her şeyi bu topikte düzene sokarız inşallah

Aslında nefes aldığımız gülümsediğimiz her günümüz çoook güzel bir gün. Benim çook güzel günüm şöyle olddu iş çıkışı 3 çocukluk arkadaşımla buluşup kahve içip sohbet ettik. Benim için gülümsemek, konfor alanımda hissetmek çok güzel bir gün olmuş demektir. Ve günleriniz çok verimli geçiyor bence sen farkında olmasan da hayatın çok güzel. Biraz durup bi gözlemlesen mi kendini? fark etmediğin çok güzellikler ve güç var bence kendinde
Ne güzel hep böyle günleriniz olsun.
çok teşekkür ederim hep birlikte günlerimiz keyifli geçer inşallah
Güzel yolculuklar diliyorummm

Etiket yapma konusunda çok zorlanıyorum acaba birini unuttum mu diye. Ben etiket yapmayayım sizler bu tatlı topiği hatırlayıp gelin bence canım kadınlar.

Ve günaydın için geç kaldım biliyorum. O yüzden kocaman bir MERHABA ile geldim. Nasılsınız? Nasıl geçiyor gününüz?

Benim harika geçiyor. 3 çocukla delirmeceler

Tren daha uygun fiyatlı ve daha kısa sürüyor, uzak mı kalıyor size? Ben de hep otobüsle gider gelirdim şu an o parayı hayatta veremem dram

Tünaydınn Bugün eşimin arkadaşı ve eşiyle tanışacağım dışarıda bi yemek yiyip. Stresliyim Geriliyorum böyle durumlarda.

O zamana kadar kitap okuyorum. Bi tane akıllı bilekliğim vardı annemin evinde kalmıştı onu aldım evden geçtiğimiz haftalarda. Bu sayede ufak ufak egzersizlere de başlayayım diyorum. Uyarı veriyor çok oturdunuz diye. Bi de adım sayısını az görünce üzülüyorum :) Takmaya başlayacağım tekrardan

Umarım yemek çok iyi geçer aslında bende gerilirim o insanlarla sohbet nasıl geçer acaba hassas oldukları bir konu var mı bir pot kırar mıyım diye endişe ederim. Ama sonunda her zaman güzel geçiyor böyle endişe ettiğim durumlar.İnşallah senin içinde öyle olur.
Akıllı bileklik takmak bana o kadar sıkıcı geiyor ki ben normalde asla uzun süre kolye bile takamam.Ama o bildirim ve adım sayısını görmek beni motive ediyor. Dediğin gibi bende o bileklik sayesinde bir spor düzeni oturttum. Güzel günler diliyorum sanaaa

Kızlar siz saat kaçta kalkıyorsunuz eskiden 08.00'da uyanırdım rutinim ona göreydi ve beslenme düzenim de ama artık 09.30'da bile zorlukla uyanıyorum. Yeni hedeflerimden biri eski uyuma ve uyanma düzenimi oluşturmak olacak.

Bileklik benim bileğimi inceltti Cidden yamuk kaldı kolum ama öyle iz falan değil cidden hala basıktır bilekliğin denk geldiği yer. O yüzden uzun süre takmam ama gün içinde iyi olur diye düşünüyorum

Boşandıktan sonra dönem dönem (en az 1 ay sürüyor) sabah 5-6'ya kadar uyuyamadığım bir uyku bozukluğu çekmeye başladım. Tibet'in 5 hareketi var, 5 dakikanı bile almayacak ilk haftalar. Başlar başlamaz gece insani saatlerde uykum gelmeye başladı. Fakat hemen düzene oturtamadım diş ağrımdan ötürü. Sonra şak diye düzene girdim. Regl dönemleri hariç günde 5 bilemedin 5,5-6 saat uyumak bana yetiyor. Şu sıralar 6 gibi uyanıyorum. Yapmıyorsan eğer sabahları Tibet egzersizlerini dener misin? Ilk hafta 5 hareketi 3er tekrar yapıyorsun. Sonraki her hafta 2şer artırıyorsun. 21 tekrara gelince de sürekli 21den devam. Ben şu an 13 tekrardayım.

Bileklik benim bileğimi inceltti Cidden yamuk kaldı kolum ama öyle iz falan değil cidden hala basıktır bilekliğin denk geldiği yer. O yüzden uzun süre takmam ama gün içinde iyi olur diye düşünüyorum
O incelme bende de oldu. Bana da çok garip gelmişti ama annem de alınca onda da oldu. Teknoloji bizi değiştiriyor malesef.
Yaa link olarak atar mısın bende denemek istiyorum

Yaa link olarak atar mısın bende denemek istiyorum
Çok video var aslında ama bu kız çok sade yaptığı için öğrenirken ilk hafta onunla birlikte yapmıştım. Sonra alışıyorsun zaten. İlk hareketten sonra başın dönerse durdurup biraz dinlenmende bir sakınca yok. (3 tekrarda baş dönmesi olmuyor ama ileri haftalarda 5-10 saniye dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsin.) Diğer hareketleri ara vermeden yapman gerekiyor.

Ayy çok güzel hareketler rutinime ekleyeceğim

Ben de baktım da yorumlarda beyaz saçlarım çocukluk rengine döndü, hastalıklarım vardı geçti yazmışlar. O kadar etkili mi bunlar ya

Benim uyanma düzenim o gün yapacaklarıma bağlı. Eğer istemediğim şeyleri yapacağımı biliyorsam asla uyanamıyorum

Tren daha uygun fiyatlı ve daha kısa sürüyor, uzak mı kalıyor size? Ben de hep otobüsle gider gelirdim şu an o parayı hayatta veremem dram
Treni de deneyeceğim ama hep doluyor benden önce trenler, iki hafta öncesinden de gidip gidemeyeceğim belli olmuyor. Biz düzene oturtabilsem iki hafta önce bilet alarak anca trene binebilirim sanırım maddi olarak evet otobüsler çok pahalı ama görüşmeyince de olmuyor, hayatım yollarda geçiyor sanırım ya hem işe hem Ankara’ya gide gele

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…