Ömrümü kendime harcamak hedefim

Ben hep yolda idim ilk zamanlar rahattım bir dönem araç ile gittim. Açıkçası yol dışında şikayetim yok. Ben 50km gidiyorum 13e düşse aşırı rahat olurdu. Birde benim otobüsler ilk değiştiğinde boynum tutuldu ciddi kilitleniyorum felcten hallice oluyor. Yaz kış kollamak zorundayım
Yoksa niye dert edeyim etmem

Saol canim.
Evet cok uzun zamandir zihnimi mesgul ediyordum. O adimi bir türlü atamiyordum. Eve yakin, cocuklarin okulu ile 200m arasi diye oyaladim kendimi.

Aslinda gidis felis kismi basit. Arabayi almayacagim. Otobus direk gidiyor.
Ogrenci ilende yolum o tarafdaydi. Halbuki cocuklar okurken dahada kucukdu.
Sizin ki dahada uzun yolmus

Aslinda gidis felis kismi basit. Arabayi almayacagim. Otobus direk gidiyor.
Ogrenci ilende yolum o tarafdaydi. Halbuki cocuklar okurken dahada kucukdu.
Sizin ki dahada uzun yolmus

Benim ki direk karayolu- tecrübesiz iseniz tırın altına giriverirsiniz
Ama iş bir o kdr saçma rahat. O yüzden bırakmıyorum, başka planlarima engel olur.

Benim ki direk karayolu- tecrübesiz iseniz tırın altına giriverirsiniz
Ama iş bir o kdr saçma rahat. O yüzden bırakmıyorum, başka planlarima engel olur.

Degilim
Arabayi esime birakiyorum ki cocuklari o biraksin

Umarim benim isimde simdikinden daha rahat olur.

Merhaba hoş geldiniz tabii ki kapımız her zaman açık. Kendinizden biraz bahseder misiniz? Sizi tanırsak daha iyi sohbet ederiz
Tabıkı:) 27 yaşındayım ve evliyim. Çalışan bi kadınım. Gezmeyi çok seviyorum. Sağlıklı beslenmeye ilgim var :) son bi kaç yıldır kitap okuma alışkanlıgı edindim düzenli olarak okumaya başladım. Kendime olumlu şeyler katmak istiyorum motive olmak için burası iyi olur diye düşündüm. Buraya yorum attıktan sonra biraz gaza geldim yoga yaptım hatta

Hoş geldiniz aramıza

21 Eylül 2022
-12K adım atıldı toplamda
-Diyetimin ödül günüydü
-İş yerinde de pek iş yapmadım bugün ödül günümdü
- Kitabımı bitirdim
-Kurani Kerim okudum
-Belgesel serime devam ettim
-Mini bir duş sonrası bakım yaptım

Merhaba, biraz geç oldu çünkü fırsat bulup soramadım anneme. Zaten annem hep Mesnevi’den örnekler verirdi, her şeyin Allah’tan geldiğini, o ne derse onun olacağı, onun izni olmadan hiçbir şeyin gerçekleşmeyeceğini. Temel mantığı bu anladığım ama kendim okumadım. Sonlara doğru müstehcen hikayeler varmış. Hatta kuzenim, annemin hepsini okumadığını düşünerek sonlarını okuma hala, müstehcen şeyler var dedi. ☺ Annem tamam dedi ama okumuş çoktan.

Merhaba arkadaşlar,
Hayatımı düzene sokamıyorum. Düzenli spor ve okuma yapamıyorum. Sabah 6:45’te kalkıp oğlumu okula bırakıyorum, bugün arabayla bıraktım geç olmuştu, alırken yürüyerek gittim.
Annemle kahve içtim, ev işi, çocuklara kek yaptım, kişisel bakım vs. Çok az kitap okudum.

Merhaba Kızlar,

Ben iki saat yürüyüşün ardından eve gelip kahvaltı ettim. Biraz ağrım oldu gün içinde ara ara. O yüzden dizi izledikten sonra uyumuşum. Ama genel olarak sabah verimli geçince mutlu bitiriyorum günü. Güzel bir gündü diyebilirim.

Ahaha aslında müstehcen hikayeleri de kast ederek sormuştum biraz sorumu. Anneniz ayrıca kendi bildiğini okuyan biri belli ki :) Teşekkür ederim cevapsız bırakmadığınız için.

Ahaha aslında müstehcen hikayeleri de kast ederek sormuştum biraz sorumu. Anneniz ayrıca kendi bildiğini okuyan biri belli ki :) Teşekkür ederim cevapsız bırakmadığınız için.
Binbir Gece Masalları’nda da bir kaç hikaye var müstehcen. Ben yadırgamıyorum ama bir tasavvuf kitabında olması garip. Acaba normal de biz mi toplum olarak yobazlaştık?

Merhaba,
Her gün spor yapmanız bence doğru değil zaten. Şöyle ki 1 senedir diyetisyene gidiyorum ve bana 1 gün spor yap 1 gün yapma diyor çünkü vücudunuz ona alışıyor ve sıradan günlük bir hareket olarak algılıyor. Yürüyüş konusunda bile öyle diyor. Spor salonlarında bile zaten her gün egzersiz önerilmiyor. Ben spor salonuna gitmek istediğimde yağ oranım normal aralıkta değildi ve beni kabul etmediler örneğin. Ağır egzersizler kilo verme sürecinde önerilmiyor. Yağ oranınız düşünce gelin dediler
Belki sizde kendinize böyle bir rutin oluşturabilirsiniz 1 gün spor 1 gün okuma. O zaman kendinize böyle düzensiz hissetmezsiniz hem

İki saat yürüyüş mü harika yürüyüş benim için o kadar dinlendirici oluyor ki
Hemen kahvaltı edip bende yürüyerek işe gideceğim hava serinse.
Güzel bir gün olmasına sevindim

İki saat yürüyüş mü harika yürüyüş benim için o kadar dinlendirici oluyor ki
Hemen kahvaltı edip bende yürüyerek işe gideceğim hava serinse.
Güzel bir gün olmasına sevindim

Günaydınn
Bugün hava o kadar serin ki üşüyüp camı kapattım. Bence yürüyüş için ideal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…