Ömrümü kendime harcamak hedefim

Günaydın! 35 gündür süren diş ağrımda bir adet majezik ile güne başladım, biraz ortalığı toplayıp masa başına oturdum şimdi. Milletin dişi gece ağrır, benim de uykuda sıkmaktan sabahları ağrıyor. Bugün sizinkine benzer bir şey deneyip kendimi darlamadan hazırladığım günlük plana uymaya çalışacağım. Öbür türlüsünü sürdüremedim maalesef.
Günlük hedeflediğim ders çalışma ve spor programımı aşağı bırakıyorum, gece yarısı olmadan güncellemeye çalışacağım.

- En az 50 sayfa kuramsal okuma
- En az 3 tez incelemesi
- En az 40 dakika ders kaydı dinleyeceğim

-Tibet'in 5 hareketi - 11 tekrar (Bunu uyanınca yaptım.)
- 30 dakika Jillian Michaels
- 30 dakika fitness
- En az 30 dakika eliptik
Bir de 100 günlük bir yoga programım vardı, 2 gün önce bitti. Belki kısa bir yoga videosu araştırıp ona başlarım.

Günaydın herkesee umarım hepiniz iyisinizdir

Bugünkü planlarım:

-Diyet yap
-En az 1 saat yürüyüş
-En az 1 saat alanımla alakalı okuma
-En az 1 video Almanca

Bunlar dışında da doktor randevum var ve sonrasında küçük bir alışverişe gideceğim.

Çok sevindim zayıflamanıza umarım çok eğlenceli bir gün geçirmişsinizdir
Günaydın arkadaşlar
Günaydınlaaaar
Harika bir gün diliyorum
Günaydınnnn harika bir gün diliyorum

resmen ruh ikiziyiz, doğru yoldasın, öncelik SEN'sin..

Benjamin Button'un tuhaf hikayesine başladım reading slumptan çıkmak için ince kitap tercih ederim her zaman. 50 sayfacık :)
Çoook güzel bir kitap keyifli okumalar, ben fantastik okurum hep reading slump dönemimde bilirsin zaafım var fantastiğe

Çoook güzel bir kitap keyifli okumalar, ben fantastik okurum hep reading slump dönemimde bilirsin zaafım var fantastiğe
Evetttt sen eşittir fantastik zaten
Ben pek okumadım fantastik türü, önereceğin kitaplar var mı?
Harry potter severim.

Evetttt sen eşittir fantastik zaten
Ben pek okumadım fantastik türü, önereceğin kitaplar var mı?
Harry potter severim.
Harry Potter gibi bir seri seviyorsan büyücünün ilk kuralı serisi var çok güzeldir, büyücü loncası serisi var o da güzel. Ruhlar üçlemesi serisi aşk üzerine gidiyor ama çoook tatlı. Fantastik içerikte aşk daha baskın olsun istersen hush hush serisi çok güzel

Hush hush u duymuştum, ikisine de bakayım ben. Harry potter çoook seviyorum

15.35 saati itibariyle yaptıklarım,
-Kitaplık temizlendi
-Gardrop temizlendi
-Odamı süpürdüm
-Banyo temizlendi
-Bir kahve molasındayım ve şimdi gidip yeni bir kitaba başlayacağım

Hello canım uzuuun zamandır yapmadığım güzel bi kahvaltı yaptım. Ne alaka derdim ama insan iyi hissediyor cidden :) Dün de temizlik yapmıştım x2 rahatlık

Bugün mesai yapıyorum ekip arkadaşlarım izinli olduğu için. O yüzden çok bi şey yapmadım ama kitabımı okudum. Akşam güzel bi duş alıp sakin bi akşam geçirmek istiyorum biraz yoruldum mental olarak bu hafta

Sen nasılsın??

Afiyet olsun. İyi bir kahvaltı beni her zaman motive ediyor. İşlerinde Kolaylıklar dilerimmm bu hafta sanırım hepimiz için yorucu geçti. Böyle yorgun olduğum zamanlarda kitabımı kahvemi alır Spotify'dan da arka plan sesleri var mesela trendeymişsin ya da kütüphanedeymişsin gibi ortam sesleri sadece onları dinlerim. Çoğu zaman kendimi tren yolculuğunda kitap okuyor gibi hissediyorum, böyle şeyleri seversen tavsiye ederim.

Bu akşam evde yalnız kalacağım biraz beni çok mutlu ediyor bu. Sürekli etrafımda yanımda insan olduğu zaman huzursuz oluyorum yalnızlığı seviyorum aslında o yüzden akşama güzel bir kafa dinleme yapacağım tren sesleriyle

Severim severim kara basma sesi açayım çıtır çıtır. Çok hoşuma gidiyor :)

İnsanlar beni de çok bunaltıyor hiç insan seven biri değilim cidden, kafanı dinle kendini dinle en iyisi bazı zamanlarda.

Ablana başarılar diliyorum

Bende Ikıgai adlı kitaba başladım. Daha önceden okumuştum ama bir roman okur gibi okuyup geçmiştim. İnteraktif bir okuma yapmaya karar verdim. Kitaptan notlar alıp mini paragraflar halinde o notlar kendime ne kadar uyuyor ne kadar yapıp yapmadığımı sorguluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…