Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri OLmayan göğüsler ve sutyen aldatmacası...:(albüm paylaştım kızlar...

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.112
947
34
kızlar ne zamandır diyordum fotoğraf yüklicem..sizde bi bakın konuşalım..doğal yollardan ne kadar büyür
sizinkilerin durumu nasıl bi konuşalım..

kızlar ne zamandır diyordum fotoğraf yüklicem..sizde bi bakın konuşalım..doğal yollardan ne kadar büyür

yaptır canım. gördüm resimlerini. Kendini iyi hissedeceksen yaptır. Benimkiler daha kötüydü inan.
o sütyen aldatmacasını bilirim..
protez için bişiy diyemem doktor karar verecektir .
ama şekil olarak şuan çok güzeller yakınlar birbirine en azından. benimki gibi biri edirneye iri karsa bakmıyor. yapılınca çok hoş ve dolgun dururlar

ne cesaret o albümü koydun şok oldummmm DDDDD
evli misin bekar mı
ona göre yardım etcem bide yaş

evet canım seneye kadar süre verdim kendime...
doğal yolları deniyorum şuan..en azından bi 75 beden olamazsam..seneye ilkbahar bende silikon düşünüyorum kesin bi şekilde...bu şekilde daha fazla devam etmek istemiyorum...
çok üzücü bi durum..

cnm merhaba sana yardımcı olabilmek için yazıyorum göğüs dolgusu diye bir şey var kız arkadaşım yaptırcak büyük ihtimal oygar Aytekin e bi araştır istersen internetten çok doğal duruyo kocaman oluyo ayrıca ağrısız 5 yıl falan gidiyomuş öyle çok maliyetlide değil diye biliyorum benim ihtiyacım olsa kesin yaptırırdım :)

ne cesaret o albümü koydun şok oldummmm DDDDD
evli misin bekar mı
ona göre yardım etcem bide yaş

cesaret derken?
napalım fikir almak için...
bekarım ve 24 yaşındayım.
büyük göğüs derdim yok amacım göğüslü olmak..
yaşamayan bilemez bu durumu.

anlıyorum seni.. ben yıllarca bekledim.
şuan verdiğim karar için geç bile kaldığımı düşünüyorum.

dolgunun zararlı olduğunu söylüyor çoğu kişi..
birde bu yeni bi yöntemmiş..yoksa o kadar kişi silikonla o kadar ağrıyı çekmezkii..bende araştırdım ama ondan korktum..

dolgunun zararlı olduğunu söylüyor çoğu kişi..
birde bu yeni bi yöntemmiş..yoksa o kadar kişi silikonla o kadar ağrıyı çekmezkii..bende araştırdım ama ondan korktum..

işte yeni yöntem olduğu için bence artık çoğu kadın az bir dolguyla sorununu çözebilicek çoğu şey için zararlı deniyo ama yaptırıyoruz lazer mesela.. sen bilirsin cnm ben aklında olsun diye söyledim silikon taktır o zaman

Album gozukmuyor ben mi bakamadim benim hic yok hic ilk okul cocuklari gibi ucu var kendi yok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cesaret derken?

Evladım ne yaptın sen böyle,misafirlerede açık ise konulan resimi görebilirler..
Daha dikkatli davranman gerekir burada..

Hea en son olcugumde uc 62 alt57 ust 60 falndi dusunun halimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cesaret derken?

canım
ben sana psikolojık yardım edicem
hiç tedavi medavi ugraşma derim
gögüsler bizim iç dünyamız
ve sadece partnerinin gördüğü yer
ve emın ol erkekler genel olarak taze çocuksu liseli gibi bedenleri begenir
çıtır gibi toy gibi çekici gelir
senın gögüslerinde sarkmamış büyük değil taptaze çıtır çerez :)
hiç dert etme derim kuşum
zaten dogumdan sonra bi miktar büyüyo :))
senınle gögüslerim çok yakın benzer özellik gösteriyo
ve ben gögsümü seviyorum
bence sende sev

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…