ölecekmiyim ilaç içtim yardıım edin

Kazen burda olsaydı CSİ Kocaelinden iki dakikada çözerdi olayı :KK1:

Lustral çok ağır bir ilaç şiddetli baş ağrım için vermişti doktor fakat araştırdığımda bunalımda olan insanlar için daha çok önerildiği filan yazıyordu ne alaka dedim.. 1 tablet içtim kendimi kaybettim etkisi çok fazla çok kötü bi hap
sen bu kadar içipte buralarda geziyorsan normal değilsin..

Konu sahibi su an galiba " neden yazmiyor ki, acaba öldü mü" diye endiselenmemizi bekliyor:KK53:

Sanırım :KK1::KK1:

Lustral çok ağır bir ilaç şiddetli baş ağrım için vermişti doktor fakat araştırdığımda bunalımda olan insanlar için daha çok önerildiği filan yazıyordu ne alaka dedim.. 1 tablet içtim kendimi kaybettim etkisi çok fazla çok kötü bi hap
sen bu kadar içipte buralarda geziyorsan normal değilsin..

Fundam sen de mi geldin hoşgeldinnn maceraya :KK9:

ben bu yüzyılda hala fantastik yollarla intihar edenleri anlamıyorum. bir yerlerin yiyorsa git gökdelenlerden atla. ölme ihtimalinin en yüksek olacağı şekilde dene ve öl. yok ilaç içmeler bilmem neler çok fantastik gerçekten. maceravari. yiyiorsa doğru düzgün yapın şu işi. sonra ölmezseniz milletin başına kalacaksınız sakat şekilde.

şakası bile fantastik.:KK31:

Sanırım :KK1::KK1:

Fundam sen de mi geldin hoşgeldinnn maceraya :KK9:

he kızzz :KK1: yaa gülyoruz da çok ciddi bir sorun gerçekten çok ağır bir ilaç bu genç kızımızın açtığı eski bir konuya baktım ağır şeyler yaşamış sanırım bunalımda
intihar etmek amacı belli eğer gerçekten böyleyse bişeyler yapmamız lazım sonu kötü olabilir

şuurun yerindemi canım ordamısın:44:

o zaten çok ağır bi hap ablam içiyor onu psikolojik bi hap 100 mg içti diye hafızasını kaybediyordu az kalsın dışarı çıktığında ewin yolunu kaybetmişti..

4bin küsürlü mg dan bahsediyorsun dr a git acilen !!!!!

Öncelikle inşallah tekrarını yasamazsin :KK42: valla son dediklerin bana coca cola kapaklarında olan tekrar deneyin yazısını getirdi aklıma gulesim geldi :KK1: konu sahibesi lütfen yeterli etki gormezseniz "TEKRAR DENEYİN " :KK1:

Çocuk aklı işte, dibinde kalan miktarla doktorun bana yarım çay bardağı suyun içine 4 damla damlat demesini bir tuttum. Bir de az kaldığından damlalıkla da alamıyordum az suyun içine kalanı döktüm bende, miktarı az olmasına rağmen verdiği etki akıllara zarardı. Hele ki felç olayı, oturduğum yerden kalkamıyordum, bacağımı elimle sürüklüyordum, ani kasılmalarım yüzünden ölüm riskim vardı.

Amin inşallah, o günden sonra ağrı kesici bile kullanamaz oldum..
:KK53:

he kızzz :KK1: yaa gülyoruz da çok ciddi bir sorun gerçekten çok ağır bir ilaç bu genç kızımızın açtığı eski bir konuya baktım ağır şeyler yaşamış sanırım bunalımda
intihar etmek amacı belli eğer gerçekten böyleyse bişeyler yapmamız lazım sonu kötü olabilir

Yerinde fundacim yerinde. Bi bdv de geziyor, bi gelip konusunu okuyor.:KK31:

ayrıca ölmek isteyen insan kimsenin canını sıkmadan ölür gider. burada bu kadar insanın psikolojisine ve keyfine etme hakkın yok. Kurtulmak isteyen başka yeri arar. Ölmek istiyorduysan da otur bekle. allah allah ya sinir oldum.
kınıyorum. :KK19:

Canım ilk sayfaları okuduysan zaten onun derdi başka ya.. Dedik sen adresi ver biz arayıp gönderelim ambulansı ona da ses yok.. Sadece işine gelen mesajlara cevap veriyor... Bu da inanırlığını yitiriyor bence

yurtta kalıyorum ben kimse yok şuan kim götürcek ki ?

bence sen bizi kandırıyorsun o kadar ialacı içipte buraya yazman hiç normal değil senin şimdiye kadar bayılman gerekirdi o kadar ilaç adamı öldürür zaten anında hemde lustral gibi bi ilaçla....

ayıca aklii dengesini kaybedenler war bu ilaçla burası nasıl aklına geldiki senin??

yalan işte =)

Yerinde fundacim yerinde. Bi bdv de geziyor, bi gelip konusunu okuyor.:KK31:

Canım ilk sayfaları okuduysan zaten onun derdi başka ya.. Dedik sen adresi ver biz arayıp gönderelim ambulansı ona da ses yok.. Sadece işine gelen mesajlara cevap veriyor... Bu da inanırlığını yitiriyor bence

biz ondan çok stres yapıyoruz valla :KK9:

perimm yok yaw nr okuyacamm benim derdim bana yeter :KK1:

Çocuk aklı işte, dibinde kalan miktarla doktorun bana yarım çay bardağı suyun içine 4 damla damlat demesini bir tuttum. Bir de az kaldığından damlalıkla da alamıyordum az suyun içine kalanı döktüm bende, miktarı az olmasına rağmen verdiği etki akıllara zarardı. Hele ki felç olayı, oturduğum yerden kalkamıyordum, bacağımı elimle sürüklüyordum, ani kasılmalarım yüzünden ölüm riskim vardı.

Amin inşallah, o günden sonra ağrı kesici bile kullanamaz oldum..
:KK53:

Çok geçmiş olsun haklisin bende olsam aynisi olurdu bida vermidona bile tövbe ederdim :KK1: ben benzeri olayı kalp için yaşadım ilaçsız hemde :KK1: kalp krizinin eşiğinden donmustum üstelik henüz 19 yaşındayım elim ayagim tutmadı hastaneye en on sıraya alindim adim aticak gücüm yoktu deli gibi titriyodum zor konusuyodum çok zor günler oyy oyy bu arada bahsedilen ilacı hic kullanmadim ama etkisi çok agir belli ki bukonunun yalan oldugunun altını çizer

biz ondan çok stres yapıyoruz valla :KK9:

perimm yok yaw nr okuyacamm benim derdim bana yeter :KK1:

Önceki açtığı konularda bile sadece konuyu ortaya atmış sonra ortada yok.. Onun yerine millet tartışmış durmuş o sadece bi ara gelip bi mesaja cevap vermiş daha da yok.. Bir deli kuyuya bi taş atmış 10 akıllı çıkaramamış hesabı boşverin ya

X