ölecekmiyim ilaç içtim yardıım edin

bak eğer doğruysa hemen birinin arabına atl hastaneye git. Iç organların iflas etmeye başlamıştır. Oyun sanma bunu
tanıdığım içmişti. Akşama kadar bişe olmamış akşam düşmüş. 17 gün hastanede yatabildi sonuna biz de hiç inanamadık
yapma git doktora hemen hemen

Arkadaşım.. Emin ol onun şu an bizim aklımıza ihtiyacı yok.. Okumuş eğitimli bir insanın bu durumda yapacağı şeyi bilmeyip gelip burda konu açması kadar saçma bir şey yok... Ona biz mi öğreteceğiz bu durumlarda 112 aranır, ambulans gelir yakınlarına haber verirsin vs. diye...

bak eğer doğruysa hemen birinin arabına atl hastaneye git. Iç organların iflas etmeye başlamıştır. Oyun sanma bunu
tanıdığım içmişti. Akşama kadar bişe olmamış akşam düşmüş. 17 gün hastanede yatabildi sonuna biz de hiç inanamadık
yapma git doktora hemen hemen

gerçekten mi şuan 5 saat oldu banada bişey olmadı

konuyu açan kişi yalan söylüyor o belli de annesinin üstüne yemin etmesi çok çirkin belki annesi hayatta değildir o yüzden rahatça yemin ediyordur...

Yemin etmesine gerek yok,yapacağı şey belli eğer doğruysa hemen hastaneye gitmesi lazım..
Burada laf yetiştirmesi mantıklı değil..

Utanmıyorsunuz değil mi ?

yok ilaç içtim de ölecek miyim falan yahu bir kere gerçekten korkuyor olsaydınız soluğu hastanede alırdınız :KK45: gelip burda konu açmakta ne demek :KK45::KK45:

Ne zevk alıyorsunuz ki şu an bunu yapmaktan :KK4::KK4::KK4:

Valla civciv çıkacak kuş çıkacak misali sonu kesin mi diye soruyosunuz eğer gercekse acil ambulansı arayın gelsinler sizi alsınlar hemen hastaneye yetiştirsinler ölür musunuz sakat mi kalırsınız Allah bilir boyle bi düşüncesizlik yapmanız çok anlamsız bide buraya gelip soruyorsunuz .
Sakat kalmak ve ölmek kutunuzda ne çıkarsa bahtiniza:KK14:

çok yüksek bir dozdan bahsediyorsun.şu an çoktan bilincin kapanırdı ve kendinde olmazdın.
amacın ne bilmiyorum ama bence uzatma artık.
doğruysa da ve şu an kendinde olduğuna göre 112 yi ara şu kadar ilaç içtim şuradayım de,gelir alırlar seni.

ilacı içeli 5 saat olmuş. çoktan semptomlar başlamıştı. buraya yazamazdı bile. kendindede olmazdı.

Son düzenleme:
Utanmıyorsunuz değil mi ?

yok ilaç içtim de ölecek miyim falan yahu bir kere gerçekten korkuyor olsaydınız soluğu hastanede alırdınız :KK45: gelip burda konu açmakta ne demek :KK45::KK45:

Ne zevk alıyorsunuz ki şu an bunu yapmaktan :KK4::KK4::KK4:

Konu sahibesinin fantazi dünyası oldukça geniş :KK23:

hala laf yetiştiriyorsun. Kızım senin ciddi bir psikolojik desteğe ihtiyacın var.
Acıtasyona gerek duyduğuna göresevgiye ilgiye muhtaçsın. Birinci mesajımda güzel açıklama yaptım.
Hala gerçekten miiii diye dalga geçer gibi yazmaya devam ediyorsun
birdaha cevap yazma
kimselerin hakkından çalma. Bak vebal alıyorsun
yazma artık buraya da. ölmezsen görürüz yarın

Evladım cep telefonun yokmu senin ,buraya yazabiliyorsun da, parmaklarını neden telefonda kullanmıyorsun ..
Kafamı buluyorsun sen,bu kadar kişiyi de geriyorsun?

hala laf yetiştiriyorsun. Kızım senin ciddi bir psikolojik desteğe ihtiyacın var.
Acıtasyona gerek duyduğuna göresevgiye ilgiye muhtaçsın. Birinci mesajımda güzel açıklama yaptım.
Hala gerçekten miiii diye dalga geçer gibi yazmaya devam ediyorsun
birdaha cevap yazma
kimselerin hakkından çalma. Bak vebal alıyorsun
yazma artık buraya da. ölmezsen görürüz yarın

4500 mg Lustral kana karışmaya başladığı andan itibaren mide bulantısı yapar dolayısıyla sen istemeden bir kısmını cıkarmış olursun. 5 saat boyunca sana birşey olmadıysa ya lustral diye vitamin ictin ya da bizi kekliyosun.

O kadar lustral seni nasil uyutmadi. Bir dahaki sefere daha cabuk oldurecek sakat birakmicak bir sey ic. Boyle beklerken insan pisman oluyo. Cat diye olduren guzel zehirler var. Lustral ise yaramaz sakat kalican simdi. Elin kolun tutmazsa bi daha intihar edemezsn de. O yuzden hastaneye alalim seni hemen. Taksi tut. Otobuse bin. Madem yazabiliyosun birinin goturmesine ihtiyacin 9ldugunu dusunmuyorum. Yolda dusup kalirsan da ambulans gelir.

Amin hepimiz çokça ve güzel yaşayalım inşallah
e ama n'apayım.
Arkadaşlardan biri bak ilk önce bir şey olmadı ama 17 saat sonra şu şekilde oldu vs diye yardımcı olmaya çalışıyor.
Bu insan evladı da "hımmm 5 saat oldu benim bakalım ne zaman yere düşerim" beklentisinde.

Bende lisedeyken norodol ve lustral kullanıyordum. Norodol dibinde kalınca göz kararı suya karıştırdım ve içtim, akşam 6-7 gibi içmiştim, deliksiz uyumuşum sabah zor kaldırdı annem sonra okulda ilk dersten sonra bende gariplikler başlamıştı önce vücut kasılması sonra kısmi felç, yani baya sonra etkisi olmuştu da her ilacın doz aşımı aynı sürede etkilerini göstermeyebilir tabii, ben o günden sonra doğru düzgün ilaç kullanamıyorum. Benim doz aşımım seninkinin yanında hiç ama etkisi korkunçtu. Amacın ne ölmek mi? Sakat kalmaktanda mı korkmuyorsun yahu! Eğer bugün ölmezsen bir dahakine daha yüksek doz alırsın canım. Ne diyim bilemedim ki..

Son düzenleme:
Bende lisedeyken norodol ve lustral kullanıyordum. Norodol dibinde kalınca göz kararı suya karıştırdım ve içtim, akşam 6-7 gibi içmiştim, deliksiz uyumuşum sabah zor kaldırdı annem sonra okulda ilk dersten sonra bende gariplikler başlamıştı önce vücut kasılması sonra kısmi felç, yani baya sonra etkisi olmuştu da her ilacın doz aşımı aynı sürede etkilerini göstermeyebilir tabii, benim doz aşımım seninkinin yanında hiç! Amacın ne ölmek mi? Sakat kalmaktanda mı korkmuyorsun yahu! Eğer bugün ölmezsen bir dahakine daha yüksek doz alırsın canım. Ne diyim bilemedim ki..

Öncelikle inşallah tekrarını yasamazsin :KK42: valla son dediklerin bana coca cola kapaklarında olan tekrar deneyin yazısını getirdi aklıma gulesim geldi :KK1: konu sahibesi lütfen yeterli etki gormezseniz "TEKRAR DENEYİN " :KK1:

Son düzenleme:
X