Öldürmek mi yoksa ölmeyi göze almak mı?

Kayseri Ankara'ya cok yakin, Ankara'da akrabaniz yok mu gelin buraya Zubeyde Hanim'da tedavi gorun.
Ya da Hacettepe'ye gelin, Hacettepe'de sizin gibi riskli hastalari kabul eden doktorlar var, hatta bir tanesinde muayene oldugum icin bilgilerini sizle de paylaşabilirim.

Evladinizi saglikla mutlulukla kucaginiza alin insallah.

Kayseri Ankara'ya cok yakin, Ankara'da akrabaniz yok mu gelin buraya Zubeyde Hanim'da tedavi gorun.
Ya da Hacettepe'ye gelin, Hacettepe'de sizin gibi riskli hastalari kabul eden doktorlar var, hatta bir tanesinde muayene oldugum icin bilgilerini sizle de paylaşabilirim.

Evladinizi saglikla mutlulukla kucaginiza alin insallah.
Olur paylaşabilirseniz mutlu olurum

Geçmiş olsun tekrardan, bebeğinizin su durumu nasıl şu an, sınırda vs ya da sınıra yakın mı? Doktorlarl görüşebildiniz mi? Gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim.
Evet bende merak ediyorum Z zeynepthevideographer , dün yapılan test sonucu nasıl çıktı ? Şu an ne durumdasınız ?
Çok şükür test negatif çıktı. Aktif bir su gelişi yok. Muhtemelen kese kendini onarmış. Bebeğimin suyu da yeterli seviyede. Şu an gözlem altındayım. Bir sorun olmaz ise cumartesi taburcu olacağım 🥰

Çok şükür arkadaşım 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 kız hepimizi korkuttunuz ya 😅
İyi olun , çok dua ettim size 😘💕
Benim hayatımın en kötü günleriydi. En az bir yıl yaşlandım. Çok şükür sonucu güzel oldu. Ay çok teşekkür ediyorum arkadaşım. Bura bana o kadar moral oldu ki. Derdimle dertlendi herkes.

Kayseri'de yaşıyorum. Bir tane doğum evi var ama şu an sanırım orası en kötüsü. Fakülte var, devlet hastanesi var. Kadın hastalıklarında ihtisaslaşmış bir kurum bilmiyorum maalesef:KK43:
Kayseride Erciyes üniversitesinin fakultesine basvurun mutlaka. Cok gecmis olsun Allah siz saglikla kavustursun

Teşekkür ederim :)
Merhabalar arkadaşlar durumunuz nasıl. Ben de üniversite hastanesinde tedavi görüyorum. Gebeliğim hep kanamalı geçti. 17. Haftamda aşırı kanamayla hastaneye yatış yapıldı. Suyun azalmış kürtaj ol diye ısrar ettiler. Bi önceki gebeliğim de 14. Haftamda enfeksiyon ve kanamadan dolayı canlı çocuğu karnımda hap ile kalbini durdurduk. Şimdi enfeksiyon yok ama kanama ve suyu baya azalmış. Neyse kürtaj olacakken imza atıp bebeğin incelenmesini istiyorum diye imza istediler ben de kabul etmeyince kizdilar. Neyse başka bi doktor bilgilendirdi. Çocuğun incelenmesini istiyorum diye imza atacakken tam prof doktor sizinle konuşmak istiyor dendi. Gebeliğe devam edersen diye Neyse riskleri anlattı. Benim de zaten içimde kipirdayan yavrumu öldürmek içimden gelmedi. 3 gündür yatıyorum hala suyum az bebeğim canli. Sizin durumunuz nasıl oldu

Merhabalar arkadaşlar durumunuz nasıl. Ben de üniversite hastanesinde tedavi görüyorum. Gebeliğim hep kanamalı geçti. 17. Haftamda aşırı kanamayla hastaneye yatış yapıldı. Suyun azalmış kürtaj ol diye ısrar ettiler. Bi önceki gebeliğim de 14. Haftamda enfeksiyon ve kanamadan dolayı canlı çocuğu karnımda hap ile kalbini durdurduk. Şimdi enfeksiyon yok ama kanama ve suyu baya azalmış. Neyse kürtaj olacakken imza atıp bebeğin incelenmesini istiyorum diye imza istediler ben de kabul etmeyince kizdilar. Neyse başka bi doktor bilgilendirdi. Çocuğun incelenmesini istiyorum diye imza atacakken tam prof doktor sizinle konuşmak istiyor dendi. Gebeliğe devam edersen diye Neyse riskleri anlattı. Benim de zaten içimde kipirdayan yavrumu öldürmek içimden gelmedi. 3 gündür yatıyorum hala suyum az bebeğim canli. Sizin durumunuz nasıl oldu
Pardon genetik bölümü olmadığından bebeği inceleyemeyiz dediler. İmza incelenmesini istemiyorum diye.

Çok çok geçmiş olsun. Şu an aktif su gelişi var mı? Crp, wbc, pct değerlerinize bakıldı mı? Değerler kaç?

X