Olağanüstü acil bir konu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu başında kız zavallı oğlan karaktersizdi, evrim geçirdi ve kız manyak oldu
Çocuk evlenme vadiyle kandırdığı ve sözündee durmadığı için karaktersiz dedim.
Kızın da çok normal olduğunu düşünmüyorum.
Bunca şeyden sonra hala engellenmiş olmasına üzülüyormuş.

İyide millet kına yapıp ertesi gün bile ayrıla biliyor fikirler değile biliyor.

Annesi kızdan hep dert yanıyordu.
Söz geçiremediğini söylüyordu.

İiiyyy, tipik mahallesinde kimin ne yaptığının merakından geberen, kim kiminle nerede ne yapmış hesabını döken ağzında çekirdekli kadınlardansın. Senden kaç büyük kadınla oturup kim bilir kaç defa kızını çekiştirdin. Çocuğun varsa çocuğuna yazık.

Yok akrabam değil.
Kadının birde ablası biliyor.
Bende sakin ol yapacak bişey yok dedim.
Ama ne olcak diye kendini paralıyor.

16 yasındaki ergen kız olsaydı dert yanması normalde 23 yasında kızından dert yanması kızın doğrularına saygı duymamasından.O kız baska sevgilisi olur yine sevisir.Terk edildi diye ask acısı cekiyor geçer.

Sen kimsin be terbiyesiz,
Alttan aldıkça cılkını çıkardın.
45 yaşında yazmışım kadın gördün mü? Benim kaç yaşında olduğumu biliyor musun.
Sırf konuşmak için konuşan gereksizin tekisin.

Ortada zorlama yok bir şey yok, kız bunu bu kadar dert etseydi yapmazdı zaten. Annesi bunu dert edip de kendine hayatı hiç zindan etmesin. 23 yaşında kız çocuk değil, evlenme vaadi falan geçiniz bunları. Öyle bir hassasiyeti varsa madem evlenmeyi bekleyebilirdi ama kız bu tür şeyleri takan biri değil muhtemelen. Eğer adının çıkmasıyla anneyi zor bir duruma sokacağını bile bile bunları yaptıysa (çünkü maalesef küçük yerleşkelerin önlenemez özelliğidir bu toplumsal kınama, özellikle dul bir anne varsa insanlar sınırsız çirkinleşebilirler) annesinden ayrı bir hayat kursun

Senin gibi gereksizler yüzünden insanlar konu açamıyor burada.
Fikrin varsa söyle yoksa uzak dur.

Yapılacak bir şey yok. Ortada rızaylq yaşanmış bir ilişki var. Anne kızının dedikodusunu yapmazsa kimse duymaz. Ne gelirse kendisinden gelecek kızına farkında değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…