Okul müdür yardımcım benden hoşlandığını söyledi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu durumu degistırır heyecandan da sacmalamıs olabilir.

Peki hoşlandıgnı anlamıs mıydınız kısmen de olsa?
Bir de işte sendem hoşlanıyorum diyince ben olumlu olumsuz bi cevap vermedim ben gideyim sonra konuşalım alkollüsünüz dedim cümlemi arada kaynattın dedi cevap vermedin dedi açıkçası alkollü ise saçmalıyosa yanlış bişe desem ertesi günü mahçup olurum diye düşünerek ayıkken gelin yarın konuşalım dedim eve geldikten sonra ısrarla aradı açtım konuştuk yine Aynı şeyleri söyledim yarın mümkünse alkol almadan konuşalım sizi dinleyeceğim ama bu şekilde ciddiye alamam sizi dedim

Bence siz hiç birsey olmamıs gıbı davranın kendını toplayınca acılacaktır tekrar. Ama o zman yaptıgnın son derece yanlış bir sey oldugnu ısrarla söyleyın

Bu durumu degistırır heyecandan da sacmalamıs olabilir.
Ne yapmalıyım peki şimdi benim gözümde alkol alıp bana yalan söyleyip beni eve atmaya çalışan Bir adam haline düştü Niyeti başka türlü mü iyi niyetle mi yaptı hoşlanıyor muydu yoksa içince sapıttı başka şeyler mi planladı bilmiyorum eski ilişkimi vs katması sorular sorması anlatmamı istemesi de ayrı saçma geldi birşeyler duydum dedi ne dedim işte siz bi ara bi saldırıya uğramışsınız dedi (ilçede bi bıçaklı saldırıya uğramıştım kapkaç gibi) onu duymuş sonra bi sevgiliniz olmuş beraber kampa gidiyormuşsunuz dedi onu deyince neden bunları size söylüyorlar kime ne benim eski ilişkimden size ne dedim kimdi ismi neydi bizbizeyiz burda kalcak vs diye baya sıkıştırdı bu da bana çok saçma geldi sonra ben sana anlatırım bütün hayatımı anlatırım keşke sorsan falan dedi anlam veremiyorum çok arada deredeyim aşık mı oldu yoksa sapıklık mıydı derdi

Tekrar konuşsan ne çıkacak ki?
Bakarsın tekrar konuşmandan yüz bulur falan.
Afedersin ama adam resmen seni eve atmak için plan kurmuş,bana hiç masum gelmedi.
Uzak dur bence.
Evet eve oyunla çağırması vs çok üzücü oldu

Ben sizin tepkinizi çok yerinde ve doğru buldum. Düşüncelerinizi de öyle. Siz ona karşı bir şey hissetmiyorsanız üzerini karalayın gitsin. Yaptığı çok usulsüzca. Niyeti sapıklık mı cidden mi hoşlandı bunu neden bilmek istediğinizi anlamadım. Bilseniz ne değişecek mesela?

O kadar laf söyledikten sonra arayıp cafeye davet etmek ne alaka ya. O sizi davet etsin, izin verin de biraz telafi etsin, sizin için biraz uğraşsın. Belli ki siz de isteklisiniz.

Evet cesaret edememiş birkaç şey söyledi önceden beri hisleri varmış öyle anladım alkollü iken ondan cesaret edip söyledi bu kez de yuzume bakamıyor
Yav ben açıkçası adamın hareketlerini korkunç buldum. Okuduğum kadarıyla sizin de az biraz gönlünüz var. Uyarmak mecburiyetinde hissettim. Eve davet, alkolle cesaret bulma, geçmişinizi gittiğiniz kampa kadar araştırması falan. Bilmiyorum bunlara sevgi diyebilir miyiz? Dehşete düştüm ben burda.

Kendisinden hoşlanıyordum çünkü. Farklı şartlarda farklı şekilde gelse direkt atlamam elbette ama bi tanıyalım birbirimizi diye düşünür zaman isteyebilirdim. Şans verebilirdim. Gözümde gayet düzgün kendi halinde bi adamdı. Bu yaptığı ile tamamen değiştirdi fikirlerimi niyeti başka diye düşündüm

Haklısınız valla ben de şaşkınım o an orda baya korktum ters bi hareketi olmadı ben geçmişimi sormasına sinirlenip hışımla kalkınca kolumu tuttu dur sakin ol otur özür dilerim diyerek ama işte hepsini birleştirince eve davet alkol almış olma vb çok rahatsız edici doğru düzgün şarflarda açılabilirdi niyeti iyi olsa öyle yapardı herhalde

Niyetini çözemedim ama bilmiyorum tavırları korkunç geldi bana. Siz hiç korkmadınız mı o an? Müdür yardımcısı olmuş belirli bir olgunluğa erişmiş olması lazım. Eğer sizi gerçekten incitmekten korksaydı ne bileyim yalnız olarak eve çağırıp, kolunuzdan tutup durdurmazdı diye düşünüyorum. Korkacağınızı hesap ederdi. Ve asla ama asla bunu yapmazdı.

Bence siz hiç birsey olmamıs gıbı davranın kendını toplayınca acılacaktır tekrar. Ama o zman yaptıgnın son derece yanlış bir sey oldugnu ısrarla söyleyın
Tabii ki söyleyeceğim eve geldikten sonra beni defalarca aradı açtım ozaman söyledim. tarzınız çok yanlış normal bir saatte ya da iş çıkışı sizle bişe konuşacağım diyip bir kafeye davet edebilir anlatabilirdiniz dedim böyle olmamalıydı bu gecenin sonu yanlış yaptım hoş olmadı ben senin de benden hoşlandığını düşünmüştüm falan dedi telefonu açarsan bi konuşmak istiyorum dedi ben de ben konuşmak istemiyorum bugün bırakın böyle kalsın siz gidin kendinize gelin yarın gelin ayık kafa ile konuşalım dedim okulda çıkışta yanıma gelir bi özür diler diye düşündüm gelmedi de aramadı da

Kusura bakmayın ama bir öğretmen olarak yazınızı maalesef okuyamadım. Neden noktalama işaretleri kullanmıyorsunuz? Bence düzenleyin de rahatça okuyalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…