Okul müdür yardımcım benden hoşlandığını söyledi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

glmzyz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2014
889
459
Arkadaşlar okulumda görev yapmakta olan müdür yardımcımız erkek arkadaşımdan ayrıldıktan bir süre sonra (sanırım duymuş) beni bir bahane ile çağırdı. Sohbetimiz konuşmuşluğumuz vardı ama çok samimiyetimiz yoktu. Okulda yapmakta olduğumuz bir proje var herkesin bir görevi var,ç. Ben de korona geçirdim raporluydum. Evrakları o süreçte toplamışlar bi tek benimki kalmış. Beni aradı hocam o fotoğraflar ı ve evrakları ulaştır bana diye. Ertesi gün toplantı olacakmış konuyla alakalı benim de dersim yok. Buralardaysan şimdi alayım yarın sunum yapıcam konuyla alakalı şuan almam lazım dedi tamam vereyim dedim attığımı konuma gel getir hocam dedi. Neyse flaşa aldım gittim Ben bir kafeye çağırır sanıyordum adam evine davet etmiş. Normalde ailesiyke yaşıyor konuma gelirken hocam siz nerdesiniz hangi kafe diye aradım bu saatte kafe mi var açık 5 te kapanıyo bura küçük yer biliyorsunuz dedi. Evdeyim çekinmeyin bilgisayarıma atarsnız flaştaysa dedi. Neyse çıktım evine ailesiyle yaşıyordu normalde öyle biliyordum ailesini de tanıyorum başka şekilde arkadaşım halası falan. Ona güvenerek eve gittim. Çay koymuş siz oturun ben bilgisayarı ayarlayım falan dedi. Neyse amaç başka imiş. Konuyu bana eski ilişkime vs getirdi. Beni araştırmış personel bilgilerimden nerelerde çalıştığıma kadar eski erkek arkadaşımdan vs haberi varmış vs. İşte bi erkek arkadaşın varmış gezer kampa gidermişsiniz Birisi söyledi işte benim öğretmenimdir dedim susturdum konuşturmadım dedi. Ben sinirlendim hocam siz kendinizde misiniz siz beni niye aradınız konu nereye geldi benim eski ilişkim şu bu sizi ne ilgilendirir ben kafeye davet ediyorsunuz sanarak geldim eve davet ettiğinizi anlayınca zaten kafede buluşsak daha uygun olur dedim acelesi var ve yarın toplantı var kafeler kapalı dediniz diye eve geldim bekliyorum bilgisayar getirceksiniz dosyayı atıcam diye siz neyden bahsediyorsunuz benim eski sevgilim geçmişim sizi ne ilgilendirir dedim kalktım özür dilerim tamam sakin ol dedi kolumu tuttu elimi tuttu geç otur diyip koltuğa oturttu ve bunca zaman cesaret edemedim birazcık alkol aldım bugün içimdekileri söyledim söyledim yarın asla söyleyemem dedi ve bana açıldı senden hoşlanıyorum dedi hiçbir cevap vermedim siz dedim sert bi kahve için kendinize gelin ve bana birşey söyleyecekseniz lütfen mümkünse alkolsüz bir şekilde uygun davranarak bir kafeye çağırıp öyle söyleyin ben alkol masasında muhabbet edeceğiniz kons değilim işi bahane edip içip beni arayıp saçmaladınız benimle bir şey konuşacaksanız ayık gelmenizi tercih ederdim dedim ben kalkayım geç oldu dedim gitme dur dedi biraz daha otur dedi ama ben saat geç oluyor diyip çıktım gittim eve geldim aradı özür dilerim ayıp ettim çık bi konuşalım ben senin yüzüne bakamıcam artık falan dedi yarın görüşelim ayık kafayla gelin kendinize gelin öyle dedim kapadım aradı aradı açmadım ertesi gün oldu o aramadı ben de yazmadım sadece işle alakalı bir iki şey konuştuk ikimiz de birbirimizin yüzüne bakamıyoruz okul bana zindan oldu o benden kaçıyor ben şoku atlatamadım hala. Bana açılmasına değil kızgınlığım olabilir hoşlanabilir bunu anlarım ama tarzı çok yanlış geldi alkol al iş bahanesiyle çağır kolumu tut çek falan kendisine de bunu belirttim hoşlanırsınız anlarım suç değil ama bu şekilde ifade edilmez bu şartlar yer ve tarzınız çok yanlış dedim. O kaçıyo ben kaçıyorum normalde muhabbetimiz de var diğer arkadaşlar tuhaf karşılayacak diye de çekiniyorum Bu şekilde çok zor dipdibe aynı iş yerindeyiz bu konuyu konuşup çözmemiz lazım arkadaşlar arasam bir kafeye davet etsem uygun olur mu? Niyeti sapıkça bişeymiydi diye de tedirginim ama böyle iş yerinde görünce kıpkırmızı oluyorum konuşmam gerekiyor mutlaka amacı neydi dye

Adamın hareketleri evet çok yanlış ama cesaret edemem diye alkol almış bilemedim.
Yinede ilk adımı atan siz olmayın bekleyin bakalım ne yapacak.

Bidaha arar belki o zaman oturup konuşun çok rahatsızsanız siz teklif edin konuşmayı

Sapıkça birşey olsa anlardın, belki de dediği gibi çekingendir hele ki küçük ilçeymiş dedikodu çok olur
Yok bi terbiyesizlik yapmadı yani sapıkça bişe yapmadı da ne bileyim işte evet küçük ilçe o da buralı ben de burda tanınıyorum ondan çekinmiş olabilir belki

Sizde ki iyi cesaret ben asla evine giremezdim hele ki şu dönemdeki haberler şiddet olayları falan Allah korusun daha temkinli olun bundan sonra bence ve adım atmayın konuşmak isteyen yine gelir
Ailesi ile yaşıyor ailesini de tanıyorum normalde ona güvendim ama evde yoklarmış kafeler erken kapanıyor burda kapanmıştı yarın sabaha hazırlamam lazım acil diyince ne bileyim aklıma kötü bişe gelmedi

Bidaha arar belki o zaman oturup konuşun çok rahatsızsanız siz teklif edin konuşmayı
O gece çok aradı üst üste defalarca kez ama ben açmadım yarın kafanız normalken kendinizdeyken görüşelim dedim ertesi gün de o hiç konuşmadı kaçtı

Adamın hareketleri evet çok yanlış ama cesaret edemem diye alkol almış bilemedim.
Yinede ilk adımı atan siz olmayın bekleyin bakalım ne yapacak.
Evet cesaret edememiş birkaç şey söyledi önceden beri hisleri varmış öyle anladım alkollü iken ondan cesaret edip söyledi bu kez de yuzume bakamıyor

Erkek arkadasınızla kampa gidiyor olmanızdan falan bahsetmesi bana pek masum gelmedi. Açılsa bi kafede de acılırdı. Ya da sosyal medyadan falan. Hafif alkol alıp ortamı güzelleştirmeler falan bilemedim
Ay evet haklısınız bundan bahsetmesi beni de çok rahatsız etti sizi ne ilgilendiriyor benim eski ilişkim dedim beni mi araştırdınız dedim hayır öyle okulun adını söyleyince aaa sizin okulda şöyle bi hoca var bizim şu oğlanın sevgilisiydi geziyolardı kampa gidiyolardı falan demişler kimdi o adı neydi falan dedi ben de bitmiş gitmiş bi ilişkiyi açmanız saçma size ne adından dedim ben size eski ilişkileriniZi geçmişinizi soruyo muyum dedim sor ben anlatırım dedi keşke sorsan dedi ben benle ilgili neyi merak edersen anlatırım sana falan dedi ben de ısrarla alkollü iken sizle konuşacak bişeyim yok dedim ve gittim

Sapıkça birşey olsa anlardın, belki de dediği gibi çekingendir hele ki küçük ilçeymiş dedikodu çok olur
Evet sapıkça bir niyeti olsa taciz edebilirdi rahatlıkla evde kimse yoktu tektik çünkü Öyle bir yaklaşım olmadı sadece ben sinirlenip kalkınca kolumdan tuttu otutturdu o kadar

Durumdan rahatsızım yani böyle birbirimizin yuzune bakamamak ki dışardan da noluyo dedirtir arkadaşlara aynı ortamda çalışıyoruz önceden muhabbetimiz varken şimdi hiç yüzümüze bile bakmamak garip karşılanacak

Evet sapıkça bir niyeti olsa taciz edebilirdi rahatlıkla evde kimse yoktu tektik çünkü Öyle bir yaklaşım olmadı sadece ben sinirlenip kalkınca kolumdan tuttu otutturdu o kadar
Bence ortamı sağlamaya calsımıs ve sizin tavrınıza göre hareket etmıs. Azcık ılımlı olsaydınız nasıl olurdu acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…