öğretmen ve aidat mevzumuz...

anaokullarında öyle bir durum yok evet ama ilkokul için var.. eğer tercih ettiğiniz bir öğretmen varsa bedelini alıyorlar çatır çatır.. konu sahibi 3 bine yakın verdik diye yazmıştı bir mesajında.. aslında her çocuğun sınıfı otomatik belli oluyor değiştirmek isteyende kesinin ağzını açıyor ..

Burdaki öğretmenler bana kızmasın ama ben olsam o kadını rezil ederim terbiyesiz okumuşsun ama Ada'm olamamışsın deseydin !!kendini ne sanıyorsun da insanların içinde beni küçük düşürebiliyorsun deseydin !!Allah'a şükür ki savcı filan olmamış yoksa havasından hiç geçilmezdi ..sana başımdan geçen bi olayı anlatayım ben küçükken kızlar koşup şımarıyorlardı bende sakince dürüyor onları izliyordum hoca geldi bana vurdu !!neden vurdunuz dedim dinlemedi bile !!babam geldi öğretmenle tartıştı şikayet etti hatta hiç üşemeyip uğraşıp bizim okuldan başka okula sürgüne göndertti ..öğretmenlere saygım sonsuz ama bazı kendini bilmez burnu havada olanları da çıkıyor aradan işte ,sende git şikayet et o kadınkn haddini bildir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…