öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Keşke filmi çekilse bizde yan figurasyon olarak arada kafayı gosterirdik:KK73:
film biterken çay cininbfelan adını yazarlar ya Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti bizimde adımızı yazarlardi:KK71:

Akılvericiler olarak gecerdi bizimde adimiz

Kiz bende artik asik olmak istouorum ne bileyim buraya konu acip kizlar bu herif benden hoslaniyo mu sizce diye topic acmak istitorum burada benim icinde heyecanlanin istiyorum:KK36:

Akılvericiler olarak gecerdi bizimde adimiz

Kiz bende artik asik olmak istouorum ne bileyim buraya konu acip kizlar bu herif benden hoslaniyo mu sizce diye topic acmak istitorum burada benim icinde heyecanlanin istiyorum:KK36:
Ha ha lmnt den sonra ben sirani bekle bebek:KK59:

zaten konu lmnt den çıktı geyik top ici oldu erkekler kahveye gider ya tavla oynamaya bizde buraya geliyoruz:KK66:
Bizjmki onlarinkinden kıyak biz daha rahatız istedigimiz gibide yayilabiliyoruz

Kiz erkeklerin durumuda icler acidi kac adam bi arada oturuyorlar birinin derdi olsa kimsenin haberi olmaz

Erkeklrde dertlesme kültürü cok nadir mesela bak bizim kız bi hoslandi biz koca sitwyi ayaga kaldirdik:KK70:

Yazık ya onlarada:KK14:

Bizjmki onlarinkinden kıyak biz daha rahatız istedigimiz gibide yayilabiliyoruz

Kiz erkeklerin durumuda icler acidi kac adam bi arada oturuyorlar birinin derdi olsa kimsenin haberi olmaz

Erkeklrde dertlesme kültürü cok nadir mesela bak bizim kız bi hoslandi biz koca sitwyi ayaga kaldirdik:KK70:

Yazık ya onlarada:KK14:
Bak bu da doğru biz ballandıra ballandıra dedikoduyu seviyoruz:KK66:
şimdi o değilde bunlar eklenirse ben sikilirim:KK66:
arkası yarın gibi takip ediyoruz hoca efendi yi tavlayonca bizi bos ar bu kiz:KK66:

Dur kız bu lmnt hoca efendi yi tavlayincs burayı okutacak ya ulusa sesleniş konuşması yapacağım susuuun

Hoca efendi sen bu satırları okuyor san lmnt yi fark etmiş ve aşık olmuşsun demektir.
senin totonda pireler uçarken biz sana gece yarıları kumpaslar kurduk.ise de yaramis:KK66:
bizim lmnt yi üzersen kadınlar kulübün sana ne yapacağını düşün artikEn Büyük KK
siz çıkmaya başladınız lmnt bizi unuttu alacağınız olsun:KK11:
Bu aşkın yayında ve yapımında geçen haklarımız helal olsun.şu evde kAlmış baldizlarina birer hoca efendi ayarla ha haci:KK48:

Dur kız bu lmnt hoca efendi yi tavlayincs burayı okutacak ya ulusa sesleniş konuşması yapacağım susuuun

Kiz o degilde bu topic az bi duyulsa varya sosyal medya basin yer yerinden oynar kadinlarin butun tuyolari falan ortaya cikar

En fenasida butun bi ulus bi kızın bi erkege acilmasi icin kac yuz kizin bi araya gelip akil fikir verdigine sahit olacak:KK70:

Hoca efendi sen bu satırları okuyor san lmnt yi fark etmiş ve aşık olmuşsun demektir.
senin totonda pireler uçarken biz sana gece yarıları kumpaslar kurduk.ise de yaramis:KK66:
bizim lmnt yi üzersen kadınlar kulübün sana ne yapacağını düşün artikEn Büyük KK
siz çıkmaya başladınız lmnt bizi unuttu alacağınız olsun:KK11:
Bu aşkın yayında ve yapımında geçen haklarımız helal olsun.şu evde kAlmış baldizlarina birer hoca efendi ayarla ha haci:KK48:

Ay valla bu topic yuzunden korkudan telefonu elime alamiyorum sinirlenmesin ditw kıkırdayip kıkırdayim guluyom diye adam dahada sinir olacak bendede visey var sanacak falan

Aman sabahlar olmasin

Canım sonuç ınş.pozitif çıkar.doktora gitti mi hiç hamile olmak için doktor ne diyor
ınsallah cnm devlet hastanelerıne ozellere heryere gttım ama sorun yok dıyolar adet olursam asılama yapılacak ozelde bılemıyorum cook caresızım :KK42:

X