öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

hoca efendının celıskıde bırakmasına karsılık ben nasıl davranmalıyım pekıı

Kesinlikle her fırsatı değerlendirmek lazım ayrıca bence net olmak lazım hoşlanıyorsak hoşlanıyoruz nettt
ben hoslanıyorum da o muaallakk. napacaaauuuz :) ay bana bı akılll bı akıll madem aynı durumları yasadın sende :) burdakı butun arkadaslar cok sag olsunlar hep bı yardım ıcındelerdıı :) ama bıır yasayan olaraktan senden de dınlemek ısterımm

Ben hiç geri çekilmedim aksine iyice anlamasını sağladım cesaret verdim. Ne olacaksa olsun morundaydım. Çok sürmedi biz 15 gün içinde mesajlaşmaya başladık. O mesajlaşma sürecinde ben şiddetli Bi faranjit oldum, hastaneye götürdü beni o akşamki tavırlarından çok etkilendim kararım netleşti ve duygularım hoşlanmanın ötesine geçti. Sanırım onun için de o akşam milattı. Sonrası kendiliğinden ilerledi. Çok ama çok güzel günlerdi.

anladım canım. masallah. Allah nazarlardan saklasın ya :)

Ben derim ki geri çekilme, sen normal sohbetini yap herhangi bir bahane bul ondan bir konuda yardım iste mesela.. Ya da sıradan herhangi bir konudan konuşma başlat Bi gün. Anlıyorsa da anlasın hoşlanmak hemen gel hazırım demek değil ki. Allah gönlüne göre versin çok dua aldın iyi olacak :)

canım zaten adamdan hoslandıgım kulagına gıttı. arkadas soyledıı ona. ama ondan bıır atak gelmıyo. bende bıldıgı halde bısey yapmamasından gerı cekılıyorum halıyle. hanı bısey hıssetse o da ıllakı bısey yapmaz mı dıye ?
ama bıraz once arkadasında dedıgı gıbı emın olamıyo mu acaba hoslandıgımın dogrulugundan bılemıyorum

Evet belki de davranışlarından dolayı emin olamıyor ama hoca efendi de fazla şey istiyormuş duymuş işte daha ne. Bence sen normal Bi arkadaşlık kurar gibi selamını ver hatır sor ne kaç ne üstüne düş en azından Bi iletişiminiz olsun gerisi ona kalmış daha da bişey yapmazsa kendisi kaybeder

tamam canım. cok tesekkur ederım dusuncelerın ıcın :)

Rica ederim ne öğretmenisin branş ne. Keşke aynı okulda olsaynışız çözerdim ben bu işi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…