öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Sende o kirsa yazıl capon dili öğrenmeye yazil

Kısa boyu ve esmer olmasi

gordugumde mutlu oluyorum. ama ılk zamanlarda bıldıgın nefret edıyodum. gordugu yerde tip tip bakıp duruyodu. ok rahatsız oluyodum. sonra ne olduysa bıgun gordum bı degısıklık vardı. ama boyle acıklayamadıgım bı degısıklık gıbı... fızıksel degıl yanı. o gunden sonra gozume cok masum gorunmeye basladı. onceden gormek ıstemedıgım ınsanı gormek ıstıyodum sureklı. son ıkı haftadır da ozellıkle evlerın yakın olması yalnız yasaması falan ne bılıyım daha da bı ılgılenmeme sebep oldu sanırım. kımseyle pek muhatap olma geregı duymuyodu mesela oncelerı o da. genelde hep tek goruyodum. son zamanlarda baskalarıyla goruyorum. bu kısı ıcıne fazlaca kapanık sanırım :) ayy bı gulusu var konusurken gorseen yaa :) asık olunası bııır gulus vallahı :) mesela dun boyle konusmak ısteyıpte konusamaz bı halı vardıı. sonra nasılsın hocam dedıgımde susmadı bıdaha. yanı konusmayı sevıyo sanırım ama fazlaca cekıngen bırı gıbı bı erkege gore... yada yanlıs anlasılmaktanda cekınıyo olabılır cevreye karsı bılemıyorum.

Yani öyle bir anlatti ki benim bile aşık o lazım geldi

benım evı hala tam olarak bılmıyo. durakta beklerken yol tarafına bakacagına evlerın oldugu yone dogru donmus cevreyı ızlıyodu
Ohaa ama buna rağmen sen hala cesaret edemiyosun ya hll spr dvm.s .s

@EvvelAhir yengelerin canı cehenneme sesine gel.minis üye Sylphy @yegaaa toplanin
hemen trolleyimde gör sen.canı
okuldaki ogretmenlerin cogu yaslı demiştin zaten.ay yaslıların içinde calısınca insanın konuşası gelmıyo.bi suru dert zart zurt.kendimden biliyorum.olucak bu iş olucak.ama kendine hergun 1 hedef koymalısın.kesinlikle yapılması gerekn mesela. 1 hergun biraz daha yakınlasmalısınız. yavas yavas ortak yanlarınızı kesfetmelisin.arastırmalısın yani bi bakıma

2 gün boyunca duracak mısın yaa bence vakit whatsap vaktidir mesela de ki hocam gruptaki hocaları kaydediyorum ben lmnt iyi akşamlar :) burdan yürür gidersiniz valla

ayy komıksınız yaa nasılda el bırlıgıyle mutlulugum ıcın ııccccın ugrasıyosunuz :) ama suc bende demı bendeee ben duruyoorum
neee whatsaptan mı ekleyeyım nıye eklıyım kı dıgerlerını. adamlar yanlıslıkla ses kaydı gonderen ınsanlar dusunun

Yav Allah Allaaahh sana diğerlerini ekle diyen mi oldu o öyşe bilecek sadece

Konuşma sebebi dahaa sorsana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…