öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

SUSUN:eek:
Evliler bir adım öne çıksın
Şimdi biz burayı kadınlar hamamina çevirdik.bize erkek görüşü lazım.
Evliler hemen kocaniza olayı anlatın erkek olarak bize fikir versinler ya da cakma nickle üye olsunlar:KK53:
bize yardım etsinler hemen koşun koca bizim yanina:KK59:

SUSUN:eek:
Evliler bir adım öne çıksın
Şimdi biz burayı kadınlar hamamina çevirdik.bize erkek görüşü lazım.
Evliler hemen kocaniza olayı anlatın erkek olarak bize fikir versinler ya da cakma nickle üye olsunlar:KK53:
bize yardım etsinler hemen koşun koca bizim yanina:KK59:
benım hoca efendı de eklıymıs bı de buraya :KK70:

Ya bizim ki çok çetrefilli,benim sınavların olduğu zamanlarda bi arkadaşımla haber göndermiş bende yok istemiyorum falan zaten hiç hatırlamıyorum adamın yüzünü ,sonra eşim gelmiş iş yerime 5 gün üst üste,tabi ben yokum,benimle çalışan beyler de akraba falan sanmış bana soylememisler sonra 6. gün tam işten çıkacağım karşımda müşteri sandım önce sonra konuşalım falan,yok benim işim falan var derken adam gitti,sonra arkadaş benim face vermiş bizimki de akşam hemen yazdı tabi, ben yine yok falan derken gitti adam, sonra bi daha gelmedi 1 hafta falan ben de merak içindeyim tabi kolluyorum nerde bu diye yok yolunu gözledim,arkadaşımla daha fazla görüştüm bizimkini göreyim diye,yaklaşık 2 hafta uğraştım sonunda tekrar geldi,tanıştık,öyle yani,ay çok uzun oldu

Eeee basta seninki pesinden kosmus ama zaten kader kısmet oluncs bi sekilde oluyo demekki

evet evet evlılerden alalım fıkırlerıı :) erkek ınce dusunur mu o kadar. ozellıkle bılgısayarı verme konusunda aklıma dırek o geldıgı ıcın :d

evet evet evlılerden alalım fıkırlerıı :) erkek ınce dusunur mu o kadar. ozellıkle bılgısayarı verme konusunda aklıma dırek o geldıgı ıcın :d

Yok kız erkekler genelde düz mantıktırlar

Biz herseyin ıncığına cıncığına kadar irdeliyoruz
Ama su var ki biz kadinlar genelde yapi olarak ayniyiz erkeklerde hepsi baska bir dunya

Fikrin gayet iyi tek yapman gereken sey isi eline yuzune bulastirmaman

Soyle bisey yapsam. Yarin benim dersim erken bitiyo. Plansiz bi sekilde cikista isim cikti diyelim. Bende dersle alakali iste agir bisey bilgisayar olabilir mesela. Ona versem bi iki saatlik isim var. Eve ugrarsam gec kalabilirim. Direk okulun onunden binip otobuse gidicem desem. Aksilikte o ki hafta sonu da bilgisayarla halletmem gereken isim var. Direk sizden alsam aksam uzeri olur mu desem. Cok mu acik acik rengimi belli etmis olurum yaa. Okula birak donuste alirsin falan diye dusunmez heralde demii.
Ya şimdi biliyomu kesin ve kes senin ondan hoşlandığını emin misin ona göre adım atmamiz lazim

Yok ya kadınlar detaycıdır,erkekler düzdür,hani cem yılmaz ın bi oyunu var dı çok güzel anlatmıştı, o kadar detaycı düsünemezler,

Yok kız erkekler genelde düz mantıktırlar

Biz herseyin ıncığına cıncığına kadar irdeliyoruz
Ama su var ki biz kadinlar genelde yapi olarak ayniyiz erkeklerde hepsi baska bir dunya

Fikrin gayet iyi tek yapman gereken sey isi eline yuzune bulastirmaman
sacma degıl demı yaa emınsınız :KK70:
umarım bulastırmam

Ya şimdi biliyomu kesin ve kes senin ondan hoşlandığını emin misin ona göre adım atmamiz lazim
yanı kulagına gıttı ondan hoslandıgım soylentılerı evet... bunu bılmesıne ragmen bugun gayet sıcak konustu benımle. sırıta sırıta. hıssedıyorum ya. onda da var galıba bıseyler ama yınede dedıgım gıbı arkadas kafamı karıstırmaya yetıyo

L lmnt canim yapman gerekenleri anlatayim eger hanlislik yada eksiklik olursa yada yapman gerekecek baska birsey olursa arkadaslar duzeltsinler

Bak yarin ders cikisi git acil bir isim var direk otubuse binmem lazim bilgisayarı size bırakabilirmiyim falan de hatta eger (ayni mahallede kaldiginizi bildigini biliyorsa)

Iste numarasinida al okulun kapanma saatine yakin ara isinin uzadigini hafta sonu sınav soruları icin falan bilgisayarin lazim oldugunu soyle zahmet olmassa kendisiyle goturup goturemeyecegini sor eger goturebilecegini soylerse sabah ara evdeysen müsaitsen gelip alabilirmiyim diye sor ve git al hatta giderkende bi tabak kdk borek bisey gitur tesekkur mahiyetinde

Ama soylediklerim arasinda sacma yada olumsuz birsey varsa herkes fikrini soyleyebilir

yanı kulagına gıttı ondan hoslandıgım soylentılerı evet... bunu bılmesıne ragmen bugun gayet sıcak konustu benımle. sırıta sırıta. hıssedıyorum ya. onda da var galıba bıseyler ama yınede dedıgım gıbı arkadas kafamı karıstırmaya yetıyo
Sana ozelden bişey demiştim. Yaptınmi onu peki hatırladın mi. Kefilim falan demiştim

Canım arkadasi bosver hislerine kulak ver sahiden karsi tarafta olumsuz bir davranis oldugunda insan hisseder

X