öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

@Imnt canım markete gitmeyi ve orda beklemeyi bırak bence...
Okulda oyalan dolabıni düzelt, fotokopi çek bence..
Hoca Efendinin çıkmasına yakın çık sende okuldan.
Ve sen açılma canım bekle sabırlı oll.

Daha önce bir arkadaş burda yazmıştı o da karşınin ondan hoslandigini düşünüyordu.
Mesaj attı sonu iyi olmadı...
Tavsiyem fırsatları değerlendir ama adım atma bekle...

Lmnt arkadaşın ne zaman gidecek şurada toplantı yapiyoruz
yuz verme hemen gitsin

Biri bana son durumu ozetleyebilir mi
özetleyelim lmnt hoca efendiye okulda asansörde karşılaşmış ama konusmamis:/
sonra okul çıkışı evlerinin karsin daki markete gidip pusuya yattı adamı yolda yakalayıp konusacakti ama bizimle burada ceneye dalında adamda markete daldı plan bozuldu hoca dendi markette kaldı lmnt de olay masalını terk etti sonra eve gidip salya sümük ağladı.sonrada arkadaşı geldi su an kek yiyorlar.olanlar bunlar

geldım geldııım :) burdayım. bundan yaklasık 1 saat falan once kapıdakı cocuklardan bırını markete gonderecektım cekırdek almaya. tam pencereyı actım cocuga avazım cıktıgı kadar bagıracaktım kııı :)) bı baktım hoca efendı benım evımın onunde kı durakta beklıyoo hemen ıcerı gırdıım cırkef yuzumu gosterıp daha fazla rezıl olmamak ıcın :) pencere arkasından rontgencılık yaptım gozler cevredekı evlerın pencerelerındeydı. sanırım benım evı merak etmeye basladı

tabı sen onu keserken o coktaan senın kesmelerı farketmıstı he sonra o sekılde bırbırınıze acıldınız demekk :)

ay evett. resmen bugun benı dikizledi. bana mı oyle gelıyo acaba dedım. bırılerıde soyleyınce dedım demekkı cıdden bakıyo

Kizzz hoca efendiii bize çekirdek alda citleyelim deseydin
Oda senin eve bakiyordur aha da yakalandi
yarın ne olursa olsun selamlas en az 5dak
Sohbet et delirtme bizi

Aradaki voltran sakin senin gönderdiğini demesin senin haberin yok tamammi
o sanki kendinden soruyor gibi sorsun
Tembihle patavatsiz lik etmeden yapsın voltranligini
kesınlıkle sıkıca tembıhlemelıyım :) gecenkı gıbı acık acık hoslanıyo dememelı yıne

ay evet ya belkıde o gırmeyecektı benı gorunce gırdı bakarak gırdı zaten yariim yaa

Konuya şöyle bi göz attım da, niye ağlıyorsunuz bir tek buna anlam veremedim.

Canim yorum yapma firsatim olmadi ama ara ara bakiyom acilabildin mi hocaefendiye diye

Allah yardimcin olsun dualarimiz seninle

Kizzz hoca efendiii bize çekirdek alda citleyelim deseydin
Oda senin eve bakiyordur aha da yakalandi
yarın ne olursa olsun selamlas en az 5dak
Sohbet et delirtme bizi
bencede yaa kesın o da merak ettı. ben onun acık acık bılıyodum zaten evını. gecen karsılastıgımızda bılerek sordum. gosterdı sonra bana sordu. ben acık acık soylemedım. bende oralarda oturuyorum demıstım

evet bende sonunun oyle kotu bıtmesınden cekınıyorum zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…