öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Valla ben Mazef in yalancisiyim o fransiz takiliyo dedi ama bence o sapik isi sakat is ya eski sevgilisi yada gizli hayranlati falan diye dusunurse

Ya hocaefendi anadolunun bagrindan kopmus bir yigidoysa ya ters teperse ne halt edeceniz

Durun baska fikir geliyor hazirmisiniz
Kosup arkasindan salisin
Ya da evinin ziline basip basip kacsin
En olmadi ogretmenler odasinda kavga cikarsin hoca efendi kimin tarafini sececek
Nasilim resmen japon zekaliyim degilmi
Bence sen beynini da fazla yorma canım senin fikirlerin bizi asar

Durun baska fikir geliyor hazirmisiniz
Kosup arkasindan salisin
Ya da evinin ziline basip basip kacsin
En olmadi ogretmenler odasinda kavga cikarsin hoca efendi kimin tarafini sececek
Nasilim resmen japon zekaliyim degilmi
Evet arkasinsan sarilsin sobrada bi tektas takip evlenme teklif etsin en güzeli

Valla ben Mazef in yalancisiyim o fransiz takiliyo dedi ama bence o sapik isi sakat is ya eski sevgilisi yada gizli hayranlati falan diye dusunurse

Ya hocaefendi anadolunun bagrindan kopmus bir yigidoysa ya ters teperse ne halt edeceniz
Ters teperse iki gün sonra napar biliyormuş telefon sapını karakola gidip söyledim ordaki komser aradı ondan beridir aramıyor der

Bence sen beynini da fazla yorma canım senin fikirlerin bizi asar
Ya niye ne guzle fikir uretiyom bi tarafimdan
Bu sefer kesin buldum hoca efendiye desinki gece yarisi zilim caldi baktim ayak sesi duydum sonra bir bogurme sesi hemen kapiyi kapatip salona kosup yuz ustu kanepeye uzanip agladim korkudan yalnizlik cok zor soyle aslan gibi guclu,karizmatik orta karadenizden bir aslan yarimiz yokki bizi korusun desin

Koptum burdaucuk ama olabilir

Allah iyiligini versin sesli sesli guldum simdi babam noluyo diyecek

Bi akşam on civarı ortmni arasın korkmuş telaşlı sesi titrek hocam biri camına taş attı çok korkuyorum.kimi aricami bilemedim polisi arasammortalik karışır adım çıkar uhuuuuu desin

Bi akşam on civarı ortmni arasın korkmuş telaşlı sesi titrek hocam biri camına taş attı çok korkuyorum.kimi aricami bilemedim polisi arasammortalik karışır adım çıkar uhuuuuu desin
Ayyyy allahim sana geliyorummm
Yine yazdi muthis senaryolarini

Koptum burdaucuk ama olabilir
Bak gittikce duzgun seyler uyduruyorum
Bir fikrim daha geldi
Desinki hoca efendi birsey duydum dogrumu sizden hiccc beklemezdim
hoca efendi-ne duydunuz lmnt hocam
lmnt-sanane
Hoca meraktan kudurusn eve gidincede arar ne duydun soyle diye
Boylece hoca efendinin beyni lmnt ile meakul olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…