öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ya ben askimdan genersem gidip acilamazdim.
Ama acilip evlenenlerde var.
Bence biraz yakinlasma sagla sen yalniz yasayan birisin ne bileyim tamirat icin yardin iste hasta geberiyom de doktora gitursun

Ya ben askimdan genersem gidip acilamazdim.
Ama acilip evlenenlerde var.
Bence biraz yakinlasma sagla sen yalniz yasayan birisin ne bileyim tamirat icin yardin iste hasta geberiyom de doktora gitursun
Iste diyorum hastalansin aksamin bi vakti mesaj atsin hasyaneye gidicem cok kotuyum taxiye yalniz binmeye cesaret edemiyorum gelirmisin diye arasin

bendede kilo problemi var :) güzel olduğuna eminim canım
bizde fingirdek özellikler yok sadece net insanlar böyle mıç mıç yapamaz
ama erkeklerde bundan hoşlanıyo valla

bendede kilo problemi var :) güzel olduğuna eminim canım
bizde fingirdek özellikler yok sadece net insanlar böyle mıç mıç yapamaz
ama erkeklerde bundan hoşlanıyo valla
Ya aslinda kac vakit oncesine kadar sanirim ben cirkinim diye dusunuyordum ama cevremdekiler hep guzel bi simam oldugunu soyler

Erkekler mevzusuna gelincedemesela yeni gittigim bi ortamda bi erkek varsa genelde bi sekilde benimle muhattap olmaya konusmaya calistigini fark ediyorum yani cok fazla yakinlik gosterende oldu ilgi alaka belli eden ama omrum boyunca acilan bi elin parmagini gecmez

Malum duymussunuzdur İstanbul'da elektrik kesintileri var. Telefonumun şarjı bitmek üzere ve ve elektrik hala yok öpüyorum hepinizi çok. Hayırlı geceleriniz olsun efendim siz konusun yarın katılacağım ben :)

Malum duymussunuzdur İstanbul'da elektrik kesintileri var. Telefonumun şarjı bitmek üzere ve ve elektrik hala yok öpüyorum hepinizi çok. Hayırlı geceleriniz olsun efendim siz konusun yarın katılacağım ben :)
Tamam canim kendine dikkat et demiyorum hasta olman lazim insallah usutur hastalanirsin :)

seni engelleyen şey ne peki ben flört işlerini pek sevmezdi mesela imnt gibi bir platonik işe dayanamazdım :))
birde hani muhabbeti kankalığa çekme durumu var bizde
biraz süzülmek gerekiyo direk muhabbete girmektense biraz nazlanmak lazım
ayy bende ne havaya girdim güzin ablayım galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…