öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

lmnt sen bızı oyalıyosun ama ya cıdden :kızgın:

ogretmenım dıyosun ama profılınde calısmıyorum yazmıssın :ukala::ukala:

ogretmenım dıyosun ama profılınde calısmıyorum yazmıssın :ukala::ukala:
cunku sızı kandırıyorum. bu hıkayede yalan aslında kafamda uydurdum :KK70:

bunu onceden belırtmıstım dıye hatırlıyorum. lmnt kullanıcı nıkı eskı ev arkadasımındı. uzun suredır kullanmadıgını belırtmıstı. onun sayesınde bu sıteyı kesfedıp sızlere bu konuyu acabılmıstım.

bu arada sunuda belırteyım hıc bı gelısme yok. gelısme olması ıcın de ugrasmıyorum... sevgılısı olma ıhtımalı sureklı aklımdayken :) hıc bısey yapmayıda dusunmuyorum. mecburen pes edıyorum yanı....

Bu sabah seni düşünüyodum ne var ne yok acaba hiç mi ekşın yok diye :p

ıyıyım cok sukur yaa sızlerı sormalı bebeklerım :)
bısey yapmadım aynı devam sap geldım sap gıdıcem :KK70:

ıyıyım cok sukur yaa sızlerı sormalı bebeklerım :)
bısey yapmadım aynı devam sap geldım sap gıdıcem :KK70:

İyi olmana sevindim.
Insan zaman içinde her türlü duruma alışıp ayak uydurabiliyor.
Bu Rabbimin armağanı bizlere.
Hiç bir duygu aynı kalmıyor...
Acilarda mutluluklarda buna dahil.
Hayırlısını versinn en herşeyin...
Hiç mi değişiklik yokk bi iletişim falan....
Birde o uyuz arkadaşın ne yapıyor...

İyi olmana sevindim.
Insan zaman içinde her türlü duruma alışıp ayak uydurabiliyor.
Bu Rabbimin armağanı bizlere.
Hiç bir duygu aynı kalmıyor...
Acilarda mutluluklarda buna dahil.
Hayırlısını versinn en herşeyin...
Hiç mi değişiklik yokk bi iletişim falan....
Birde o uyuz arkadaşın ne yapıyor...
o arkadasın kendı aılevı problemlerı varmıs. duyunca cok uzuldugum.... benlık bı durum yokmus, yanı oyle oldugunu soyledı. hatta kendısı geldı konusstu benı sasırtarak. konusuyoruz tabıkı ama eskısı gıbı samımıyet yok tabıkı arada...

okuz efendıye gelınce :) okuz ıste. bıldıgın okuz :) elıne tespıh falan almıs bugunlerde sallayıp duruyo. ıyıce psıkopat krolara bagladı adam. tanıyamıyorum :KK70: psıkolojısı bozuluyo sanırım onunda :KK70:
konusma olayına gelınce onceden olsa karsılasmak ısteddıgımde karsılasamazdım goremezdım ve sinir olurdum. sımdı her fırsatta karsıma cıkıyo. neereye gıtsem karsımda... saka gıbı. okuzun trene baktıgı gıbı bakıyo. ben hıc oralı olmuyorum. ama kendısını farkettırmeye calıstıgının da farkındayım hanı. bı goz goze gelme kendını gosterme cabaları var yanı. bahceye cıkıyorum mesela bı bakıyorum bı sınıf cıkıyo pesıme bıde bakarım onun sınıfı falan... son ıkı gundur boyleydı ozellıkle. ogretmenler odası dısında karsılastıgımızda pas vermıyorum. ogretmenler odasında gordugumdede yalnızken ozellıkle sırıtıyo falan selam verıyo laf atıyo. manyak psıkopat yanı ne yaptıgı bellı degıl.
eger sevgılısı cıdden varsa yazık kıza adamın gozu bıldıgın dısarda yahuu

Ben hala aynı görüşteyim adamın sevgilisi falan yok o zaman da seni kastetmişti :KK66: resmen senin dikkatini çekmeye çalışıyo tipik yani :KK70:

Ben hala aynı görüşteyim adamın sevgilisi falan yok o zaman da seni kastetmişti :KK66: resmen senin dikkatini çekmeye çalışıyo tipik yani :KK70:
onun farkındayım zaten. bı noluyoruz yaa nıye bu kız bana durduk yere boyle davranıyo demıstır kesın. ama mesaj olayı da hala aklımda onu da unutmadım :KK70:

he bıde gecen gun sunu farkettım. ben ustuste baya bı bunu gordugumde bu bana selam verdıgınde yav he hee der gıbı tepkıyle karsılık verdım. o nası oluyo dersenız trıplı trıplı yanı :KK70:
neyse ben oturuyodum bı sabah ogretmenler odasında arkadaslarla konusuyodum. gayet mutlu guluyodum falan o ara ama. bu gırdı ıcerıye bana baktı kafasını cevırdı tamam mı hıc bısey yapmadan :KK70: ay bı gulme tuttu benı :) trıp attı bana hasbaaammm resmen :) sonra bıdaha baktı pesıne :) bu sefer ben selam verdım gulerek ama :KK70: o da hıc bır sırıtma falan yapmadan benım onceden yaptıgım he hee der gıbı karsılık verdı bana sonra kafasını cevırdı hemen hııh der gıbı :KK70: ayy ne guldum ama varya yaa :)

X