öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Kiz bence bu lmnt nin arkadasi vebalini almak istemiyomda fesat biri

Cunku bence birinin çiktığı biri olsa bi sekilde farkedilir
Kari zaten mikser onda var bise bekarsa onun gozu var degilse arkadasina ayarlayacak:KK45:
Bu hoca efendidede bir gizem var ulen erkek adamsin karsinda cirlop gibi citir var ne o selamdan ote muhabet yok:KK67:

Kız L lmnt bu senin güvenilmez arkadaşı. Burayı okuyormuş olaylardan kendisi olduğunu anlamış olabilir cidden bak.sonra baktı lmnt nin ekibi sağlam buzdağının görünmeyen kısmı çivili çeneli bilenmis kendisine karşı tirstida ondan mesafe koydu kizzz diyim ben sana

Kız L lmnt bu senin güvenilmez arkadaşı. Burayı okuyormuş olaylardan kendisi olduğunu anlamış olabilir cidden bak.sonra baktı lmnt nin ekibi sağlam buzdağının görünmeyen kısmı çivili çeneli bilenmis kendisine karşı tirstida ondan mesafe koydu kizzz diyim ben sana
''sonra baktı lmnt nin ekibi sağlam buzdağının görünmeyen kısmı çivili çeneli bilenmis kendisine karşı''
:KK70::KK70:

he yaa :) hem hanı dıyolar ya hoslanan erkek gelır konusur dıyee. katılıyorum artık buna. cekıngenlık nedır arkadas yaa. ınsan kaybetmekten korkar bı kere acılamadıkcaa demı ama
Tabi canm ama bakinca her erkekde ayni diil bekler sanki bz acilcaz var bole tiplerde ama bazilarida baakr bakar iste bole sevgiliside cikar demek buda bole bisey umudumuz olmamasindan yana ama

Hoca efendi dedik.milli enistemiz sectik bagrimiza bastik okuzun yaptigina bak:KK4:
O dolap beygiride bize yardim eder dedik kari hafiye cikti:rolleyes:
Eger burada ve bu satirlari okuyarsan akkili ol aklini aliriz:KK14:

Hoca efendi dedik.milli enistemiz sectik bagrimiza bastik okuzun yaptigina bak:KK4:
O dolap beygiride bize yardim eder dedik kari hafiye cikti:rolleyes:
Eger burada ve bu satirlari okuyarsan akkili ol aklini aliriz:KK14:
Ayyy essahtan bide burdaymis keske o mikser abla burda olacagina hicaedendi okuyaysuda artik bu mevzu selamete ereydi

yok be sanmıyorum onun burada uyelıgı olupta bu yazıları gordugunu.
camda falande degıldım be adam ızın alıp memleketıne ucmus :KK70:
bu arada arkadas evlıı :) cocuguda bızım okulda hatta. guzel bı evllılıgı var masallah
demek baskasına dusundu ayarlamayıı
vay arkadas ben bı mmutlu olamıcam mı yıııaa
kıız ıpekbojuuukk allahtan yegenıne bısey olmadı. senı sevenlerde hep hırdoo heralde yaa :KK43: :KK70: benımkıler okuz senınkıler kroo :KK70:

yok be sanmıyorum onun burada uyelıgı olupta bu yazıları gordugunu.
camda falande degıldım be adam ızın alıp memleketıne ucmus :KK70:
bu arada arkadas evlıı :) cocuguda bızım okulda hatta. guzel bı evllılıgı var masallah
demek baskasına dusundu ayarlamayıı
vay arkadas ben bı mmutlu olamıcam mı yıııaa
kıız ıpekbojuuukk allahtan yegenıne bısey olmadı. senı sevenlerde hep hırdoo heralde yaa :KK43: :KK70: benımkıler okuz senınkıler kroo :KK70:
Ayi yavrusunu severken oldurumus:KK66:
Asiri sevgiden oldu yazdirin mezartasima:63:
Kiz bu okuz efendi belki cikmiyordur belki kankasidir.hem kari kartmis:KK69:
Benimde unvden oyle kankalarim cohtiir:KK72:
Insani zorla kodese sokar boyle tipler tovbemi bozduracak bu dolap beygiriyle okuz efendi:KK67:

Ayi yavrusunu severken oldurumus:KK66:
Asiri sevgiden oldu yazdirin mezartasima:63:
Kiz bu okuz efendi belki cikmiyordur belki kankasidir.hem kari kartmis:KK69:
Benimde unvden oyle kankalarim cohtiir:KK72:
Insani zorla kodese sokar boyle tipler tovbemi bozduracak bu dolap beygiriyle okuz efendi:KK67:
ne bılıyım vallahı anlayamadım. belkıdeevet dedıgın gıbıdır. ama hoca efendının kuzenıylede arkadas kız facede :KK70:

ne bılıyım vallahı anlayamadım. belkıdeevet dedıgın gıbıdır. ama hoca efendının kuzenıylede arkadas kız facede :KK70:
Simdi aklima firildak fikirler geliyor:KK53:
Simdi cakma bir face acsak erkek facesi bu kart kariyi eklesek bi sekilde iletisine gecsek o_O
Kimmis kimlerdenmis ogrensek:KK14:

he bu arada sıze su ayrıntıyı soylemeyı unuttum. bu arkadas dedıgım vatandass bana bundan bı ay falan once bı akrabasını ayarlamaya calıstı. hatta feysden falan bakmıs gostermek ıcınde bulamamıs benı. (kadının feysı yok adamın feysınden bulmaya calısmıs)
bende kabul etmemıstım. sakın oyle bısey yapma demıstım. ıstemıyorum demıstım.
acaba kadın akrabasını ıstemedım dıye ıntıkammı almaya calısıyo benden kıı :KK70:

X