öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

anladım canım. ne oldugu muallak yaa bakalım.... bu kız benı sallamıyo desın demıı hayet normal davranayımda

ne yapayım pekı. her gordugum yerde gulup selam vermeye devam mı edeyım bu durumda

Detay vermediğin için yorum yaparken her ihtimali düşünüyoruz..
Şimdi senin numaran kayıtlı mi kii onda. Wattan grup kurulmuş olsa bile senin numaranı bulamamis olabilir eğer senin profilinde adın yazmiyorsa...
Mesajda kim oldugunu belirttin mi yoksa direk konuyu mu yazdın...
Belki tanımadığı için de cevap vermemis olabilir.
Bazı insanlar teknolojiyi iyi bilmiyor olabiliyor....

canım whatsap grubuna falan bı ıkı msj atmıstım. ve adım yazıyo zaten. resmımde herkese acıktı. gorsun dıye. yanı benım yanı yaa bılıyo bunu her durumda

canım whatsap grubuna falan bı ıkı msj atmıstım. ve adım yazıyo zaten. resmımde herkese acıktı. gorsun dıye. yanı benım yanı yaa bılıyo bunu her durumda

Himmm tamam canım mantıklı bir açıklaması vardır yeminle yoksa kafayı yeme sebebi....
Sen olumsuz düşünme hemen bi biraz bekle netleşirr canım.

baya soguttunuz yalnız adamdan
Valla poposunda ciban ciksin falan demedim ben sindi ben com asil biriyin yacok elit beddualar ederim

Canim saka bi yanada sen o hocayla eskisi gibi olma bi mesafeli dur bi höyt noluyo desin zaten bi meyli varsa essekligini anlayip gonlunu almaya calisir

Himmm tamam canım mantıklı bir açıklaması vardır yeminle yoksa kafayı yeme sebebi....
Sen olumsuz düşünme hemen bi biraz bekle netleşirr canım.
ıste dırek olumsuz oldum. ama sanırım cıdden takmıyomus gıbı eskısı gıbı devam edebılırsem daha da kafayı yer o takmadıgımı dusunur belkı. tabı bılerek yazmadıysa cevap....

okuz yaa hoduk hoca efendı. hocadır dedık guvendık efendı adama benzıyo dedık. suna baak. uleeen madem gonlun yok cevap yazmıyosun yazmayacaksın o zaman nıyee selam verıyosun bıdaha bugun.

ya cıdden sımdı dusununce salak mı la bu. yanı tuhaf.... nıye cevap yazmadıgın bı ınsana selam verıyosun kı hala ?

ayy cıdden gormedımı acaba msjı ??

Bak suna hele hocaefendiyi affetmeye dundwn razi bak ben sert tavir falan koy demiyorum sonucta aranizda birsey gecmemis ama arkadas dahi oldugun icin o mesaja cevapbyazmasi lazimdi hadi gormedi diyelim acaba baskasi acmis olabilir mi

Ama yinede az bi mesafwli dur derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…