öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

En iyisi bu hoca efendi oradayken lmnt baskasina asik olsun o mal da uzaktan baksin

Imnt konunu hep merakla takip ettim ve senin kadar ben de hüsran yaşadım şimdi yazıklarını okuyunca,üzüldüm bu duruma.Allah'tan hayırlısı böyleymiş diye düşünmek lazım nihayetinde.en azından ne olduğunu öğrendin ve daha fazla bağlanmadan gerçek duyguları ve yüzüyle yüzleştin.

Sagolasin canim guzel dusuncelerin icin. Aynen en azindan en basindan gordum ne oldugunu... dusun sen uzulmusken benim halimi... :/

Kiz bojuuk ve evelahiir nasilda harcadiniz hemen adami be nasil beddualar onlar oyle catlaklar :))
Baya guldum yazdiklariniza :)

Simdi ne diyosunuz oldugu ortamlarda bulunmayayim mi ben onun ?

Canım bakk iyikii faceden falan ekleme yapmamissin..
Ama kesin olumsuz mu diyorsun....
Yani cevap vermemesi tuhaf ama görmemiş olabilir mii acaba...
Sana bakıp selam veren gülümseyen adam niye cevap vermesinn...

Ben olsam bulurdum ama hic onemi yokmus gibi normal devam ederdim. Totosu kalkmasin.

Canım bakk iyikii faceden falan ekleme yapmamissin..
Ama kesin olumsuz mu diyorsun....
Yani cevap vermemesi tuhaf ama görmemiş olabilir mii acaba...
Sana bakıp selam veren gülümseyen adam niye cevap vermesinn...
ya benım kafama takılanda o ıstee...
yanı nıye o sekılde umut verdıkı manyak herıf
bugun bana yıne selam verdı ve o ara elınde de telefonu vardıı.
sonra bı ara dersteyken gırdım whatsapa msj hala mavı tık olmamıstı. baktım o ara cevrımıcıydı dusun...
gırıyo ama acmıyo mesajı. yahu ınsanda az nezaket olur. cok kıbar gıbıde duruyodu anlamadım gıttı yaa. cevap vermedı. salak yerıne koyuyo bıde benı. yanı bakmıyo mesaja. degısık.... anlamadım gıttı. gormemıs olma ıhtımalı olabılır mı bu durumda gercekten

Ben olsam bulurdum ama hic onemi yokmus gibi normal devam ederdim. Totosu kalkmasin.
moralım o kadar bozuk kı. normal bı sekılde devam edemıyorum. yuzum gulmuyo hep bı aglamaklıydım bugun ya. hanı gulebılsem bunu yapabılsem aynı ortama cok rahat gırıp cıkarım. sanırım bunun ıcın azıcık daha zamana ıhtıyacım var

Canım illa mavi tık olması gerekmiyor.
Onu ayarlayabiliyorsun...
Hanii şunu söyleyebilirim kii görüp de cevap vermemesi mümkün değil...
Haaa ama böyle bir durum varsa da o zaman en çabuk şekilde uzaklas ondan...

Ya şimdi alakasız olacak belki ama bi kere bende aynı durumu yaşamıştım whatsappta.. Bi ileti gelmişti onu okumadan başka bi yazıyı silcektim yanlışlıkla okumadığım yazının iletisini silmişim tamamen. Dolayısıyla iletilemedi gözüktü. Belki yanlışlıkla silmiştir sonra yazmayı untmuştur. Yada görüldü gizliliğini kapatmıştır.. Bilemedim.. Ama tepki koyma yinede. Normal davran bişey olmamış gibi.. Ben olsam bişey olmamış gibi davranıp beyniyle oynardım

En mantıklıdır bisey olmamış gibi davranmak.ama acikda mesafe koy

dımı gorup yazmaması da kotu bı durum. ayy ıkı ucu pıslık yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…