öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Bak suna hele hocaefendiyi affetmeye dundwn razi bak ben sert tavir falan koy demiyorum sonucta aranizda birsey gecmemis ama arkadas dahi oldugun icin o mesaja cevapbyazmasi lazimdi hadi gormedi diyelim acaba baskasi acmis olabilir mi

Ama yinede az bi mesafwli dur derim
yoksa sevgılısı falan mı var acaba. sevgılısı mı actı sıldı acaba msjıı :KK43:

Olsa bilirdin herhalde kis sahi siz ayni okulda birbirinizden bu kadar habersiz nasil yasanissin nasil insan hic muhabbet ermez ya
okuldakı yaslı teyzeler fazla dedıkoducu. ben pek ogretmenler odasına takılmıyodum. oda oyle ımıs. ıste son zamanlarda takılmaya basladık. onda da muhabbetı ılerletıyoz dıye kendı kendımıze sevınırken hoca efendı bana totosuyla guldu resmen :KK70:

Allah korumasın
O değilde herşeyin yanlış anlaşılmadan ibaret olduğu ortaya çıkarsa ettiğimiz beddualat neremize monte edicez:KK53:

Ben en fazla koy okuluna dussunde kiz ogretmen bulamasin dediydim sen titosundan ayaklatina kadar saydin hangimizinki daha fena orasi tartisilir ama yinede benimki elit beddualardi:cool:

Allah korumasın
O değilde herşeyin yanlış anlaşılmadan ibaret olduğu ortaya çıkarsa ettiğimiz beddualat neremize monte edicez:KK53:
ya bılıyo musun benım bı arkadasım vardı. kızın aynı bu sekılde yanlıs bı anlasılma olayı oldu henuz yenı tanısmıslarken cocukla. sonra hersey acıga cıktı falan.... komık bı durum oldu. ve suanda masallah nısanlılar. o kızda benım gıbı kendını rezıl etmıstı en basında altını cızıyorum benım gıbı :KK70: cocuk artık muhatap olmuyodu dalgamı gecıyon sen ya dıyee. dusun... ıste kız hep sey dıyodu cocuk bana salak dıcek falan. ben cok gulmustum ama hosuma gıttıgı ıcındı yanı :) sımdı umarım aynı sey benım basıma gelmıyodur

Ben en fazla koy okuluna dussunde kiz ogretmen bulamasin dediydim sen titosundan ayaklatina kadar saydin hangimizinki daha fena orasi tartisilir ama yinede benimki elit beddualardi:cool:
Bayan elit topuğunu yara yapıp serçe parmağını sisiren kimdi acaba

Sen bize bakma hoca efendi aeninle anlam kazandi bizim icin.allahin bodur kara bocuunu kim takar yoksa:KK66:
seni mutku ederse dua etmezse bedua ederizEn Büyük KK
duu sımdı ıpek bojuuuk :KK70:
su ozelden yazdıgını nasıl yapıyoruuuz. ay varmı gercekten oyle bısey yaa. bosamı uzuldum agladım o kadar beddua ettık yanı bız sımdıı

L lmnt bide şey demiş.''KONU NORMAL GIRGIR SAMATA SEKLINDE DEVAM EDEBILIR ISTERSENIZ :)'':KK70::KK70:
Ya sen olmayınca,
hoca efendi olmayınca,
nasıl sürsün gırgır şamata:):KK75::KK75::KK75::KK75::KK75:
Kafiyeli oldu vallahı.Ya su erkekler, tamam cok sıkıcı kabul, ama onlar olmasa kiminle eglenicez...
L lmnt canımmm. Bosver sunu. amaaaannnn.Tipp.İnsan hayatında neyi kovalarsa o kaçar.
yasa korkma yasamaktan.nolmus yanii.Koskoca ogretmen hanımsın.Gittiğin yerde sayılırsın.Var yaaa.Çok ama cok güzel meslegın var.Ben cocukları falan cok severim.Bi arkadasım soyle demişti.''Meslegimi seviyorum.Bi kadın 2 3 cocugu varken,ben yuzlerce cocugum var'' demişti ve bu benim cok hosuma gitmişti.Yani görmediğim halde bende bile bi sempati uyandırabiliyorsun.Su hayatta sunları ogrendm.

Demek istediğim su kı hocam ''Korkmadan yaşayın hayatınızı.siz birilerini memnun etmek için gelmediniz.Hayat sizin hayatınız.''

moralım o kadar bozuk kı. normal bı sekılde devam edemıyorum. yuzum gulmuyo hep bı aglamaklıydım bugun ya. hanı gulebılsem bunu yapabılsem aynı ortama cok rahat gırıp cıkarım. sanırım bunun ıcın azıcık daha zamana ıhtıyacım var :KK43:
Haklisin ama izin aldin zaten zinde bir sekilde donersin geriye :)

L lmnt bide şey demiş.''KONU NORMAL GIRGIR SAMATA SEKLINDE DEVAM EDEBILIR ISTERSENIZ :)'':KK70::KK70:
Ya sen olmayınca,
hoca efendi olmayınca,
nasıl sürsün gırgır şamata:):KK75::KK75::KK75::KK75::KK75:
Kafiyeli oldu vallahı.Ya su erkekler, tamam cok sıkıcı kabul, ama onlar olmasa kiminle eglenicez...
L lmnt canımmm. Bosver sunu. amaaaannnn.Tipp.İnsan hayatında neyi kovalarsa o kaçar.
yasa korkma yasamaktan.nolmus yanii.Koskoca ogretmen hanımsın.Gittiğin yerde sayılırsın.Var yaaa.Çok ama cok güzel meslegın var.Ben cocukları falan cok severim.Bi arkadasım soyle demişti.''Meslegimi seviyorum.Bi kadın 2 3 cocugu varken,ben yuzlerce cocugum var'' demişti ve bu benim cok hosuma gitmişti.Yani görmediğim halde bende bile bi sempati uyandırabiliyorsun.Su hayatta sunları ogrendm.

Demek istediğim su kı hocam ''Korkmadan yaşayın hayatınızı.siz birilerini memnun etmek için gelmediniz.Hayat sizin hayatınız.''
cok guzel demıssın canım yaa. muhtesemsın vallahı :) dedıklerınde haklısın. uygulayacagımm :)

X