öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

sen zaten bızı unuttun

Kizlarrr benim artık adam akilli ciddi ciddi dera caliamam lazim cok bi zaman kalmadi artik gece toplsirsaniz gelirim ama gunduz (tabi kendimi tutabilirsem)gelmemeye calisicam topige geldim mi artik çıkamıyorum

yapacaktım ama dedım 1 gun daha duruyum

Hayır durmuyorsun bi gün daha dün hepimize o şekilde söyledin bizde kabul ettik. Git testini al bi saate sonucunu yaz lütfen ya bebeğin icerdeyse ve önlem alman gerekiyorsa? Önemli şeyler bunlar lutfen

yapacaktım ama dedım 1 gun daha duruyum
selam canım inşallah hamilesindir ama bence bugün yaptır biliyorsun biz zor buluyoruz pozitifi
belki progestan kullanman gerekir hadi hayırlısı dünden beri merakla bekliyorum seni

selam canım inşallah hamilesindir ama bence bugün yaptır biliyorsun biz zor buluyoruz pozitifi
belki progestan kullanman gerekir hadi hayırlısı dünden beri merakla bekliyorum seni
ayyy canm benm ınsallah lutfen dua edın tam 4 senedır gormedım pozıtıf bır kere bıle

Hayır durmuyorsun bi gün daha dün hepimize o şekilde söyledin bizde kabul ettik. Git testini al bi saate sonucunu yaz lütfen ya bebeğin icerdeyse ve önlem alman gerekiyorsa? Önemli şeyler bunlar lutfen
korkuyorum suan yıne aglıyorum ınankı

ayyy canm benm ınsallah lutfen dua edın tam 4 senedır gormedım pozıtıf bır kere bıle
hatırlamadınmı kız bende egunalin topiğinden bende tedavi için adet bekliyorum
sen bence evde test yap

korkuyorum suan yıne aglıyorum ınankı

Korkmak yok. Şunu bil herşey Allahtan. Herşeyin de bir Zamanı var. Elbet zordur ama bu şekilde umutsuzluğa kapılarak olmaz. Hadi git testini al dua ediyorum sana. Var inşallah bebeğin seninle

Korkmak yok. Şunu bil herşey Allahtan. Herşeyin de bir Zamanı var. Elbet zordur ama bu şekilde umutsuzluğa kapılarak olmaz. Hadi git testini al dua ediyorum sana. Var inşallah bebeğin seninle
oyy kurban olurum sana ben tamam aksam esım alıp gelcek aradım

arkadaşlar sohbet etmek istersiniz ona saygım sonsuz da konu sahibinin konusu dağıldı gitti ya takip bile edemiyorum artık, konu sahibinin ismini görene kadar kaç sayfa geçiyorum gözlerim pörtlüyo artık şu duruma bi çeki düzen verseniz

hatırlamadınmı kız bende egunalin topiğinden bende tedavi için adet bekliyorum
sen bence evde test yap
ayyyy cnm evet zaten adın tanıdık geldı bnde guya adet olrsam tedavıye baslıcaktım cnm

oyy kurban olurum sana ben tamam aksam esım alıp gelcek aradım

Sende üzme kendini hayırlısı de. İnan herkesin skntisi ayrı oluyor. Bak ben hamileyim ama kalbim ağzımda heran bebegme birşey olacak diye rahmim yüzünden. Ama bu da Allahtan. Rabbime şükrediyorum. Bak Halit Ertuğrul yazar var onun bir videosu var şükürle alakalı onu bi izle inan kendine geleceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…