öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Isim yazma na gerek yok tamam ama senin için degilbir test yapıp şu garibanlarin merakını gidermedin
bende seni meraklandiracagim sonucu sen dışında herkesin o eline atacagimmerak etmek neymiş gor
yapma lutfen yıne aglıyorum suan zatenn geldıler bana offff yarın sabah haberını beklıyorum kalkar kalmaz yazarım lutfen

Kız yabbakirkoy ayda kumpas kurmaktan kodese hep birlikte gidersek sorun yok sikilmayiz
Sen hepimizi ayni kodese sokacaaklarini dusunuyomusun

Ben her birimizi ayri ülke sınırlarina koymazlarsa iyi diye dusunuyom sen ayni hucreden soz ediyorsun

Bence hepimiz bir hucreye girersek ülkenin tüm çivıleri çıkacak dış devletlerden ulkeyi bizden korumak icin yardim falan talet ederler artik

kaç para istiyosun.........................................

Banka IBAN no yollayim sen hesaba 1000 gayme yatir sinrasini sonra gorusuruz

Saka maka gecen bi kuzenimi ruyamda gormustum.baska bi kuzeniyle nisanlanmislar vs kimsede bana en ufak bisey dememis zaten iki aile arasinda gizli konusulmus yani bilmedigim icin bilincalti olmasida imkansiz

Kuzenime soyledim anlatti boyleyken boyle diye

Dedim ki insallah artik benden birsey saklamassinizsiz soylemesenizde ogreniyom bi sekilde

Kiz 1 saatcik yok olduk ortadan neler olmus.ne grubu kurdunuz ya siz

Günaydin kizlar yine dün gece feneri gec saatte sondurmusunuz merak ediyorum bu gun kacta kendinize geleceksiniz

Selamun aleykum kizlar. Bende gizli takipcilerinizdeyim. 30. Sayfadan beri takip ediyorum. Walla dayanamadim yazim dedim.:)
Lmtn yi biliyorum hala net biseyler yok digerlebiriniz nasiksiniz bakalim:)

Ah_kalBiM net bıseyler yok gercekten :)

bugun ınsallah guzel haberlerle gelebılırım sıze... bırazdan gıdıcem okula
bu arada ben sohbete dahıl olamıyorum kusuruma bakmayın.
gelısmelerı yazıp cıkıyorum. yoksa hızınıza yetısmek ne mumkun be

dua edın bana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…