öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

arkadaşlar sohbet etmek istersiniz ona saygım sonsuz da konu sahibinin konusu dağıldı gitti ya takip bile edemiyorum artık, konu sahibinin ismini görene kadar kaç sayfa geçiyorum gözlerim pörtlüyo :KK57: artık şu duruma bi çeki düzen verseniz:110:o_O:KK43:
cnm butun msjları okumana gerek yok sadece lmnt nın yazdıgı yerlerı okuyabılırsın :KK66::KK68:

ayyyy cnm evet zaten adın tanıdık geldı :KK19: bnde guya adet olrsam tedavıye baslıcaktım cnm o_O
inşallah gerek kalmaz canım Allah sana meleğini göndermiştir
şimdi okula gidecem geldiğimde güzel haberi almış olurum inşallah

Lütfen çıkar mişin evden.
Benmde kafa 1 milyon
Çık içmişim zaten
Gece 4.30 uyudum 2 saat uykuyla çalışıyorum:KK14:
Valla tamda aglicak kivamdayim :mad:
kız sen ıckı mı ıcıyorsun:KK57::KK62:ama neden
Sende üzme kendini hayırlısı de. İnan herkesin skntisi ayrı oluyor. Bak ben hamileyim ama kalbim ağzımda heran bebegme birşey olacak diye rahmim yüzünden. Ama bu da Allahtan. Rabbime şükrediyorum. Bak Halit Ertuğrul yazar var onun bir videosu var şükürle alakalı onu bi izle inan kendine geleceksin.
rabbım bebegıne sana ve esıne bagslasın canm benm sende kafanı takma stres yapma tamam canm ızleyım vıdeonun adı ne

kız sen ıckı mı ıcıyorsun:KK57::KK62:ama neden
rabbım bebegıne sana ve esıne bagslasın canm benm sende kafanı takma stres yapma tamam canm ızleyım vıdeonun adı ne

Amin inşallah tatlm. Normal de benimde normal şekilde hamile kalmam pek mümkün değil ama Rabbim o mucizeyi bi şekilde veriyor. Valla tatlım Halit Ertuğrul şükür yaz çıkar umarım. Eşim izletmisti bana çok hoşuma gitti

Amin inşallah tatlm. Normal de benimde normal şekilde hamile kalmam pek mümkün değil ama Rabbim o mucizeyi bi şekilde veriyor. Valla tatlım Halit Ertuğrul şükür yaz çıkar umarım. Eşim izletmisti bana çok hoşuma gitti
tamam canısıHoppa

X