Öğrenim kredisi

Bende aynı şekilde düşünüyorum. Eşi tarlayı satarım diye artistlik yapıyor bence asla satmaz ,kızın ailesi ev alsın diye yaptığı oyun zaten karakterini ortaya koyuyor.

Size bu yatırımdan hiç pay vermediler mi ?

Bana çok mantıklı gelmedi yıllar sonra şu borcu ödeyin demek. 5 yıl ertelemek yerine o sürede çocuk olmadan bitirebilirdiniz.
Ayrıca sanki kumar borcu mu bu neden eşinizde saklıyorsunuz? Eşinizle birlikte ödeyin bitsin gitsin.
(Zaten ödemeleri siz soylediklce yapıyorlarmış önceden de, o yüzden şuan ödemelerini beklemeyin)
Bu beklentinizide anlayamadım gerçekten. Benim borcum yoktu ama eşimin kredisini evlendikten sonra ödedik.

Bende aynı şekilde düşünüyorum. Eşi tarlayı satarım diye artistlik yapıyor bence asla satmaz ,kızın ailesi ev alsın diye yaptığı oyun zaten karakterini ortaya koyuyor.

zaten borcuna düşkün adam tarlayı almadan eşinin ailesinin ev için verdiği parayı öderdi, bunun haricinde adamın karakteri de rezil, konu sahibinin geçen yıl açtığı konu var adamı cirmalayasim geldi. Konu sahibinin yerinde olsam ailemin maddi durumu iyi diye şükrederdim

Aynen

Üni bitirip hemen evlenen herkesin kredi borcu evlilik birliği içinde ödeniyor. Ailenin durumunu karıştırmadan eşine anlatabilirdin.

Çok özür dilerim ama bir aile neden böyle yapar ev vermediği halde neden bi verdik der. 3 tane çocuğum var bu davranışı anlamlandırmaya çalıştım ama beceremedim
Ben de. Soyledikleri kisi de hic oyle hava atilcak bir insan degil. Hava atasilari gelmis herhalde diye dusundum. Bu konuyu okuyana kadar da bu mevzuyu unutmuştum. Dusunun duygusal olarak daha neleri biriktirdiysem bunu birkac saat oncesine kadar hatirlamiyorsuk bile.

Ya her şeyi bir kenara koydum da böyle bir durumu anlatıp da dertleşemeyeceğim eşle evli kalamazdım sanırım, kalmadım da. Çok üzüldüm size en çok bu yüzden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…