Öğrencim ve ben....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şaka gibisin senin gibi karaktersizler yuzunden meslegimizin kıymeti kalmadı... ki hikayenin tamamını okumadım bile doğru olduğuna inanmıyorum...

bu normal bakanlar,bu çocuk kız olsaydı ne düşünürdünüz. öğretmeniyle bunu yaşasaydı
valla o zaman kılıçlar çekilirdi heralde:))
bu işin kızı erkeği olmaz.
insan haysiyetini onurunu herşeyden önce tutmalı ,bi zahmette uçkuruna sahip olmalı.
açıkcası bu saçma hikayeye çok sinirlendim.
hadi doğru olsa bile yahu be kızım bu kadar boşluktamıydın da 3 günde öğrencinle yattın.
bi de kikir kikir yazıp çizmişssin.
bir öğretmen böyle haysiyetini ayaklar altına alır mı?
öğretmenlik hayatında daha nelerle karşılacacalsın.
sen daha dakka bir gol bir öğrencinle yatağa girmişssin.
bu kadar zaafiyet bu kadar gevşeklik olur mu?
zaten bıraksın mesleğini, yüzüne gözüne bulaştırmış daha en başında.

yaşınızı merak ettim açıkçası... çok samimi yazmışsınız.. yaptığınız doğru değil ama sizi kınamıyorum.. aramızda çok yaş farkı yok emişsiniz.. peki neden ayrılığı seçiyorsunuz .. üstelik aşık olmuşsunuz

Gerçek olmasın bence öğretmen demek eğitici öğretici demek meslek saygınızı geçtim bir hanım olarak herşey bu kadar ucuz mu bir hanımın bedeni bu kadar mı ucuz..

yaşınızı merak ettim açıkçası... çok samimi yazmışsınız.. yaptığınız doğru değil ama sizi kınamıyorum.. aramızda çok yaş farkı yok emişsiniz.. peki neden ayrılığı seçiyorsunuz .. üstelik aşık olmuşsunuz
22 yasinda mezun olsun o da en erken 2 yil ozelde calismis 24 atanmis 25 en az 25 yasinda olmali yani yas farkim yok dese de orayi ayarlayamamis

niye zaman ayırıp okudum bilmiyorum.istifa et git başka iş yap.mesleği yeteri kadar kötüye kullanmışsın yeter bence bu kadarı.öğretmenliğin anlamının ne olduğunu bilmeyen yapmasın mesleğe yazık meslegın adına ve diğer çalışanlara yazık

öğretmenlik gibi kutsal yüce bir mesleği 2 dakikalık zevk uğruna ayaklar altına alıyorsunuz...bu sizde şimdi alışkanlık da yapar bence de bırakın mesleği gelecek nesilin böyle öğretmenlerin eline bırakmak olmaz...

22 yasinda mezun olsun o da en erken 2 yil ozelde calismis 24 atanmis 25 en az 25 yasinda olmali yani yas farkim yok dese de orayi ayarlayamamis
gerçekten kurgu mu bilmiyorum ama gerçekse üzüldüm.. aramızda ki yaş farkı belli bile değil demiş.. birine bekaretini verip ve wsonra hiçbirşey olmamış gibi gidebilecek bi bünye nasıl bi bünyedir anlayamadım ben.. 1 günlük zevk uğruna değmezdi. aşık olmak bekaretini vermek değildir.. bari aşık oldum demeseydiniz değil mi ama

gerçekten kurgu mu bilmiyorum ama gerçekse üzüldüm.. aramızda ki yaş farkı belli bile değil demiş.. birine bekaretini verip ve wsonra hiçbirşey olmamış gibi gidebilecek bi bünye nasıl bi bünyedir anlayamadım ben.. 1 günlük zevk uğruna değmezdi. aşık olmak bekaretini vermek değildir.. bari aşık oldum demeseydiniz değil mi ama
olasılıkları düşünmeye gerek yok. olay ortada.

bu normal bakanlar,bu çocuk kız olsaydı ne düşünürdünüz. öğretmeniyle bunu yaşasaydı
Hikaye kurgu mu degilmi bilmem ama 2004 yilinda bir hocam vardi bana asik oldugunu herkes biliyordu asla olumlu bakmadim oda yil 2014 oldu hala hic kimseyle evlenmedi . Bana karsi en ufak bir saygisizligi ahlaksizligi olmadi ask bu ne diyebilirimki, kuzenime benim evlenip evlnmedigimi hala soruyormus uzuluyorum sadece. 5 yil ogretmenimdi simdiyse meslektasiz yinede bana etik gelmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X