Öğrencim ve ben....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okuldan bir öğretmenle yaşamış olsanız bunları, anlarım. Evlenirsiniz diyebilirim. Ama öğrenci bu dediğiniz kişi o_O
Lise son öğrencisi ne kadar olgun olabilir yahu? :KK43: Ben 23 yaşındayım, görüştüğüm tanıştığım insanlar en az 1 yaş büyük oluyor benden ama ben çoğunun olgun olmadığını düşünüyorum. Kaldıki lise son öğrencisi.. :KK20: Mutlaka buna benzer şeyler yaşayan çoktur. Hayretler içinde okudum yazınızı. Ve gözümde canlandırdım sahneleri. İçim cız etti.. :KK12: Çocuğa hiçbir şey olmaz. Sınıfta kaldığına göre çalışkan biri değil. Bu sene öyle ya da böyle özel üniv'e gider hayatına bakar. Peki siz? Nasıl atlatacaksınız bunu? Karşınıza evlenmeyi düşündüğünüz biri çıktığında buraya yeniden başlık açarsınız. Ben bakire değilim bunu nişanlıma nasıl söyleyeceğim diye.. İnanın üzüldüm adınıza. Keşke biraz mantıklı düşünüp ona göre hareket etseydiniz. Aşk desem aşk değil, sevgi desem hiç değil. Hani aşk devreye girince mantık uçtu gitti desem... Ayrıca pek yaş farkı yok demişsiniz ama mantıken düşününce nerden baksanız 5 6 yaş var. Bana göre 5 6 az denilebilecek bir yaş farkı değil. Erkek kadından 5 6 yaş büyük olsa ideal derim ama öğretmen-öğrenci için aynı şeyleri diyemeyeceğim kusura bakmayın. Kendinizi bu şekilde rahatlatmaya çalışmayın. Nasıl olsa yaşıt sayılırız, olgun biri, gülüşü güzel vs.. Siz öğretmensiniz o ise öğrenci! Allah yardımcınız olsun ne diyeyim.. :KK64:

Bu nasıl yozlaşmışlık bu ne ahlaksızlıktır ya bir de marifet gibi anlatmış his katmak için de bol bol edebiyat parçalamışsın. Gözümün önüne oğlum geldi büyümüş de böylesi biriyle ... Allah korusun aklımı kaçıracaktım . O çocuktan ve başka gencecik çocuklardan uzak dur git kendi yaşıtlarınla yaşa ne yaşayacaksan

Hikaye kurgu mu degilmi bilmem ama 2004 yilinda bir hocam vardi bana asik oldugunu herkes biliyordu asla olumlu bakmadim oda yil 2014 oldu hala hic kimseyle evlenmedi . Bana karsi en ufak bir saygisizligi ahlaksizligi olmadi ask bu ne diyebilirimki, kuzenime benim evlenip evlnmedigimi hala soruyormus uzuluyorum sadece. 5 yil ogretmenimdi simdiyse meslektasiz yinede bana etik gelmiyor.

Peki sana asik oldugunu nasil herkes biliyordu?

gerçekten kurgu mu bilmiyorum ama gerçekse üzüldüm.. aramızda ki yaş farkı belli bile değil demiş.. birine bekaretini verip ve wsonra hiçbirşey olmamış gibi gidebilecek bi bünye nasıl bi bünyedir anlayamadım ben.. 1 günlük zevk uğruna değmezdi. aşık olmak bekaretini vermek değildir.. bari aşık oldum demeseydiniz değil mi ama
Kesin kurgu cnm onca unv de saklamis vermemis ozelde calismis vermemis gitmis ogrencisine vermis bekaretini kurguyu da biraz mantikli kursaymis iyi olurmus

ah kadın ah...
esiri oluyoruz bazen saçma sapan duyguların...
mantıgımız hep ön planda olmalı...
bir süre vicdan azabı çekeceksin .. sonra geçecek gibi olacak...
bir psikolog ile görüş. çevrelerden olmasın ama...
iyilenmeye bak...

Durumumuz vardı, sonuna kadar okudum ve sana laflar hazırladım: Hayatımdan beş dakika çaldın kardeş, lüzumsuz yere. İşim de vardı halbuki.
"Cool story bro" diyemeyeceğim.

Bu hikaye fake olsun yada olmasın

Tek gerçek bu işlerin bu kadar ucuzlaşmaması gerek.

Hayvanlardan bi farkımız olsun demi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X