Öğrencim ve ben....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
evet

evet açıkca çekinmeyin yatın kalkın demeye getirmiş.

evet bu konunun gerçek dışı bir hikaye olması, nasıl bir yozlaşma içinde olduğumuzu değiştirmiyor. normal bişeymiş gibi anlatıp bir de yorum bekleyen insanlar var bu ülkede. rezalet iğrençlik. bunlara tepki verip rezil ettikçe belki utanmayı öğrenirler

Benim liseden erkek arkadasimin bi tanesi de boyle bayan ogretmenimize asik olmustu. Onceleri hoca pas vermiyordu aralarin da 9 yas vardi.Okul (lise)bitti iliskileri basladi sonrasinda arkadasim da atandi evlendiler.Hatta arka arkaya iki cocuklari bile oldu cok da mutlular bence etik veya degil olabilir seyler bunlar yalniz sizin kendinizi hemen teslim edip birlikte olmaniz etiksizlestirmis durumu.

Bence doğru, evet anlatırken allayıp pullamış fakat bu olayın gerçek oluşunu etkilemez diye düşünüyorum. Şimdi de muhtemelen okulda ve yorumlara cevap vermiyor.
Ama şahsi görüşüm istifa etmeyecek ve dönem sonuna kadar bir kaç kez daha birlikte olacaklar.
Sonra çocuk mezun olacak ve görüşmeyecekler.

olayın ahlaki boyutuna değinmeden....
sistemde kayıtlı olan öğrencinin değil velinin telefon numarasıdır
ve gece yarısı da mesaj yazılmaz sanırım
öyle canın isteyince de tayin olunmaz, olsa ben buralarda gün saymazdım

ben bu hikayeyi tamamlayamadım, inandırıcı bulmuyorum
ki umarım da öyledir
çocuklarım diyorum hepsine ben...yaşı, olgunluğu ne fark eder!

Olaya değil de şu yorumlara taktım ben, niye öyle diyorsunuz ki? Olabilir gayet de.

İşte bende de tecrübeyle sabit olabilir
O yüzden şaşırdım üst üste birkaç kişi birden yazınca bende mi anormallik var diye

Aboov sus sus çaktırma o zaman

Oh be, benimle aynı şeyi yazan biri daha çıktı
Aman sus, şimdi azgın kadınlar olarak taşa tutulmayalım.

İnşallah öyledir canım ne bileyim ben öyle kolay kolay insanları yargılayamam, empati yapmaya çalışırım ama bu ahlaksızlığı okurken çok canım sıkıldı. Güçlü kadınmış pehh

Benim aklıma takılan bir şey var bende zamanında vajinismustum yaklaşık 2 sene eşim ile birlikte olamadım korkudan ki benim gibi çok insan var siz nasıl bekaretinizi gözünüzü kırpmadan düşünmeden verebildiniz üstelik defalarca gerçekten şaşırdım ama tek tavsiyem nacizane oradan uzaklaşın başka bir okulda görevinize devam edin bana kalırsa orada kalmaya devam ederseniz sıkıntılı olur bu durumu atlatmanız uzun sürer ve bu da size zarar dan başka bir şey getirmez, hakkınızda hayırlısı ama hikayeniz inanılmaz geliyor bana

Kesinlikle öyle, yok bir de yargılamayın diyor e niye yargılayalım canım ne var bunda öğrencinle yatmışsın aşk bu dememizi bekliyor

hehe onu bende yazacaktım, atladım,
Devlet memuru kafasına göre istifa edip başka bir şehre atanabiliyor mu yahu??
Bana da inandırıcı gelmeyen tek nokta bu oldu açıkçası.
Yoksa yaşadığını söylediği şey her ne kadar doğru olmasa da olabilecek bir durum.

Konu gerçek mi değil mi bilemem ama banada biraz öğretmen-öğrenci fantazisi gibi geldi. Olayı gerçek varsayarsak; yahu insan 3-5 günlük tanıdığı öğrencisiyle nasıl ilişkiye girer? Evlenmeden önce ilişkiye girmeye karşi değilim ama arkadaş hangi ara aşık oldun hangi ara seviştin? Çocuk olgun diyemi teslim oldun. Hangi aklı başında olan kadın daha ilk buluşmasında yada daha ilk yakınlaşmasında teslim eder kendini. Olayın etikliğini tartışmıyorum bile. Ama bana mantık dışi geldi bu hikaye.

Ben bir anne değilim ama sizi çok iyi anlıyorum. Kendi yaşıtlarıyla ne yaparsa yapsın; iki tarafın rızası olduktan sonra beni ilgilendirmez ama hala lise sıralarında bir çocukla böyle bişey yaşayıp aman de ne güzel yapmışım, çok da mutlu oldum sonrasında, artık hayatıma daha güçlü devam edeceğim demesi traji komik. İradesine sahip olan insan güçlüdür. Konunun gerçek olduğunu hiç sanmıyorum ama Rabbim herkesin evladını ahlak ve vicdan yoksunu insanlardan korusun.

üzüldüm açıkçası bu kadar ilgiye ve sevgiye muhtaç ve bu derece boşluk, karşınıza öğrenciniz çıkmış bu evli bir erkek uyuşturucu müptelası her şey olabilirdi.neden kendinizi bu kadar savunmasız bıraktınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…