oglusum olacakmissssssss

tebrikler loracım allah analı babalı büyütsün benim bir kızım var bu erkekmiş gibi geliyor nelere aşerdin anlatsana biraz belirtiler nelerdi

lora sanki ben sana erkek olacak demiştim gibime geliyo...hani sen kızda erkekte nasıl olur diye bişey sormuştum....allahım kucağınada almayı nasip etsin...erkekte pek yanılmıyo dr lar...benimde bir oğlum var...dr hemen anlamıştı...

tebrikler loracım allah analı babalı büyütsün benim bir kızım var bu erkekmiş gibi geliyor nelere aşerdin anlatsana biraz belirtiler nelerdi

cnm ilk iki bucuk ay eksi yedim ama sonrasinda tatliya kaymaya basladim hic unutmam bi keresinde gece 12de esimi soylemesi ayip baklava almaya yollamistim cunku ruyalarimdada goruyodum takmiyodum kafama ama artik yemeseydim canim cikacak gibi hissettim simdi hala tatli yiyorum cok eksi seyleri sevmiyorum yuzumde yeni yeni sivilcelenme olusmaya basladi yani cirkinlestim diyebilirim eti cok yedim caydan cok tiksindim simdilik aklima gelenler bunlar sormak istedigin bisey varsa sor cnm

Loracim Hayirlisi Olsun Kaç Aylik Oldun Sen Bende Senin Hemen Arkandan Hamile Olduğumu öğrenmiştim..

Loracim Cedvele Bakilirsa Aramizda Yanlizca 3-4 Gün Var Benimde Yarin Randevum Var 2li Testler Için Accaba Bende Görebilecekmiyim .bu Arrad Bulantilarin Ne Alemde Devam Ediyomu

Loracim Cedvele Bakilirsa Aramizda Yanlizca 3-4 Gün Var Benimde Yarin Randevum Var 2li Testler Için Accaba Bende Görebilecekmiyim .bu Arrad Bulantilarin Ne Alemde Devam Ediyomu

evet cnm bugun itibariyle 12+3 haftaligiz bulantilarim tam bitti derken dun ve bugun cok fena kustum ama mide bulantisi ilacimi biraktigim icin oldu cunku artik bitti sandim bugun yine baslayacam ilacima malesef isallah 1-2 hafta icinde biter cnmben ayrintili 3 boyutlu ultrasonda gordum bebegin cinsiyetini sende girersen belki gorursun hayirlisi cnm

tebrikler canım allah analı babalı büyütsünn sağlıkla kucağına alman dileğiyle

sagol cnm sen kacinci haftada ogrenmistin cinsiyetini sence kesin oglum diyebilirmiyim acaba sabahtan beri 3 boyutlu ultrason goruntulerine bakiyorum valla benimkinin pipisinemi benziyor dye hehe inanamiyorum ya ama hayirlisi olsun artik cnm

Benim Bulantilarim Geçti Yanlizca Arada Bir Hafif Oluyo .loracim Hareketlerini Hissetmeye Başladinmi Peki Benim Bazen Karnimin Içinde Soltarafta Genelde Sanki Damar Atmasi Gibi Bişi Oluyo çok Kisa Sürüyo Biliyorum Dahaerken Ama Işte Yinede Bebeğim Mi Diye Düşünmeden Edemiyorum..

kiz gozun aydin benden once cinsiyetini ogrendin ya helal olsun valla benimkinde hala tik yok ama bende oglan hissediyorum demistim ya ruyalarimda hep erkek goruyorum hislerim hala o yonden devam ediyor benimde ogrenmeme az kaldi ayin 30 da belli olcak

valla ayni hareketleri bende duyuorum cnm erkek bebeklerde hareket hemen hissedilir diyorlar bana sorduklarinda ben hissediyorum diyodum bana oglun olacak senin diyorlardi ama tabi hersey soylenti insan merak edince cinsiyetini herseyi duyar oluyor hayirlisi artik

lora hayırlı olsun umarım sağlıklı bir şekilde hepimiz bebişlerimize kavuşuruz

Loracım bende artık kayıp ilanı verecektim bu kız nerelerde diye. oğluşunu tebrik ederim çok güzel bir haber, bende hala inanamıyorum benimkinin oğlan olduğuna ama zamanla alışıyorsun. sağlıklı olsunda gerisi hiç önemli değil. Ben de tatile başlıyorum bu haftadan sonra, temmuzun 15 ine kadar falan sürecek. nasıl geçiyor loracım hamişliğin iyi mi?

gözün aydın loracım allah tamamına erdirsin..............

asil kayip olan sensin sekerim sen kacinci haftada ogrenmistin oglusun olacagini ben ayrintili ultrasonda ogrendim bakalim doktor ancak kesin derse inanirim heralde

isallah hislerinde yanilmazsin cnm evet ben senden once ogrendim hahayyt sen ayrintili ultrasona girdinmi cnm 3 boyutlu onda gorunuyor baya

lora canim cok sevindim:1hug:
hadi hayirlisi sen kiz istiyordun ama olsun beeee saglikli olsun da farketmez dimi canima.s ama bakarsin kizdir cok az bir ihtimal da olsa..

ay ben de cok heycanliyim benim de dr a gittigim zaman 12 haftalik olacagim acaba belli olur mu benimki de neyse hayirlisi...:smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…