oglusum olacakmissssssss

yok canım ben de buralardayım da karşılaşamadık demekki. Ben 16. haftamda öğrenmiştim oğlum olacağını, ayrıntılı utrasonda değildi normaldi. gelecek hafta yine bakacak doktor artık 21. haftamda olacağım heralde kesinleşir. Geçen sefer doktor %90 demişti ama bebek büyüdükçe daha da kesinleşir demişti. Bilmiyorum artık. Herşeyden önemli olan sağlığı yaa gerisine alışıyorsun zaten zamanla. Benim eşimde kızım kızım diye sayıklıyordu, o da şok olmuştu şimdilerde alışmaya başladı artık. Benim bebeğimde çok erken oynadı, hareketlerini çok erken zamanlarda bile hissediyordum, o yüzden herkes erkek diyordu bana da ve ben de rüyalarımda erkek görüyordum, etraftakilerin etkisiyle oluyor sanıyordum rüyaların tersi çıkar diyordum aynı senin gibi olmuş yani canım ama oğlum var işte. Öğreneli bir ay oldu artık alıştım tabiki ama hala içinde şüphe yok desem yalan söylemiş olurum. bu gittiğimde artık tam emin olacağım.

seninki kesindir artik cnm bence inanmak icin gec bile kalmissin bak ayni olmus herseyimiz demekki ya beyaz seninle aramizda bir bag olustuguna kesin inaniyorum arik ya nedir bu bacim senin hamile oldugunu ben hissettim benimkini sen hissettin seninki erkek benimki erkek gidisat ayni nedir bu seninle aramizdaki sey ben anlayamadim sen anladinmi:)))))))))))))))ŞenizŞenizŞeniz

seninki kesindir artik cnm bence inanmak icin gec bile kalmissin bak ayni olmus herseyimiz demekki ya beyaz seninle aramizda bir bag olustuguna kesin inaniyorum arik ya nedir bu bacim senin hamile oldugunu ben hissettim benimkini sen hissettin seninki erkek benimki erkek gidisat ayni nedir bu seninle aramizdaki sey ben anlayamadim sen anladinmi:)))))))))))))))ŞenizŞenizŞeniz

yok valla şekerim ben de çözemedim gizli bir bağ var aramızda gerçekten herşey birbirine çok benzer gidiyor. Allah tarafından burada karşılaştık, en umutsuz olduğumuz zamanlarda birbirimizin umudu olduk ve tabi bu umutlar gerçeğe dönüştü sırnaşık şey inşallah sonuna kadar böyle güzel olaylarımıza ortak oluruz. Oğluşlarımızda birbirini tanır belki bakarsın belli mi olur a.s.

yok valla şekerim ben de çözemedim gizli bir bağ var aramızda gerçekten herşey birbirine çok benzer gidiyor. Allah tarafından burada karşılaştık, en umutsuz olduğumuz zamanlarda birbirimizin umudu olduk ve tabi bu umutlar gerçeğe dönüştü sırnaşık şey inşallah sonuna kadar böyle güzel olaylarımıza ortak oluruz. Oğluşlarımızda birbirini tanır belki bakarsın belli mi olur a.s.

kimbilir bir gun belki sana misafirlige gelirim sekerim belli olmaz valla benim isim hele bir turkiyeye geleyim sanada ugrarim hayat mucizelerle doludur bakarsin siki bir dost oluruz bir gun:içelim:

loracigim tebrik ederim Allah saglikla kucagina almayida nasip etsin oglusunu insallah
bende hep bebegim olursa kiz olsun diyorum ama tabiki saglik herseyden onemli saglikli olsunda oglan kiz farketmez hersey gonlunce olsun canim

X