oglusum olacakmissssssss

tebrikler güzel anne. bende kızın olcak diye tahmin ediyodum ama genelde çaydan tiksinenlerin oğluşu oluyomuş öe duydum valla. hayırlı evlat olsun inşallah darısı başımıza Şeniz :nazar: :nazar: :nazar:

loracım biz kız diyoduk :))) yanıldık
oğlusun hayırlı olsun ,farketmez kız erkek sağlıklı olsun da

kesinlikle once saglik tabi cnm ama niye yalan soyleyim hala kiz olasiligini kafamdan atamiyorum nedense neden bu kadar cok fazla kaptirmisim kendimi bilmiyorum hep kizim diye seviyordum ama olsun artik oglusum derim demi ama hehehe

kesinlikle once saglik tabi cnm ama niye yalan soyleyim hala kiz olasiligini kafamdan atamiyorum nedense neden bu kadar cok fazla kaptirmisim kendimi bilmiyorum hep kizim diye seviyordum ama olsun artik oglusum derim demi ama hehehe

benimdeiçimden senin kızın olacak diye geçiyordu hep ya..ikinciye artık güzelim naniknanik

tebrikler güzel anne. bende kızın olcak diye tahmin ediyodum ama genelde çaydan tiksinenlerin oğluşu oluyomuş öe duydum valla. hayırlı evlat olsun inşallah darısı başımıza Şeniz :nazar: :nazar: :nazar:

oylemiymis cnm belkide oabilir aslinda niye yalan soyleyim bendekilerin hepsi erkek belirtisiydi ama inanamiyordum karnim ilk sivri sismeye basladi 2.5 aydan sonra tatliya aserdim bide suratim sivilce doldu hareketini cok erken hissettim erkek bebislerin harektleri daha cabuk belli olurmus diyorlardiama yok ya falan diyordum hayirlisi herseyin artik darisi olmayanlara isallahhhhhhhhhhhhhh

ayyy canım yaa senin adına çok sevindim bebişin sağlıkla gelsina.s.

kiz sus bakim daha ne istion iste oglusun olcakmis insallah
hayirlisi olsun kiz erkek fark etmez
ben sana ne demistim erkek mi demistim
ay vallaha hatirlayamadim kafam iycene karisik zati
hadi gozun aydin olsun canim
esini de tebrik ederim

kiz sus bakim daha ne istion iste oglusun olcakmis insallah
hayirlisi olsun kiz erkek fark etmez
ben sana ne demistim erkek mi demistim
ay vallaha hatirlayamadim kafam iycene karisik zati
hadi gozun aydin olsun canim
esini de tebrik ederim

yok cnm tabiki farketmez sen bana bir tahminde bulunmamistin sekerim ben hatirlamiyorum ama herseyin hayirlisi olsun sen nasilsin gorunmuyosun artik bide dogum yaptiktan sonra kimse gelmiyor diye yakiniyordun simdi sen dogum yapmadan girmez oldun siteye nankor seni unutluduk tabeee yok saka saka sen simdi agirlasmissindir iyice cnm fazla yorma kendini

hayırlı olsun canımm....ne güzelll erkek annesi olacaksınnn...biliyorum bütün bayanlar kız evlat ister bende öyle olmasını istiyorum gerçi şu an yokta yani olacağı zaman kızım olsun isterim ama allah bilir orasını hayırlı sağlıklı olsunn...senin için hayırlısı böyleymiş demek ki ......belki 2 incisi kız olurr.allah gönlüne göre versin....

tebrik ederim loracim.bende ögrenmek icin sabirsizlaniyorum sekerim.ogluna ve kendine iyi bak canim

hayırlı olsun canımm....ne güzelll erkek annesi olacaksınnn...biliyorum bütün bayanlar kız evlat ister bende öyle olmasını istiyorum gerçi şu an yokta yani olacağı zaman kızım olsun isterim ama allah bilir orasını hayırlı sağlıklı olsunn...senin için hayırlısı böyleymiş demek ki ......belki 2 incisi kız olurr.allah gönlüne göre versin....

cnm aslinda erkek istemedigimden degil suan da cok mutluyum ama ne bileyim oglum olabilecegi hic aklima gelmezdi yoksa cok daha fazla sevindim saglikli olsun yeter darisi isallah basina :emir_bebek:

tebrikler.. Allah tamamına erdirsin..isim buldunuz mu?

hayir cnm kizimiz olsaydi ona kesin bulmustuk am erkek icin daha bakacaz kayinbabama soz vermistim erkek olunca o istedi koymayi bende tamam demistim bakalim ne diycek

lora canım ben sana bişey sormak istiyorum
konuyla pek alaksı yok ama kusura bakma
hani sende baby-gaga.com yazan yerde bebek resmi var
onu nasıl yaptın
mesela ben bebeğim 6+3 günlük yapmak istiyorum
nasıl yapıcam
yardımcı olursan sevinirim

kizlar bugun ayrintili ultrasona girdim doktor yuzde 90 erkek dedi ben hep kiz olacagini hissetmistim gerci hala inanmiyorum ama hayirlisi neyse o olsun hayret valla nasil yanildigimi anlayamadim ruyamda bugune kadar hep erkek bebek gormustum ama hep ruyalarin tersi cikar diye dusunuyordum hatta rüyamda oglusumun ismini bile soylemisti annem bana ismi yagizmis esim istemiyor ama bu ismi bakalim artik hayirlisi diyelim hala yuzde 10 yanilma payi var sonucta kendimi kaptirmak istemiyorum

canım allah analı babalı buyutsun senın adına cok sevındımm tebrık ederım senı oğlan anasııı sırnaşık şeysırnaşık şey

lora canım ben sana bişey sormak istiyorum
konuyla pek alaksı yok ama kusura bakma
hani sende baby-gaga.com yazan yerde bebek resmi var
onu nasıl yaptın
mesela ben bebeğim 6+3 günlük yapmak istiyorum
nasıl yapıcam
yardımcı olursan sevinirim

cnm sen bana dogum yapacagin gunu soyle ben sana yapayim

X