oglusum olacakmissssssss

sagol cnm sen kacinci haftada ogrenmistin cinsiyetini sence kesin oglum diyebilirmiyim acaba sabahtan beri 3 boyutlu ultrason goruntulerine bakiyorum valla benimkinin pipisinemi benziyor dye hehe inanamiyorum ya ama hayirlisi olsun artik cnm

canım bana 14. haftadada %70 erkek demişti ama normAL ultrasondu...bidahada değişmedi yaramazım...değişmez yani merak etme...üstelik seninki büyük ultrasonmuş...

lora canim cok sevindim:1hug:
hadi hayirlisi sen kiz istiyordun ama olsun beeee saglikli olsun da farketmez dimi canima.s ama bakarsin kizdir cok az bir ihtimal da olsa..:emir_bebek:

ay ben de cok heycanliyim benim de dr a gittigim zaman 12 haftalik olacagim acaba belli olur mu benimki de neyse hayirlisi...:smiley-cool:

sagol cnm sende erkek hissediyorum demistin bakarsin seninkide kiz olurmus ama tabi isallah allah gonlune gore verir cnm ayrintili ultrasona girersen hemencik ogrenebilirsin herseyin hayirlisi kiz erkek hic farketmiyor saglikla kucagimiza alalim yeter :emir_bebek:

sagol cnm sende erkek hissediyorum demistin bakarsin seninkide kiz olurmus ama tabi isallah allah gonlune gore verir cnm ayrintili ultrasona girersen hemencik ogrenebilirsin herseyin hayirlisi kiz erkek hic farketmiyor saglikla kucagimiza alalim yeter :emir_bebek:

evet canim haklisin saglikli olsunlar yeter...a.s
kiz erkek hic farketmez..:emir_bebek:
Bakalim dr a söyleyeyim ayrintili ultrasona alirsa ögreniriz ...
Ayyy cok heycanladim kiz simdi cok guzel yaa...:roflol:
Allah im hep böyle guzel seylerden bahsetmeyi nasip etsin insallah....:1hug:

canım bana 14. haftadada %70 erkek demişti ama normAL ultrasondu...bidahada değişmedi yaramazım...değişmez yani merak etme...üstelik seninki büyük ultrasonmuş...

evet hem buyuk hemde 3 boyutluydu doktor anlar heralde tecrubeli birine benziyodu bide neden durup dururken yuzde doksan desinki zaten hic bir doktorun ilk zamanlarda kesin dedigini sanmam ancak 20.haftada kesin diyebiliyorlarmis olsun cnm ya ben yinede cooooooooook mutluyum allaha sukur bide benimki pek bir hevesli pipisini acmaya daha oncede eller ayaklar acik duruyodu benim edepsiz diyorum bana neysede babasina ne bu rahatlik dimi ama hehehehe:)))))

canım hadı hayırlısı olsun ıns saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın opt canımmmm

cnm ilk iki bucuk ay eksi yedim ama sonrasinda tatliya kaymaya basladim hic unutmam bi keresinde gece 12de esimi soylemesi ayip baklava almaya yollamistim cunku ruyalarimdada goruyodum takmiyodum kafama ama artik yemeseydim canim cikacak gibi hissettim simdi hala tatli yiyorum cok eksi seyleri sevmiyorum yuzumde yeni yeni sivilcelenme olusmaya basladi yani cirkinlestim diyebilirim eti cok yedim caydan cok tiksindim simdilik aklima gelenler bunlar sormak istedigin bisey varsa sor cnm

vallah bende acayip şekilde karpuz yiyorum peynir ve et favorilerim bu aralar banada erkekmiş gibi geliyor ben dün gittim doktora belli olmadı 15 gün sonra yine gidicem hakkımızda hayırlısı inşallahyasakkelime:sm_cool:

:nazar::emir_bebek:hayırlı olsun canım analı babalı buyur ıns...dunya tatlısı bır oglan olur umarım...bızlerede dua et olur mu??????a.s.

vallah bende acayip şekilde karpuz yiyorum peynir ve et favorilerim bu aralar banada erkekmiş gibi geliyor ben dün gittim doktora belli olmadı 15 gün sonra yine gidicem hakkımızda hayırlısı inşallahyasakkelime:sm_cool:

hadi hayirlisi bakalim...bu aserme herkeste oluyor galiba..a.s
mesela ben ilk haftalarimda eksiyi cok yedim,sonraki hafta da tatliya taktim ve simdi de tursu delisi oldum bebegim tursu icinde buyuyor:roflol:...bakalim daha neler olacak..:uhm:

tebrik ederim! a.s.
Temkinli olmanız hoşuma gitti, en iyisi bu, çünkü oğlan ya da kendini belli etmeyen bir kız olabilir tabii ki. :sm_confused:Biri için heveslenip sonra diğeri olursa haksızlık olmasın değil mi, yıllar sonra sen beni oğlan/kız diye beklediydin dimi anne? demesin, değil mi?sırnaşık şeya.s.

arkadaşlar bebeğin cinsiyeti kaç haftalıkken belli oluyor bilen varmı

loracığım canım çok sevindim herşeyde bir hayır vardır demekki senin gelinin olacak :))))bakarsın ikinciside bi damat sahibi yapar seni neden olmasın:)))

tebrik ederim! a.s.
Temkinli olmanız hoşuma gitti, en iyisi bu, çünkü oğlan ya da kendini belli etmeyen bir kız olabilir tabii ki. :sm_confused:Biri için heveslenip sonra diğeri olursa haksızlık olmasın değil mi, yıllar sonra sen beni oğlan/kız diye beklediydin dimi anne? demesin, değil mi?sırnaşık şeya.s.

tabiki haklisin cnm ama kiz erkek hic onemli degil aslinda cunku kizda olsa erkekte bizim bebegimiz sonucta zaten bu ayrimi yapan herkesi kinarim ben onemli olan sagliktir gerisi onemsiz....

arkadaşlar bebeğin cinsiyeti kaç haftalıkken belli oluyor bilen varmı

erkekler hemen gosterir diye biliyorum ben 12 haftalikken en erken gorulebiliyor cnm ama en kesin sonuc 16. haftada veriliyor bide bebegin pozisyonuna bagli bazi bebekler hep kapatiyor ama benimki mesela basindan beri eller kollar aciktaydi zaten esim ozaman erkek oldugunu anladi cunku bizimkinde hic utanma yok hehehehe:)))):emir_bebek:

canım gözünaydın bebişin oğlan olacak he bende bütün gece bebişin cinsiyetiyle uğraşıyodum nasıl dayanacam ayın sonuna kadar hakkımızda hayırlısı

asil kayip olan sensin sekerim sen kacinci haftada ogrenmistin oglusun olacagini ben ayrintili ultrasonda ogrendim bakalim doktor ancak kesin derse inanirim heralde

yok canım ben de buralardayım da karşılaşamadık demekki. Ben 16. haftamda öğrenmiştim oğlum olacağını, ayrıntılı utrasonda değildi normaldi. gelecek hafta yine bakacak doktor artık 21. haftamda olacağım heralde kesinleşir. Geçen sefer doktor %90 demişti ama bebek büyüdükçe daha da kesinleşir demişti. Bilmiyorum artık. Herşeyden önemli olan sağlığı yaa gerisine alışıyorsun zaten zamanla. Benim eşimde kızım kızım diye sayıklıyordu, o da şok olmuştu şimdilerde alışmaya başladı artık. Benim bebeğimde çok erken oynadı, hareketlerini çok erken zamanlarda bile hissediyordum, o yüzden herkes erkek diyordu bana da ve ben de rüyalarımda erkek görüyordum, etraftakilerin etkisiyle oluyor sanıyordum rüyaların tersi çıkar diyordum aynı senin gibi olmuş yani canım ama oğlum var işte. Öğreneli bir ay oldu artık alıştım tabiki ama hala içinde şüphe yok desem yalan söylemiş olurum. bu gittiğimde artık tam emin olacağım.

sağlıklı bir şekilde allah kucağına almayı nasip etsin...

X