oglusum olacakmissssssss

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
3.615
12
kizlar bugun ayrintili ultrasona girdim doktor yuzde 90 erkek dedi ben hep kiz olacagini hissetmistim gerci hala inanmiyorum ama hayirlisi neyse o olsun hayret valla nasil yanildigimi anlayamadim ruyamda bugune kadar hep erkek bebek gormustum ama hep ruyalarin tersi cikar diye dusunuyordum hatta rüyamda oglusumun ismini bile soylemisti annem bana ismi yagizmis esim istemiyor ama bu ismi bakalim artik hayirlisi diyelim hala yuzde 10 yanilma payi var sonucta kendimi kaptirmak istemiyorum

Son düzenleme:
:))) Canım benim allah analı babalı büyütsün inşallah. Hayırlı sağlıkli bir evlat olsunda dediğin gibi hayırlısı olsun bitanem. Bu arada yağız ismi benim favorimdir bilgin olsun:))

tatlı kuş allah hayırlı sağlıklı evlatlar versin canım.
yağız ismini bende istedim ama eşim istemiyor.

canım benim tebrikler....
sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim...
yağız ismi hakikatten çok güzelllll

Gözün aydın arkadaşım. İnş. hayırlı bir evlat olur. Darısı başımıza artık

canım Allah tamamına erdirsin.bi tane daha çapkın geliyor yani.
Allahım analı babalı büyütsün inşallah:nazar:

oy oy oy ne güzel erkenden öğrenmişsin :teytey: inşallah kucağınada alırsın sağlıkla canım Şeniz

tebrikler canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. hayırlı evlat olsun inşallah..

gözün aydın cnm allah bi nefeste kurtarsın inş
yanılma payı da olsa bebişlerimizle ilgili haberlerde ne kadr seviniyoruz dimi??
aramızda az var bende öğrenebilirim belki ayy heyecanlandım şimdi bak
öpüyorum seni...sevgiler..

AMANINNNNNN NE ÇABUK GÖSTERTTİ KISSSSSS...

MAAŞALLAAAAH TÜTÜTÜ :nazar::nazar:

ALLAH SAĞLIKLA BÜYÜTMEK NASİB ETSİN CANIM a.s.

gözün aydın cnm allah bi nefeste kurtarsın inş
yanılma payı da olsa bebişlerimizle ilgili haberlerde ne kadr seviniyoruz dimi??
aramızda az var bende öğrenebilirim belki ayy heyecanlandım şimdi bak
öpüyorum seni...sevgiler..

evet cnm uc boyutlu ultrasonda bakti benim doktorum o yuzden sanirim erken ogrendik ama hic belli olmaz saglikli olsunda hic farketmezdi zaten artik darisi basina ama simdiden soyleyim hisler yaniltiyor bide genelde eslerin tahmini daha cok tutuyor sanki tabi herseyde yuzde 50 olasilik var gerci

gözünaydın loracım.allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.kendine ve oğluşuna iyibak a.s.:nazar:

tebrikler...Allah analı babalı büyütsün...darısı tüm isteyenlere (amin.....)

loracimm tebriklerr hayatimm ben biliyordum senin oglun olacaginiii
hissetmistimm

loracım biz kız diyoduk :))) yanıldık
oğlusun hayırlı olsun ,farketmez kız erkek sağlıklı olsun da

X