Oğlumun okul kaydı sorunu

Burada yorumlarda ilkokul çağına gelmiş çocuk denildiği için olabilir mi acaba yorumum. Ayrıca dilekçe verilmediyse yine ilkokula düşer hanımefendi. Dilekçe verip iki okulla da görüşmeden yine yapamaz.
E tamam RAM diyorsunuz kadının kafasını ya da başka okuyanların kafasını karıştırıyorsunuz. 2 okula da gerek yok. Sadece ilkokula dilekçe verecek hepsi bu

E tamam RAM diyorsunuz kadının kafasını ya da başka okuyanların kafasını karıştırıyorsunuz. 2 okula da gerek yok. Sadece ilkokula dilekçe verecek hepsi bu
Ben üyeyi başka bir üyeyle karıştırdım siz düzelttiniz. Benim mesajım kafa karıştırmış olabilir konu sahibinden de özür dilerim konuyu yanlış yönlendirdim

"Ram raporuna gerek yok. beni başka üyeyle karıştırdınız" diyebilir. Sadece dilekçe verirse olmaz çünkü ikamet değişikliği olmuş. Belli ki sistemsel bir hata var. Yeni ikamet ettiği yere de gelmemiş kayıt. İki okulla da görüşmeli deme sebebim buydu.

Siz önceki konuyu bilmiyorsunuz sanırım ondan böyle oldu. Kadının hiç ikameti yoktu. Yavrucak hiç okul görmemiş. Kötü bir eşe sahip. Be ev kirası ödüyor ne ev geçindiriyor. Ev sahibi de ikameti vermiyordu. Biz burada kızdık çocupu eğitimden mahrum bırakma diye. O da dinlemiş neyseki annesine ikamet aldırmış. Çocuğun yani hiçbir okulda kaydı yoktu. Şu an sisteme bir müdahale gerekebilir yetkililerce. Ve çocuğun ilkokuldan önce son şansı. Anaokula gitmesi gerek en azından ilk etapta okuldan ürkmemesi için. Durum bu

Yok hayır bilmiyorum. O çocuk ilkokula giderse sudan çıkmış balığa döner. Berbat bir babanın sorumsuzluğunu çocuk çekmesin tabiki. Belli ki sistemde bir sorun olmuş. Neyse ki çözülemeyecek bir şey değil.

İkameti nasil olmaz yani saglik ocagina filan nasil giriş yapıyor?

Sizin çocuğunuz 72 aylık ilk okula başlaması gerekiyor, önümüzdeki sene 84 aylık olacak geç olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…