Bebek İkinci El Oğlumun kıyafetleri kullanılmış ve sıfır!

tamam gördüm teşekkürler. hediye göndereceğim için etiketli olmasını tercih ettim. tek parça için de kargo parası vermeyeyim olmuşken 2-3 parça olsun istedim. yükleyeceğiniz varsa beklerim.

Pazartesi kargoya gideceğim ürün almak isteyen varsa aklında olsun

2 5 6 10 bunları almak istiyorum kaç lira. Birde başka ürünler varsa elinizde onlarıda yükleyin toplu alım yapayım

2 5 6 10 bunları almak istiyorum kaç lira. Birde başka ürünler varsa elinizde onlarıda yükleyin toplu alım yapayım

Sıfırlardan değil mi bunlar
2 slopet
5 üst
6 ceket SATILDI
10 3lü takım

3 ürün 25 tl yapıyor tüm ürünler bunlar başka ilana koyacağım yok

Tamam gönderim kargo sizemi ait oluyor yada kargo ücretleri ne kadar. Hesap numarasınamı para yatırıyoruz ilk alışverişim olcak kısmetse :)

Tamam gönderim kargo sizemi ait oluyor yada kargo ücretleri ne kadar. Hesap numarasınamı para yatırıyoruz ilk alışverişim olcak kısmetse :)

Hesaba havale yapıyorsunuz ben de kargoluyorum başka beğendikleriniz varsa fiyatlarda anlaşırız siz karar verin sonra ben size Iban no yollayayım

Tamam benim özelden mesaj yazma hakkım yokmuş. Siz gönderince bana hesap numaranızı gönderirsiniz. Hangi şehirdesiniz bu arada.

Kalanlar
Sıfırlardan uyku tulumu
H&m şapka
Mavi jeans turuncu üst
Carters tulum
Wenice hırka
Yazlık gömlek

2. El
Çizgili üstler 2li
4lü çıtçıtlı
Uyku tulumu

Ayrıca chicco cam biberon
Tupperware mama kabı
2 adet 12-18 ay üst
Bir de panduflar var resim koymaya çalışıcam bi ara

Son düzenleme:
sıfırlardan kısa kollu gömlek 12-18 aya uyar mı
üzerinde 2 yas yazıyor ama kalıbı kucukse belki uyar bize
bir de kırmızı 3lü takım satıldı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…