Oğlumun kirpiği döküldü 😔

Ya normal mi bu kadar dökülme tekrar doktora gidin bence b12 veya başka bişeyse dışarıdan yapılan şeyler fayda etmez ki tedavi edilmesi gerekli bence umarım kısa zaman da düzelir üzücü bi durum
2 defa gittik gitmezmiyiz fayda etmedi cildiye dermatoloji vitamin eksikliği stres dedi kullandık ilacını fayda etmedi
Demekki başka bölüme gitmek gerekiyor ilaçları bitti zaten oğlan tekrar gitmedi aynı bölüme
Şimdi tekrar gidecez inşallah

Geçmiş olsun.Kas kirpik serumları var ondan deneseniz

benim de sağ alt kirpiğim ve kaşlarımda dökülmem vardı. Özellikle kirpiğim alınmış gibiydi. Sürmediğim şey kalmadı. En son 6 7 ay önce eosse serum aldım. Nette uygun fiyata kampanyalı satan eczaneler var güvenilir. İsterseniz ordan alabilirsiniz. Hiç umudum kalmamıştı ama o kirpiklerim uzadı kaşlarımın arası doldu ve kirpiğimin dökülen kısmından yeni kirpiklerim çıktı. Tabi düzenli kullanım önemli. Gece uyumadan önce temizlenmiş deriye uygulanıyor. Zaten tarifi yazıyor üstünde. 3. Tüpü kullanıyorum şu an. Epey de bereketli bitmiyor hemen. Oğlunuza da şifa olur inşallah.

Kac yasinda?Ben kuaforum biraz acitiyor ama kesinlikle 1 hafta 10 gune saclar cikio hic sasmadi
12yaşında doktora götürdüm ilaç verdi görenler berbere götür dedi. İlk önce kesme şekerle tahriş edip sirke ruhu ve sarı sak sürdü. Baya acılı bir işlemdi ve aynı anda dört yerinde vardı. Ama buna rağmen faydası olmadı. Dr lokal kortizon iğnesi yaptı ve saçları öyle çıktı. Şimdi yine başka yerinde başladı onun için sordum. Sizin yaptığımız işlemde böyle bir şeymi?

Ozelden yaziyorum

Valla bilmiyorum neden kaynaklandığını herkes çıkar diyo ama ya bizde sabır yok yada zamanı gelince çıkacak
Ama oğlum başarılı bi çocuk efendi ağırbaşlı çevremden maşallah çok düzgün terbiyeli dedikleri oluyo

Sınav stresidir. Göze öyle her şey sürülmez .badem yağıni sürsün biraksin stres yaptıkça çıkmaz hatta fazlalasabilir. Oturup konusun 16 yaşında bir çocuk anlayacaktır.
Bu konuyu kafasina takmazsa bence çıkacak.
Tahlillerde sıkıntı yoksa tabii
Gözde olmasa sarimsak diyorlar ama göz çok ince ve hassas malesef bence siz onu biraz doktoe doktor değilde 1 2 ay daha konusup bekleyin bakalım

merhaba ;oğlunuz nsl.?dr gittiniz mi?
Evet geçen hafta götürdük dahileye gittik kan tahlili yapıldı vitamin eksikliği stres dedi başka bi sorun çıkmadı şükür
Şimdi verdiği vitamin ilaçlarını kullanıyor bitince kontrole gideceğiz bakalım

Çok sevindim.rabbim şifa versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…