oğlumu göremiyorum.

Normal gelmiyorsunuz derken haklıymısım. Müneccim miyiz bilelim vahiy mi iniyor anlamak için?
Pembe bakmak değil bu.
İyi yerden yere atın kendinizi o zaman.
Anne olarak harap olmanıza üzülmüştüm ama karşı tarafa göre siz de az kalır değilsiniz bence. Adam devletin ona izin verdiği zamanlarda almıs oğlunu. Elbet alacak. Babası. O adam olmada oğlunuz da olmazdı. Tek yapmadınız. Onun da tohumu. İster ağlayın ister yere atın kendinizi. Babası o. Siz ayrılmış olabilirsiniz babalıktan çıkmamış demek ki adam oğluyla olmak istiyor
müneccimlik oyununuzu başka yazılarda oynayınız o zaman. ben görmesin diye bir şey yazmış mıyım acaba ne şimdi ne de eski komularda? benim oğlum kalp hastası. ben çocuğumu çoğu zaman zorla gönderdim. o stres o çocuğu ne hale getiri bilmediğiniz için dışardan konuşması kolay. şimdi lütfen başka hiç bir şekilde yazmayın.

açmıyolar malesef
Ne demek açmıyorlar? Öyle saçmalık olur mu? Giderim şikayet ederim çocuğumdan haber alamıyorum belki kaçırdılar belki bir şey yaptılar derim.
Ay benim oğlum babasıyla bir yerlere gidiyor ki biz ayrı değiliz evliyim yani kaç kere arıyorum yine de. Sizin kaç gün ne demek açmıyorlar valla çıkar gider tam diplerinde ev kiralarım.

Merhaba nasılsınız ? Yorum yapan hanımefendi aslında kötü bir şey söylemek istemediğini düşünüyorum, siz çok korkuyorsunuz bunda haklısınız geçmişe bakarak ama bu böyle çözüme kavuşmaz halasını aradınız mı çocuğun ? En azından görüntülü oğlumla 5 dakika görüşmek istiyorum deseniz göstermezler mi ?
gayette kötü bir şey yazmış. süreci oturup burada anlatamam ona aç kaldığımızı ne hallerde o evden çıktığımızı bilmediği için yazılmış bir yorum. babayla görüştüğü için değil korkum ki ben bunun için bile çok mücadele verdim ama o 6 ay hiç görmek istemedi çocuğu şimdi mi baba oldu? bazen gerçekten insanla başına gelmeden anlamıyor dicem ama gelince de anlamıyor malesef. açmyolar telefonlarımı bari anne derse ara yazdım onada cevap vermedi

Ne demek açmıyorlar? Öyle saçmalık olur mu? Giderim şikayet ederim çocuğumdan haber alamıyorum belki kaçırdılar belki bir şey yaptılar derim.
Ay benim oğlum babasıyla bir yerlere gidiyor ki biz ayrı değiliz evliyim yani kaç kere arıyorum yine de. Sizin kaç gün ne demek açmıyorlar valla çıkar gider tam diplerinde ev kiralarım.
şikayet etme hakkım yok mahkeme kararı hak talep edemiyorum velayet bende olduğu için. onlar şu an mahkemenin verdiği hakkı kullanıyor size göstermeyebilirler dedi avukat velayet bizde olduğu için tekrar kişisel görüş isteme hakkımız yok ded. günün belirli bir saati görüş isteyelim dedim

şikayet etme hakkım yok mahkeme kararı hak talep edemiyorum velayet bende olduğu için. onlar şu an mahkemenin verdiği hakkı kullanıyor size göstermeyebilirler dedi avukat velayet bizde olduğu için tekrar kişisel görüş isteme hakkımız yok ded. günün belirli bir saati görüş isteyelim dedim
Yani bari günde 1 kere konuşma hakkınız olsun. Peki kötü bir baba mıdır? Mesela benim oğlum 15 gün eşimle tatile gitse ben aklına bile gelmem abajssks
Belki size iyi bir eş değildi ama süper bir babadır. Gerçi süper baba olsa sizi aratır orası da ayrı mevzu.

gayette kötü bir şey yazmış. süreci oturup burada anlatamam ona aç kaldığımızı ne hallerde o evden çıktığımızı bilmediği için yazılmış bir yorum. babayla görüştüğü için değil korkum ki ben bunun için bile çok mücadele verdim ama o 6 ay hiç görmek istemedi çocuğu şimdi mi baba oldu? bazen gerçekten insanla başına gelmeden anlamıyor dicem ama gelince de anlamıyor malesef. açmyolar telefonlarımı bari anne derse ara yazdım onada cevap vermedi
Çok üzüldüm gerçekten çocuğu gidip alma şansınız yokmu avukat veya polis eşliğinde önceki yaptıklarına dayanarak..??

Yani bari günde 1 kere konuşma hakkınız olsun. Peki kötü bir baba mıdır? Mesela benim oğlum 15 gün eşimle tatile gitse ben aklına bile gelmem abajssks
Belki size iyi bir eş değildi ama süper bir babadır. Gerçi süper baba olsa sizi aratır orası da ayrı mevzu.
babalık sadece oyun oynamaksa çok iyi bir baba. doğduğundan beri maddi manevi herşeyi bende çocuğunda evinde. canı sağ olsun hiç önemli değil ama aylarca bir kere arayıp sormayan adam bu çocuk iyi mi kötü mü ne yer ne içer benim oğlum hasta demeden etmediği eziyet kalmayan adam iyi bir babaysa çok iyi bir baba

bu nasıl iş ki 6 aydır çocuğunu gelip görmemiş babası 4 yaşındaki bir çocuğu 15 gün yatılı alabiliyor? konu sahibi halinizi anlıyorum, Allah içinize ferahlık versin, inşaallah görülecek davalarda daha akıllıca kararlar verilir.

ortak bir tanıdık yok mudur aracı olsa da bir arasanız en azından? gerekirse bir polis karakoluna gidin, oradan aratın.

Geçenki konuna da yazdım, bende geçtim bu yolları. Anksiyete sorununuz olabilir mi acaba sürekli en kötüyü düşünüp kendinize acı çektiriyosunuz. Babasına gitti çocuk elbette gelecek o da babası o da iyi bakar. Tamamen elinizden almış gibi karalar bağlamayın.
ilk kez bu kadar ayrıldık bununda etkisi tabi ki var ama son kalp kontrolümüz iyi geçmediği için ben her şeyi en ince ayrıntısına kadar dikkat ederken onlar benim kadar etmezse son çare ameliyat. herşeyi de yazamıyorum istemiyorum ama tedirginim nasıl dönecek diye korkuyorum çünkü her hastane olayını tek başıma yaşıyorum

Çocuğunuz kalp hastasıymış. Düzenli kullandığı ilacı özel yemeği falan var mı? Fiziksel aktivite olarak doktorun koyduğu sınırlar yok mu? Bilmeden yazıyorum, koşmasın şunu bunu yapmasın dediği şeyler mesela. Siz baktığınız için bunları biliyorsunuz ama karşı taraf da uyguluyor mu bilmeye hakkınız yok mu? Tam sağlıklı bir çocuk olsa tamam da düzenli bakıma muhtaç çocuğu göstermeyebilirler oluyor mu? Bu konuda uzman avukat bir üye cevaplarsa bilmek isterim.

Arayın mesajla olmaz o iş. Babasını olmadı halasını arayın. İletişim hakkınız vardır.

Bir dahaki gidişinde eline tuşlu telefon verin kendisi arasın.

bu nasıl iş ki 6 aydır çocuğunu gelip görmemiş babası 4 yaşındaki bir çocuğu 15 gün yatılı alabiliyor? konu sahibi halinizi anlıyorum, Allah içinize ferahlık versin, inşaallah görülecek davalarda daha akıllıca kararlar verilir.

ortak bir tanıdık yok mudur aracı olsa da bir arasanız en azından? gerekirse bir polis karakoluna gidin, oradan aratın.
baba olduğu için evet tek başıma yapmadım o çocuğu ama çok afedersiniz o tohumu vermek babalıkmış işte

Velayet olayi sonuclanmadan bildigim kadariyla baba kacirmis sayilmiyor kanunlarin onunde. Ama seyi anlayamadim olumle tehdit eden hala, aranizda buna yönelik de dava var iken, halayla baba ortak ikamette gozukuyorsa nasil 15 gun yatili izni cikmis.

Ayrica ben yanlis mi hatirliyorum (sanki size daha önce yorum yapmıştım) sizin cocugunuz kalp hastasiyken bu yatili izinleri nasil cikabiliyor. Cocuk sizle ayni sehirde mi?

Peynirsiz Cheeseburger Peynirsiz Cheeseburger evladiniz var mi bilemiyorum ama su kosullarda (hala ölümle tehdit etmisken, daha once bir kacirma vakasi var iken ve cocuk kalp hastasi iken) 4 yasindaki cocugundan 5 gun haber alamamak her anneyi delirtir. Ben coktan kanunu nizami hice sayıp o eve gitmistim mesela konu sahibi yine sadece kendi kendini yiyor bana fazlasiyla sabirli gozuktu.

Ya şu olaya sinir oluyorum,diyelim ki boşandım çocuk bende babasının görüş günü gelene kadar konuşturmayabilir miyim? Ya da gitti kaldı bir ay babada,hiç sesini duyamayacak mıyım? Bu ne saçmalık.Herkes iyi ayrılmıyor ki kadın,erkek farketmez kişisel hırsları için çocuğu niye kullanıma açık hale getiriyorlar?

Çocuğunuzun rahatsızlığı var sanırım avukatınıza danıştınız mı acaba,bundan dolayı tedirgin olduğunuza dair.Çocuktan haber alabileceğiniz hiç mi kimse yok ? Bu tür özel rahatsızlığı,yaşı ya da açılan davalar etken olmuyor mu gün kısıtlamasında,avukatınıza detaylı bir sorun.Yaşadığınız telaşı hissedebiliyorum,mesafe olarak yakınsa bilgi almak için uğraşın.

Arayın mesajla olmaz o iş. Babasını olmadı halasını arayın. İletişim hakkınız vardır.

Bir dahaki gidişinde eline tuşlu telefon verin kendisi arasın.
iletişim hakkı onların insafına kalmış bir olay malesef bu süreçte. tıpkı nafakada olduğu gibi sadece 3000 lira veriyor onuda icrayla alıyorum okulu sağlığı günlük ihtiyaçları asla yok

X