Doğuma Hazırlık oğluma isim arıyorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
öncelikle rabbim melegini sag salim kucagina almayi nasip eder insallah canim benim:Saruboceq:
:Saruboceq:darisi tüm anne olmak isteyenlerin basina:Saruboceq:
:Saruboceq:rabbim herkezin gönlüne göre versin:Saruboceq:
opuyorumnanaktanbalim ben isin hediyesinde falan diilim oglusuna melegine akisicak en dogru ismi yine siz belirliceksinizopuyorumnanaktan

benim hosuma giden tuana eger erkek olsaydi baran:yagmur damlasi-yagmur tanesi
esimde efekani cok istemisdi suandada baska gelmiyo aklima kusuruma bakma:kedi:

bebeğim iyi dileklerin için saol canım allah yavrunuda sana bağışlasın değişik isim efekanii ilk kez duyuyom saol bitanemmmmmmmmmmmmopuyorumnanaktan

merhaba canım..
öncelikle allah sağsağlim hayırlısyla bebeğinizi kucağınıza almak nasip etsin:Saruboceq:
umarım o dünyanın en güzel bebişi olur ve bahtıda kendi kadar güzel olur:Saruboceq:
isim koymak çok önemli bir konudur aslında yeri gelmişken söylemeden edemiyeceğim. isimlerin anlamlarının sahipleri üzerinde olumlu olduğu gibi olumsuz etkileride vardır,buyüzden anlamı güzel isimler seçmek çok mühim bir konudura.s

benim oğlumun adı mustafa melih
mustafa aynı zamanda eşimin adı..çok tepki görmeme rağmen ısrarla bir adınında babasının adı olmasını çok istedim ve koydurdum çünki,sevdiğim aşık olduğum adamın oğluda babasının ismini ve karekterini gururla taşısın istedim,çocuğum birilerine benzeyecekse(derlerya adı konulana çekermiş diye..)bende babasına benzesin istedim..bundan hiç pişman değilim birdaha oğlum olsa onunda bir ismi babasının adı olurdu yine:lepi::roflol::roflol:
bizim oğlum için seçtiğimiz isimleri paylaşmak istiyorum son melihde karar kılınsada diğerlerinide beğenirimyerimseniben
tuğra
kerem
kaan
mert
melih
onur

canım iyi dileklerin için saol allah oğlunu sana bağışlasın bitanem paylastıgın içinde ayrıca teşekkürler bitanemmmmmmmmmmm

canim allah hayirlisiyla kucagina almayi nasp etsin insallah:Saruboceq:
hayirli ömürlü bir evlat olur:Saruboceq:
canim simdilik senin icin bunlari buldum aklima gelirse gene yazarimopuyorumnanaktan
Furkan: ıyi ile kötüyü birbirinden ayıran kanıt / Kuran-ı Kerim
Talha: Akasya ağacı
Utku: Zafer, üstünlük sağlama, yenme
Yasin: Kuran-ı Kerimde bir surenin adı
Taha: Kur'an-ı Kerim'in 20. suresi. Hz. Ömer'e müslüman olmadan önce okunan ilk sure. Hz. Ömer bu sureden etkilenmiş ve müslüman olmuştur.
Köken : Arapça

sirac
anlamı ise nur saçan demek.bence anlamlı bır ısım bul oğluşuna.çünkü çünkü çocugun anne baba uzerındekı en onemlı hakkından bırısıdır ısım koymak.illede sirac koy demıyorum ama mmanalı bı ısım olsun.kolay gelsın

değişik ve farklı bir isim aradığınız için ERDOST, OĞULCAN ,ERÇıN ,BıRKAN ,TAYLAN aklıma geldikçe eklerim :))

Son düzenleme:

değişik ve farklı bir isim aradığınız için ERDOST, OĞULCAN ,ERÇİN ,BİRKAN ,TAYLAN aklıma geldikçe eklerim :))

hepinze ayr ayr teşekkürler kızlar öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzzopuyorumnanaktanopuyorumnanaktana.s.

Merhaba ben bu siteye henüz üye oldum.bende oğlan olacak diye çok isim araştırdım.yiğit yada doruk diye düşündüm ama kız dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…