Doğuma Hazırlık oğluma isim arıyorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bebeğim iyi dileklerin için saol canım allah yavrunuda sana bağışlasın değişik isim efekanii ilk kez duyuyom saol bitanemmmmmmmmmmmmopuyorumnanaktan

:Saruboceq:amin canim allah senden razi olsun:Saruboceq:
efekani begendiysen ne mutlu bana canimzemuszemusopuyorumnanaktan
insallah gönlünüze göre oglusunuza minik prensinize yakisan ismi bulursunuz canim:nazar:

üc ay önce dogum yaptim,ilk basta %90 erkek dedi doktorum daha sonralari kiz olabilir dedilersede gözükmedi bir türlü ve ayni oglan cocuguna benzeyen bir kizim oldu,. düsündügüm isimleri sanada yollayayim belki hosuna gider. (Kahraman,kagan,toprak,yagiz)

üc ay önce dogum yaptim,ilk basta %90 erkek dedi doktorum daha sonralari kiz olabilir dedilersede gözükmedi bir türlü ve ayni oglan cocuguna benzeyen bir kizim oldu,. düsündügüm isimleri sanada yollayayim belki hosuna gider. (Kahraman,kagan,toprak,yagiz)

Yekta
Tuna
Egemen
Savaş
Ediz

saolun kızlarrra.s.

ben sanırım Meriç ya da Merih koyardım :))
eşim daha çok tarihten isimler beğeniyor ..eski türk isimleri gerçekten hoş .Kağan gibi .......
isim nişan derler ,adıyla büyüsün ...

ben sanırım Meriç ya da Merih koyardım :))
eşim daha çok tarihten isimler beğeniyor ..eski türk isimleri gerçekten hoş .Kağan gibi .......
isim nişan derler ,adıyla büyüsün ...

selam bizimde oğlumuz olacak. büyük ihtimalle UMUT ALP koycaz ismini

Bence çağın veya arhan çok hoş...

saolun kızlarrrrrrrrrrrrrrrr opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

batu yada batuhan benim favori isimlerim hamileyim eger erkek olursa batu koyucam 7 aylik bir oglum var ismi muhammed kirac, kirac hic uymadi biliyorum ama esim cok istedi ve zorla koydu :))))

batu yada batuhan benim favori isimlerim hamileyim eger erkek olursa batu koyucam 7 aylik bir oglum var ismi muhammed kirac, kirac hic uymadi biliyorum ama esim cok istedi ve zorla koydu :))))

bu arada utkuda cok guzel bir isim cnm utku, batu, batuhan :)))))))))))))))

saol canım allah evlatlarını sana bağışlasın bitanem muhammet cok kutsal ve güzel bir isim canımcım adıyla bin yasasın oğlun :1hug:

X