Doğuma Hazırlık oğluma isim arıyorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
barisve ben yok canım bulmadık isim doğuma kadar burda biriktirip içinden birini seçicez

benim oğluşumun ismide çağan efe düşünebilirsin canım hem çağanın anlamıda çok haoş.. bide taha da olabılülürr en başta kaba gıbı ama söyledıkce güzel geliyo.. anlamıda süperr hem.. ayrıca yazan oldumu bılmıyorum poyraz,dora,ekin,beren,devran,doruk,barkın,andaç, we dağhan bunlarda bırını secersen hedıyemı ısterım şeker ona göreopuyorumnanaktan

ÖKTEN Akıllı,bilgili,kahraman
TıBET Çin'in batısında bağımsız bir bölge
YEKTA Tek , benzersiz
BERKAY: Sağlam yapılı ve ayışığı gibi parlak olan. Ay ışığı, Güçlü ay
DORUKHAN: Zirvenin hükümdar
ıLTER: Yurdunu seven, koruyanı
YAMAN: Güç etki ve beceriklilik sahibi
GıRAY Eskiden Kırım hanlarının ve han ailesinden olan prenslerin kullandığı san
huzurda olabılır

Canım öncelikle hayırlısı olsun...
Allah Sağlıkla Kucağına Almayı Nasip Etsin.. :Saruboceq:
Poyraz,Tibet,Arın,Tanay..

Şimdilik Aklıma Bunlar Geliyo Canım

ben klasik bi isim söylüycem:)ALı ismini çok begenirim hiç bi zaman modası geçmiycek isimlerden biri..ayrıca ali ismini söylerkende kulaga çok hoş geliyor anlamıda güzel..

[

canım önerilerin için saol yazdığın isimlerden birini secersek ve daha önce kimse tarafından sölenilmemişse hediye sözümüz sözdür unutmayız şekerim istediğin hediye olsun sölenmiş olsa bile sana söz :)

canım paylastığın için çok teşekkürler öpüyorummmm

Canım öncelikle hayırlısı olsun...
Allah Sağlıkla Kucağına Almayı Nasip Etsin.. :Saruboceq:
Poyraz,Tibet,Arın,Tanay..

Şimdilik Aklıma Bunlar Geliyo Canım
bitanem ii dileklerin ve paylasımın için teşşekürler bitanemmmm

ben klasik bi isim söylüycem:)ALİ ismini çok begenirim hiç bi zaman modası geçmiycek isimlerden biri..ayrıca ali ismini söylerkende kulaga çok hoş geliyor anlamıda güzel..

sağol canımcım paylastıgın içinnnnkaydirigubbakcemile3

Allah tamamını erdirsin canım
ÇAĞAN
KAYRA
POYRAZ
DORUK
SERTAÇ isimleri olabilir erkek ismi sanki biraz daha zor gibi aklıma gelirse gene yazarım.

ben oglumun adını tugra koyucam ınsallah.cok dusundum bende batın ıstıyordum aslında Allahın ısımlerınden bırı dıye fakat agır ısım cocuk tasıyamaz dıye vazgectık...hayırlısı olsun canım...

saol cnm

saol cnm paylasımın için

LEVİN.....anlamı , rengarenk renkli iç açıcı demek değişik kimsede yok ve çok hoş...

gercekten ilk kez duydum saol cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…