Doğuma Hazırlık oğluma isim arıyorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
a.s.
cnm cihan serdar da pek manidar olur :)

falla bu gün kendimi sana adadımm :jeyyar:

levent de güsel isim

bi de ÇAĞAN nasılll ??

arda güzel isim

çağdaş, elvan, arda, beren , tunaberk,

ebisce nazlı bahar fatolina çok teşşekküler paylasım için ebisce sen isim annesi olmaya kararlısın anlasılan şekerim :) isimleri eşimle en son seçicez canım benim çok teşşekkürler .........

canım benim oğlumun ismi baray herkese de çok değişik geliyor anlamı da sonsuzluk.Şimdi 2.oğluşuma isim arayacağım ben de .

aman da aman ne güzel topic
benim de oğluşum olcek isim arıyordum şöle göz gezdirdim
ben efe koymak istiyom eşimde aslında çok beğeniyo ama kuranda da geçen isim olsun diye takıldı
bi de çift isim düşünmüyorum oğlumun tek simi olsun istiyom ilerde seçim yapamasın diye
sade olarak can da hoşuma gidiyo en azından canım diyince ikiside bakar:)))ağzımı iki kere yormam
onun dışında
kıraç
çınar
arda
burak
kaan
söylemesi de kolay olsun sonra anlaşılmıyo yaww
sana kolay gelsin şimdiden

canım benim oğlumun ismi baray herkese de çok değişik geliyor anlamı da sonsuzluk.Şimdi 2.oğluşuma isim arayacağım ben de .

allah bagışlasın canım oğlunu ikisinide önerin için saol baray değişikmiş gercekten
aman da aman ne güzel topic
benim de oğluşum olcek isim arıyordum şöle göz gezdirdim
ben efe koymak istiyom eşimde aslında çok beğeniyo ama kuranda da geçen isim olsun diye takıldı
bi de çift isim düşünmüyorum oğlumun tek simi olsun istiyom ilerde seçim yapamasın diye
sade olarak can da hoşuma gidiyo en azından canım diyince ikiside bakar:)))ağzımı iki kere yormam
onun dışında
kıraç
çınar
arda
burak
kaan
söylemesi de kolay olsun sonra anlaşılmıyo yaww
sana kolay gelsin şimdiden

saol canım topic ben ve benim gibilere yardımcı oluodur umarım :) allah bağıslasın oğlunu önerlerinde cok güsel canımmmm saolasın

ben oğluma HALİT ismini koyacağım büyük ihtimalle. diğer düşündüğüm isimleri de seninle paylaşmak istiyorum:
FIRAT
BERAT
ENSAR
ENES

nehiriver canımm inşallahh oğlun sağlıklı bir şekilde dünyaya gelirr bitanemm benmde oğlum olcak oğlan anası olcaz kaynana olcaz:KK70:

canım senin oğlusunda sağ salim gelsin bitanem cadı kaynana olurussss kıss kimseye vermeyis oğluslarımısııı :)))

evet canımm vermeyissss canımm sen neden girmiosun hiç sohbete valla ben geceleri uyuyamıorum bebek tekmelio seninle tanışmak isterimm :)

canım geceleri hep online oluom hangi topicde oluosun söle geleyim oraya benim oğlanda basladı tekmelere 20 haftanın içindeyiz canımcım yaz sen topici ben geliim

rıca ederım belkı coktan ısım bulmussunuzdur ama ben cok sevıyorum bu ıkı ısmı
saglıkla gelsın bebegınız

X